השמיים הם לא הגבול 

8 0

פולי קפלן, בת ה-14, תלמידת FLY ביה"ס העירוני למחול מבית "רגעים" התחרתה בקטגורית סולו (יחידני) וחזרה משם עם גביע במקום הראשון. 

פולי עלתה לארץ שהייתה בת 6, הוריה רשמו אותה לריקודים לטיניים בסטודיו J&J בניהולה של ג'ניה ליבמן,

לפני כחצי שנה במהלך אירוע משפחתי רצתה פולי להראות למשפחתה ריקוד חדש שלמדה בבית הספר למחול, עוד  לפני  שהתחילה את הריקוד החליקה על הרצפה רטובה וכתוצאה מכך נקרעו לה רצועות הברך מה שהצריך אותה לעבור מספר ניתוחים ותהליך ארוך ומתסכל של פיזיותרפיה שיקומית יום יומית מעל שנה.

במהלך כל השיקום נאחזה פולי בחלום היחידי שעמד לנגד עיניה והוא לחזור לרחבת הריקודים בהקדם האפשרי ולקחת חלק בתחרויות הארציות והבינלאומיות. ואכן, לאחר תהליך השיקום חזרה פולי בהדרגתיות לשיעורי הריקוד בסטודיו והצליחה בתקופה קצרה מאוד להעמיד ארבעה ריקודים ולצאת לתחרות הראשונה שלה בסוף השבוע האחרון.

 ניצחון זה נתן לפולי מוטיבציה להתמיד באימונים ובכך לתפוס מקומות ראשונים  בתחרויות נוספות. זהו סיפור על תלמידה שהציבה לעצמה מטרה והצליחה להגיע אליה ולהראות לכולם שאסור לוותר! פנייה מועדות קדימה והיא לא תעצור עד שתגשים את כל מטרותיה וחלומותיה בענף. 

מהעמותה לחינוך בלתי פורמלי נמסר ל״השבוע בנתניה״: "הצבת מטרות בספורט ובחיים עצמם זה אחד מבין סל רחב של כלים ערכיים וחינוכיים שאנחנו מנחילים לתלמידים שלנו במסגרות החוגיות והתחרויות. בהתאם לכך המוטיבציה גבוהה והאישיות של אותם תלמידים היא מודל חיקוי לאחרים". 

Related Post

היתרונות של דשא סינטטי

Posted by - 14 בינואר 2020 0
החלום על בית עם גינה הוא אחד החלומות הנפוצים, ובעצם רוב הישראלים, כשהם מדמיינים איכות חיים, מיד צצה אצלם בראש…
כלי נגישות