השעונים המעוררים שלא מוותרים!

10 0

גאדג'טשופ, חנות הגאדג'טים והמתנות המובילה בישראל, מתכוננת לפתוח את שנת הלימודים החדשה ומציגה מגוון רחב של שעונים מעוררים מדליקים ומתוחכמים שיעזרו לתלמידים להגיע בזמן לכיתה מבלי לאחר לשעורים!

במפתיע או שלא בתאריך ה-1 בספטמבר תיפתח שנה הלימודים החדשה וכבר ב-5 בספטמבר, למורת רוחם של המורים וההורים, יצוין יום האיחורים העולמי. גאדג'טשופ עוזרת לנער את כל התירוצים האפשריים ומציגה מגוון שעונים מעוררים מעוצבים ומדליקים שיעירו גם את האנשים העקשנים והישנוניים ביותר! בעוד שטלפונים ניידים ושעונים מעוררים רגילים רק מצפצפים, ישנם כאלו שיצריכו הרבה יותר מלחיצת כפתור פשוטה בכדי לכבותם.

כך לדוגמא, בין המבחר הרב ניתן למצוא שעון מעורר בורח אשר יתגלגל בחדר עד שנצליח לתפוס ולכבות אותו. שעון מעורר מדליק נוסף הוא כזה שיקפיץ מטרת קליעה שלכיוונה צריך לירות ולקלוע בכדי להפסיק את פעולת הצפצוף. שעון מעורר אחר הוא כזה שבמקום צפצוף רגיל ישקים אותנו לקריאות תפילת מואזין שונות. עוד בנמצא שעונים מתוחכמים המשולבים בפיצ'רים וחיישנים מיוחדים שעוזרים למשל לחזות את מזג האוויר, שעונים המעוצבים בדמויות של גיבורי על ועוד ועוד! טווח המחירים: 39-499 שקלים.

להשיג ב- www.Gadgetshop.co.il

תמונה ראשית: שעון מעורר הענק הירוק, 159 שח, להשיג ב- www.Gadgetshop.co.il, יחצ חול

Related Post

גינת הכלבים השישית במספרת 

Posted by - 26 ביולי 2023 0
עיריית כפר יונה חנכה השבוע גינת כלבים שישית בעיר, חדשה ומתקדמת, הפעם בשכונת גבעת אלונים. הגינה, בגודל 30*20 מ"ר, ממוקמת ברח' החרמון, סמוך לגינה…

שלוה אמיתית

Posted by - 16 ביולי 2019 0
אלפים התרגשו בהופעה של להקת שלוה שהתקיימה ביום שני השבוע בכיכר העצמאות החדשה. ההופעה של הלהקה המיוחדת, הזוכה לביקוש רב…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות