הצעת טיולים ממש קרוב לבית, הפעם זיכרון יעקב

7 0

זכרון יעקב מציעה גם שלל אירועי החג, סיורים מודרכים בשבילי טבע קסומים, סדנאות אמנים, טיול במדרחוב הססגוני עם ירידי אמנות והרכבים מוזיקליים, מוזיאונים, גלריות  מסעדות, שפע חנויות רחוב, אתרי טבע ומורשת ועוד שפע אתרים וחוויות.

טיול משפחות בשביל סובב זכרון יעקב

20/4  21/4 בשעות: 9:00-11:00

בעבר נהוג היה לחשוב שהטבע קיים רק במרחבי הפרא של ההרים או המדבר. בשנים האחרונות מתחזקת ההבנה כי גם בערים יש חיות בר, צמחים ייחודיים ומרחבים פתוחים ולכן לא חייבים לנסוע רחוק כדי להנות ממסלול יפה בטבע.

בין רחובות המושבה זכרון יעקב מסתתר מסלול קסום. נצא בין הבתים לאורך נחל וצמחיית בר פראית עד שנגיע לתצפית מרהיבה על חוף הכרמל, קיבוץ מעגן מיכאל, בריכות הדגים והים כמובן. נכיר את הפריחה העונתית, נתצפת על הנוף המשגע, נחפש בעלי חיים ועקבות. בהדרכת החברה להגנת הטבע.

נקודת מפגש: אנדרטת יד למייסדים, זכרון יעקב  חנייה: מרכז מסחרי השמורה.

 מחיר: 35 ₪ לאדם

 לפרטים נוספים והרשמה לסיור  טל' 04-6438320

סדנת הסוואה והתגנבות במערת המייש

20/4 בשעות: 13:00-15:00

משחר האנושות האדם חי חיים פשוטים אך מלאים. הוא חי קרוב אל הטבע והיה חלק ממנו. הכיר את כל סודותיו, ידע לזהות כל בעל חיים וכל צמח במרחבי המחייה שלו ולהיעזר בהם להישרדותו. בסדנא זו ננסה להכיר את אורחות חייהם המרתקים של הקדמונים דרך סיפורי חייו של זאב מתגנב המיומן. נלמד את יסודות ההסוואה ונתרגל אותם תוך חיפוש בעלי חיים במרחב, נתרגל איך מתגנבים אחריהם ולומדים עליהם רק ממבט, נכין חיות כוח, ועוד… הסדנא מתאימה לכל המשפחה. בהדרכת החברה להגנת הטבע.

נקודת מפגש: חניון בי"ס החורש חנייה: בי"ס החורש

מחיר: 35 ₪ לאדם

ספארי לקראת לילה בגן ירון

20/4 בשעות: 17:00-19:00

כשכולם הולכים לישון, ענפי השיחים מתחילים לנוע… ראש מציץ מהמחילה, נחש קטן זוחל מאחורי שיח ועקבות קטנות בבוץ מרמזות על נתיבים חדשים… סיור משפחתי לא שגרתי. בהדרכת החברה להגנת הטבע.

נקודת מפגש: קצה רחוב מעוף הציפור. חנייה: בסוף הרחוב

מחיר:  35 ₪ לאדם

 לפרטים נוספים והרשמה לסיורים  טל' 04-6438320

מוזיקה חיה במדרחוב דרך היין בזכרון יעקב

חוה"מ פסח  בין השעות 11.00 עד 17.00

מזמינים אתכם ליהנות ממגוון מופעים של נגני רחוב באוויר הפתוח במדרחוב דרך היין של זכרון יעקב

פרטי המופעים יפורסמו באתר זמארין בסמוך למועד האירוע > www.zamarin.org.il

מגוון טיולי יום וערב עם מרכז סיור ולימוד "בשבילנו"

טיול לשביל "הבירכה ומערת המיש"- סיפור חלוציות בבריכת המים הקדומה וביקור במערת עטלפים קסומה, סיור פסטורלי במושבה זכרון יעקב, סיור מודרך ברמת הנדיב הקסומה, סיור עששיות ועוד

יקב כרמל – זכרון יעקב

פתוח לקהל הרחב בימי חוה"מ פסח 22/4/22  יום ראשון עד שישי בשעה 12.00

מזמינים אתכם להכיר מקרוב את היקב הגדול בישראל משנת 1882 ועד היום.

סיור מרתפים וטעימות יין, הסיור כולל מבט היסטורי על תחילת ההתיישבות ותעשיית היין הישראלית, כניסה למרתפי היין האותנטיים, הסבר על תהליך הכנת היין וסרט קצר, לסיום טעימת יין מודרכת של 3 יינות סביב חביות במרתף ההיסטורי של היין.

היקב פתוח כל יום בין השעות 9.00 – 17.00 בכל ימי חול המועד מיום ראשון ועד יום שישי יתקיים סיור קבוצתי בשעה 12.00 . ההרשמה לסיור בתאום ובתשלום מראש.

לפרטים והזמנות בהודעת וואצאפ בלבד: 0546458846

חוות הנדיב

יוצאים לספארי להכיר את החיות ממש פנים מול פנים

בין עצי החורש, בכניסה לרמת הנדיב, נמצאת חווה קסומה. חווה חקלאית חווייתית לכל המשפחה, בה ניתן לבלות עם הילדים בחיק הטבע, לטעום מקטיף פירות וירקות, לעזור לצוות החווה בטיפול בחממות, ללטף ולהאכיל את חיות המשק, ליצור יצירות מפתיעות במתחם היצירה וליהנות מהשקט והשלווה.

פתוח לקהל הרחב בחול המועד פסח עם אטרקציות חדשות ומתחמים חדשים הכוללים יציאה לספארי, רכיבה על סוסי פוני לילדים, מופעי רכיבה , טאבון כשר לפסח ועוד אטרקציות מהנות.

שעות פתיחה: ימים  א'-ה': 10:00-18:00 ו'-ש': 9:00-14:00 לפרטים ומידע נוסף 049515500

הנדיב על גלגלים

ריינג'רים, רייזרים, איזי ריידר- טיולים ברכבי שטח סופר חדישים לחוויית אקסטרים מטריפה לכל המשפחה! מסלולי הר, שטח, דיונות, חיות בר, מקורות מים ועוד הרבה הפתעות בדרך..עם צוות מדריכים איכותי שדואג לכל פרט כדי שהחוויה תהיה מושלמת.

טיולי אופניים, במסלולי טבע מרהיבים סובב שמורת רמת הנדיב. השמורה עשירה בשבילים ואתרים מיוחדים. רכבי השטח יקצרו עבורנו את המרחק ויקרבו אותנו אל הנופים הקסומים במרחבי השמורה, במהלך הטיול נהנה מאתרים ארכיאולוגיים, מעיינות וארמונות. הנדיב על גלגלים מציע מגוון מסלולים מתאימים לכל רמה או הרכב משפחתי, נתמכים בציוד מעולה, חדיש וחדש. להשלמת החוויה תוכלו להנות ממשחק ניווט מאתגר, מעשיר ומגבש. ניווט באמצעות מפה ואפליקציה. משימות ושאלות בתחומי הסביבה, היסטוריה, ארכיאולוגיה, חי וצומח. פשוט, קל, מגבש ומאתגר, בעל תכנים איכותיים.

הפעילות לקבוצות ובודדים בתאום מראש. לפרטים והזמנות-  049515500

מוזיאון העלייה הראשונה זכרון יעקב

מזמין אתכם בחול המועד פסח  לביקור במוזיאון ללא תשלום בחסות העמותה "יד לעלייה הראשונה במושבות" .

פתוח בימי חוה"מ פסח   ימים  חול המועד פסח עד ה 21.4.2022 יום ה'  14:00-10:00

המוזיאון סגור בערב החג, בשבת ובחג השני.

המוזיאון מספר את סיפורם של אנשי העלייה הראשונה אשר באו לארץ- ישראל בשנת 1882. באמצעות סרטונים מרגשים אודות משפחה אחת, והקורות אותה מיום עלייתה לארץ, נחשפים המבקרים לספורה המרתק של עלייה זו, הקשיים המרובים, המאבקים, הנחישות והאמונה.

פעילות חינם לסיור במוזיאון. לא כולל תלבושות

לפרטים: 04-6294777/888

פסח במוזיאון ניל"י  והגדת לבנך…

7-20/4/22 לא כולל חג וערבי חג

פסח משפחתי בבית אהרונסון, מסע חוויתי אל העבר בעקבות מחתרת ניל"י כתבי חידה, פענוח צופן ועוד חידות ויצירות, הפעילות בתאום מראש

בית אהרנסון מוזיאון ניל"י הוקם בזכרון יעקב בשנת 1956 לצד ביתה של משפחת אהרנסון אשר נבנה בשנת 1884 והיה מוקד פעילותה של מחתרת ניל"י.

המוזיאון מתעד ומשמר את מורשתם של בני משפחת אהרנסון וחברי מחתרת ניל"י, מספר את מעשה גבורתם ועוז רוחם ומנציח את פועלם ותרומתם לסיום השלטון התורכי וכניסת הבריטים לארץ ישראל

המוזיאון פתוח בימים א- ה בין השעות 9.00 עד 15.45 וביום ו' 9.00 עד 12.00 לפרטים – 046390120.  

סוד הגנים – משחק בריחה במרחב הגנים ברמת הנדיב

משחק בריחה ברמת הנדיב המאפשר פעילות למשפחה או לחברים במרחבי הגן. מסע בזמן עם מדען מבולבל, שחזר אלינו מהעתיד ישר ללב הגנים.

עזרו לו לגלות את הסוד החיוני לעתידו של המין האנושי, זה שיציל את כדור הארץ. פעילות איכותית ומהנה בקצב המתאים והנכון לכם. בסוף המשחק יחכה לכם פרס בחנות המידע.

לפרטים ומידע: 04-6298-111 או [email protected]

צילום: רחל רנגיני

Related Post

נתניה מתייחדת עם הנופלים

Posted by - 23 באפריל 2020 0
בצל מגיפת הקורונה יקיימו עיריית נתניה ובית יד לבנים את טקסי יום הזכרון לחללי צה"ל ולנפגעי פעולות האיבה ללא קהל.…

פאפא הדברה – חברת הדברה מומלצת

Posted by - 6 בדצמבר 2020 0
חברת הדברה מובילה לריסוס נגד פשפש המיטה מצא מומחה מורשה להדברה שיסייע בזיהוי נכון וטיפול בבעיות מזיקים ביתיות לריסוס נגד…

תערוכה חדשה בעיר

Posted by - 6 במרץ 2023 0
כתונת הפסים היא לא רק של יוסף  , התערוכה שעל ידי האוצרת ד”ר נורית צדרבוים התערוכה משתמשת בסיפור יוסף על כל המשתמע…

המעצבים שמאחוריי הייצוג שלנו לאירוויזיון, תאונת השיזוף הקלה והבטן ההריוניות שהתגלתה באירוע סמאשבוקס וגם – הטאלנט האמיתי של התוכנית "ישראל גוט טאלנט"

Posted by - 20 בפברואר 2018 0
** הזוכה הגדולה של הכוכב הבא, נטע ברזילי, כובשת את המסך, לב השופטים והקהל בהופעות בלתי נשכחות לבושה באאוטפיטים, שעוצבו…
כלי נגישות