הרב-תחומי נבחר למועמד המחוז לפרס חינוך ארצי

7 0

מנהל המחוז בישר לראש העיר ולמנהלת תיכון מדעים ואמנויות כי ועדת הפרס המחוזית בחרה בבית הספר כנציג מחוז חיפה לפרס הארצי

מאת ברק גולן

ראש העיר צביקה גנדלמן התבשר השבוע כי בית הספר הרב תחומי למדעים ולאמנויות בחדרה נבחר כזוכה בפרס החינוך המחוזי, ובנוסף נבחר לייצג את מחוז חיפה לפרס הארצי למוסדות חינוך לשנת הלימודים תש"ף.

בהודעה שקיבל גנדלמן ממנהל מחוז חיפה ד"ר סער הראל, נאמר כי ועדת הפרס בחרה בתיכון הרב תחומי לייצג את מחוז חיפה, לאחר שהתרשמה מתפיסתם החינוכית הפורצת דרך במישורים ערכיים, פדגוגיים וקהילתיים.

למנהלת התיכון אילנה שטרהל כתב מנהל המחוז: "הנכם זוכים להערכה ולמוניטין בקרב הקהילה ויוצרים חיבורים משמעותיים עם הרשות המקומית ומשרד החינוך התורמים רבות לקידום התלמידים". אני מבקש להודות לכל צוות המורים והעובדים אשר בהובלתך שותפים מלאים להישג הנכבד, ומאחל לך הצלחה רבה בפרס החינוך הארצי".

בית הספר הרב תחומי למדעים ואמנויות הוא בית חינוך מקיף שש-שנתי המחנך לערכי כבוד האדם, למיצוי ולמצוינות בתחומים שונים וגוונים, וחותר לקידום כל תלמיד לקראת חיים מלאים וריבוניים של משמעות ושל מיצוי עצמי. התפיסה הבית ספרית דוגלת בהסתכלות רב ממדית על הילד, זיהוי החוזקות של כל אחת ואחד, העצמתן והבאתן לידי ביטוי בבית הספר ובקהילה. על מנת לתת מענה לחוזקות המגוונות של התלמידים נבנו בבית הספר תוכניות מצוינות רבות ומגוונות המעודדות שאיפה למצוינות אישית, חינוכית, ערכית וחברתית.

ראש העיר הביע שביעות רצון למשמע הבשורה, ושיבח את מנהלת התיכון וצוותי ההוראה של בית הספר על עשייה מעודדת יוזמה, יצירתיות והישגים ראויים לשבח, שהביאו לבחירה ברב-תחומי  כנציג המחוז לפרס הארצי.

Related Post

אלפים באירועי פסח בחדרה

Posted by - 9 באפריל 2018 0
מבקרים מכל רחבי הארץ נהנו משלל פעילויות במסגרת פסטיבל האביב שהתקיים בפסח בפארק נחל חדרה. בתום החג התקיימו חגיגת מימונה…

שנת החתול

Posted by - 6 באוקטובר 2019 0
המחלקה הווטרינרית פתחה את השנה החדשה במבצע לניתוחי עיקור וסירוס חתולי רחוב. עד כה נותחו כ-400 חתולים, ועוד היד נטויה…

קבוצות תמיכה לבני משפחה מטפלים

Posted by - 5 באוגוסט 2021 0
כדי לתת מענה לבני משפחה שמטפלים בהורים מזדקנים תוביל המחלקה לאזרחים ותיקים בעיריית חדרה קבוצות תמיכה ייחודיות על מנת ללוות,…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות