השקת התוכנית החדשה "המסעדה הבאה", דנית גרינברג עם קמפיין חדש וגם – הרשת שמפנקת חיילים בודדים

6 0

אמש התקיימה השקת התוכנית החדשה "המסעדה הבאה" במלון לייט האוס תל אביב נתפסו בעדשת המצלמה של צלם העל רפי דלויה אסף גרניט, רותי רוסו, מושיק רוט ויוסי שטרית, השפים של התכנית החדשה ״המסעדה הבאה״, ועוד רבים וטובים שהגיעו לפרגן. האורחים התפנקו בארוחת ערב מפנקת במיוחד. התמונות כאן.. צילום: רפי דלויה.

הדוגמנית ויוצרת התוכן דנית גרינברג נבחרה כשגרירת המותג "דנון תכשיטים". לשנת 2022. מדובר בפעם הראשונה שהמותג הישראלי מוביל מהלכים אסטרטגים ודיגיטליים עם שגרירה. במסגרת החוזה תוביל גרינברג את הקמפיין של דנון תכשיטים, בהמשך תייצר קולקציות קפסולה על שמה. בשנתיים האחרונות דנית הכירה את ארוסה הנוכחי איש העסקים ברק חקמט (29) והשניים צפויים להתחתן באפריל הקרוב.

טל חמד צלם הסלבס המוכשר בתמונה עם הסטנדאפיסט וכוכב ארץ נהדרת אלי פיניש התמונה הגיע עד לעורך המדור ומשם היישר לסלון שלכם..

צילום: טל חמדי/אדיר פישר.

מציצים חוגג לכם יום הולדת שמחח!!

קפצנו לגברי לראות על מה כל העיר מדברת, והופתענו לגלות שהבאז שנוצר היה מוצדק לגמריי.. הרצל 37, תחנת דלק סונול נתניה. גברי מחכה לכם.

המכללה העירונית להשכלה מבית "רגעים" מפעילה מערך שלם של קורסים, סדנאות והכשרות מקצועיות במחירים מסובסדים לאלו הנמצאים זכאים. המכללה מתמחה בהשלמת השכלה תיכונית, השלמה ושיפור בגרויות, השתלמויות למגזר הציבורי, אולפנים אלטרנטיביים ייחודיים והכשרות מקצועיות רלוונטיות לעולם התעסוקה העתידי.כעת, במסגרת מדיניות ראש העיר, מרים פיירברג-איכר פנתה "רגעים" – העמותה לחינוך בלתי פורמאלי למשרד החינוך ונענתה בחיוב להעניק סבסוד מלא להשלמת 10 שנות לימוד עבור אותם תושבים שסיימו בהצלחה 8 שנות לימוד ולטובת תושבים נוספים שהיו מעוניינים להצטרף ולהשלים 10 שנות לימוד. תושבים יקרים גשו לבדוק זכאות ותעופו על זה בהצלחה. צילום: המכללה העירונית.

מחפשים בילוי משפחתי יחודי?

את יום המשפחה הקרוב חוגגים עם 'קוד העתיקות' – מרחב הבריחה האינטראקטיבי לכל המשפחה רשות הטבע והגנים ומיזם 929 המנגיש את התנ"ך בשיח ישראלי וחברתי חברו יחד ויצרו, לראשונה בישראל, פעילות אינטראקטיבית ייחודית המחברת בין סיפורי התנ"ך המהווים את יסוד המורשת היהודית ובין הגנים הלאומיים ואתרי המורשת של רשות הטבע והגנים

הפעילות הייחודית מתקיימת בשלושה גנים לאומיים ברחבי הארץ  : תל באר שבע, תל חצור ותל מגידו

בואו לשחק ולבלות!

אוסי רואה מקימת נותנים את הלב והנשמה בשיתוף פעולה מרגש עם פיצה גוקר עיר ימים נתניה שתמיד נרתם לעזרה. הפעם השניים הרימו ערב מפנק לחיילים בודדים וקשי יום שמחו והתרגשו מהיחס ומהיוזמה המבורכת יישר כוח גדול אלופים!! עם ישראל חיי..

אוסי רואה ומוקירה תודה ומעניקה עוגן לרשת בייקרי עיר ימים על שיתוף הפעולה והפינוקים שתרמו בערבי הגיבוש שביצעה לחיילים בודדים במשך השנים. אלופים.. התמונות כאן.

Related Post

חדשות הנדל״ן בעיר

Posted by - 12 ביולי 2022 0
הוועדה המקומית לתכנון ובניה אישרה פרויקט פינוי בינוי נוסף ברחובות דיזינגוף והמייסדים. מאת בניה גואטה  במסגרת הפרויקט יהרסו 5 בניינים בהם 62…

תאונות מיותרות

Posted by - 26 במרץ 2019 0
בנתניה נפגעו קרוב ל-300 בני אדם במהלך העשור האחרון – בהם ארבעה הרוגים – בתאונות התנגשות חזית באחור; תאונות שניתן…

מראה את האור

Posted by - 28 במאי 2019 0
  הוא מלמד בבית ספר ותלמידיו מעריצים אותו, מרצה ומנגן בהרכבים שונים; סיפורו מעורר ההשראה של גידי אהרונוביץ', שהוכיח לכולם…
כלי נגישות