הקורונה והנפש

6 0

נזקי הקורונה עושים סימנים בכולנו; ריחוק חברתי, חשש בריאותי, התמודדות עם חרדה כלכלית והשינויים המבניים במסגרת העבודה ובבתים הובילו באופן מיידי ליצירת בעיות רגשיות ונפשיות המצריכות מענה אפקטיבי ומהיר. 

אולם כעת זהו זמן חירום שבו הציבור זקוק לסיוע מיידי ונקודתי בעקבות אותם נזקים, ולטובת כך קבוצת מטפלים מתגייסים ומציעים חבילת סיוע SOS מוזלת בת שלושה מפגשי און-ליין במחיר מיוחד לכל דורש. לצד זאת – הם מקיימים הרצאות חינמיות ושידורי לייב שוטפים, ומשיבים לשאלות הגולשים.

קהילת המטפלים של SOMEBUDDY – אתר אינטרנט ייחודי לחיפוש ולהתאמה אישית של פסיכולוגים ומטפלים מתחום בריאות הנפש, ההתפתחות האישית, העסקית והמקצועית – מבינים את צו השעה והתגייסו להרכבת מענה מותאם לנזקי הקורונה החדשים: יקיימו בשבועות הקרובים מרתון של שידורי לייב על פי נושאים שונים ומגוונים הקשורים לחיים של כולנו: אובדן הסמכות ההורית, איתור המצפן פנימי, החרדות הנלוות ליציאה לחל"ת, התמודדות עם פיטורין, האתגר שבשמירה על קשרים מרחוק עם קרובי המשפחה וגם על התמודדות מיטבית עם מצבי בדידות, חשש בריאותי, חרדה כלכלית ועוד. באתר הקהילה מציעה חבילת סיוע בעלות של גם 100 ₪ למפגש, וכוללת מפגשים והרצאות ללא עלות.

תמונה באדיבות: pixabay

Related Post

משפט שלמה – גרסת 2019

Posted by - 4 בפברואר 2019 0
סכסוך משפטי מר פרץ בין שני חברים לשעבר לאחר שהאישה טענה בתוקף כי הגבר הוא אבי תאומים בגילאי הגן, אותם…

יום האישה הבינלאומי 8.3

Posted by - 2 במרץ 2022 0
STAND UP –קמפיין למניעת הטרדות מיניות במרחב הציבורי השחקנית ומנחת הטלוויזיה מלי לוי והעיתונאית, שחקנית ומגישת הטלוויזיה לוסי אהריש,  נבחרו בישראל להוביל את קמפיין STANDUP!…

להראות אהבה! פרשת וירא

Posted by - 14 בנובמבר 2019 0
שנורר ירושלמי, מחליט לשדרג את "העבודה" על ידי נסיעה לניו יורק. למזלו הצליח למצוא משפחה טובת לב שתארח אותו. בחינם…

בחירת מתנה לתינוק

Posted by - 25 בנובמבר 2022 0
מיותר לציין כי כל לידה של תינוק חדש היא בשורה המתלווה אל רמת התרגשות גבוהה במיוחד שכן, לא תרצו להגיע…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות