השוק מתחדש

8 0

מתחם השוק העירוני הולך עבור מתיחת פנים. מגדל בן כ- 25 קומות שישלב מסחר, משרדים ומגורים יוקם בשוק על ידי קבוצת איציק תשובה

מתחם השוק העירוני בנתניה הולך להפוך למתחם בילוי פתוח, שיכלול בתי קפה, מסעדות וברים, שוק קולינארי ססגוני ומגדל, שבו משולבים מסחר, משרדים ומגורים. קבוצת איציק תשובה מתכננת לחדש את השוק.

הקבוצה רכשה לאחרונה מבעלים פרטיים מגרש בשטח של כ- 2 דונם בפינת הרחובות שהם ויהלום בנתניה בסכום של 14.5 מיליון ₪. כיום ישנה במגרש כיכר מסחרית, הכוללת חנויות בקומת הקרקע ורחבה פתוחה, והיא מהווה חלק ממתחם השוק הותיק בנתניה. הקבוצה תקים במגרש את פרויקט CT market – מגדל בן כ- 30 קומות, שיכלול שתי קומות מסחר, מעליהן 10,000 מ"ר של משרדים, ומעליהם 52 יח"ד על פני שטח של כ- 6,500. מתחת למגדל ייבנה חניון תת קרקעי שייתן מענה למבקרים במתחם.

אדריכל הפרויקט הוא חיימי שניידר ועו"ד ויקטור חביב מלווה את העסקה.

איציק תשובה, צילום artamir

איציק תשובה, הבעלים של הקבוצה מוסר ל"השבוע בנתניה " : "כמי שגדל בנתניה ומכיר את השוק מאז שהייתי ילד, אני ממש מתרגש שהפרויקט הזה יוצא לדרך. הסבים שלי עבדו כרוכלים בשוק, בשבילי זו סגירת מעגל. מדובר בעסקה ראשונה שאנו חותמים במתחם השוק. בכוונתנו לחדש את המתחם כולו, ששטחו כ- 15 דונם ולהפוך אותו למקום תוסס, מהנה ומלא חיים".

תשובה מוסיף כי "מתחם השוק נמצא בלב העיר נתניה, באזור הוותיק של העיר, שנהנה מהתחדשות עירונית, בין היתר של בניין העירייה החדש, שצפוי להיבנות בסמוך לפרויקט".

קבוצת איציק תשובה היא מהחברות הבולטות בענף הנדל"ן הישראלי, כאשר רוב הפעילות שלה מתמקדת בנתניה. הקבוצה מקימה בימים אלה שלושה מגדלי מסחר ומשרדים במרכז העיר נתניה ובאזור התעשייה פולג.

תמונה ראשית: מתחם השוק בנתניה, צילום סימפלקס

Related Post

עיר התיירות

Posted by - 20 באפריל 2021 0
העיר נתניה נערכת לימי פוסט קורונה, להגברת וחיזוק התיירות בעיר. מאת : יקיר מנשה בתום ישיבה שהתקיימה במלון מגדל דוד,…

סוף עונה בהוצאה לפועל ?

Posted by - 9 בדצמבר 2020 0
"תודה רבה בזכותכם מחקתי חוב ישן תוך פחות משבוע בסכום מצחיק"….. "מה באמת סיימנו עם החוב? באמת מחקת הכל? …"…

רוכשים דירה מקבלן

Posted by - 10 ביוני 2018 0
מי מכם שישב בפגישות טרם רכישת דירה חדשה מקבלן ודאי קיבל יחס מלטף ומחבק והכל על מנת להביאכם לחתום על…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות