השבוע בכפר יונה: אין חדש תחת השמש

6 0

"עיריית כפר יונה בהובלתי תמשיך לקיים את כל התוכניות החינוכיות המגוונות, גם אם תידרש לתקצבן באופן עצמאי". כך אמרה ראש עיריית כפר יונה, שושי כחלון כידור, בהתייחסה להחלטה להוציא ממשרד החינוך את היחידה לתכניות חיצוניות וקידום שותפויות, ולהעבירה בהסכם קואליציוני לח"כ אבי מעוז ממפלגת נעם.

ראש העירייה הוסיפה: "רב תרבותיות, גיוון, שותפות ושיתוף, מהווים חלק מאבני היסוד והערכים עליהם הוקמה מדינת ישראל כמדינה יהודית דמוקרטית וליברלית, ומדגישים ביתר שאת את מילות ההמנון 'להיות עם חופשי בארצנו'. ראוי שנציב ערכים אלו בראש סדר העדיפויות, וניאבק למענם, שכן הם יבטיחו, ולאורך זמן, את המשך קיומה ועתידה של החברה במדינה האהובה שלנו".

כחלון כידור היא גם אחת מ-10 ראשות רשויות, מתוך פורום ה-14, החתומות על מכתב שנשלח לראש הממשלה המיועד, בנימין נתניהו, ובו הן מבקשות ממנו לשקול מחדש את ההחלטה להעביר סמכויות ממשרד החינוך לח"כ מעוז, "טרם ננקוט בצעדים עצמאיים".

Related Post

"תקופת התבונה"

Posted by - 29 באוגוסט 2022 0
העלייה בתוחלת החיים בגיל המבוגר וההכרה בכך שתקופת הזיקנה איננה בהכרח תקופה של חולי ועוני – הביאה להתפתחות המושג: "הזדקנות…

הכיכרונה

Posted by - 17 במרץ 2021 0
מיצג אמנותי חדש בלב כיכר ירושלים ודיזנגוף בעיר, שיצרו ותיקי העיר בתקופות הסגר. הכיכרונה. הציפורים עשויות מחימר ומסמלות עם תקווה גדולה את דעיכת המגיפה…
כלי נגישות