הצגות ילדים בנתניה – 4 מקומות מומלצים

8 0

העיר נתניה היא עיר מקסימה ויש בה מופעי תרבות מגוונים לכל המשפחה ובייחוד לילדים. העיר מונה 223,500 תושבים ונחשבת לאחת הערים הגדולות הממוקמת באזור השרון. תושבי המקום ותושבי הסביבה נהנים מאוד מפעילויות התרבות שבה ויש לה מספר מקומות מומלצים ואיכותיים עבור הצגות ילדים לכל המשפחה.

היכל התרבות נתניה

היכל התרבות העירוני של נתניה הוא לב התרבות של העיר וממנו למעשה יוצאים כל המופעים אל המרכזים האחרים בעיר. להיכל התרבות אכסדרה נעימה ורחבה המאפשרת קבלת פנים לפני כניסה לאולמות. להיכל ארבע אולמות. אולם אודיטוריום מפואר עם 660 מקומות ישיבה, אולם דורטמונד עם 148 מקומות ישיבה ומיועד למופעים קטנים, אולם בית יוחנן עם 290 מקומות ישיבה ואמפיתיאטרון ענק הממוקם מול הים עם 980 מקומות. בהיכל התרבות עולות הצגות ילדים וגם מבוגרים בכל חודש. כל מה שצריך זה להתעדכן על ההצגות הנבחרות וללכת יחד עם הילדים להצגה איכותית או מחזמר. 

היכל התרבות של נתניה הוא היכל מפואר ואיכותי שלוקח בחשבון את כל אוכלוסיית נתניה ומאפשר גם לבעלי המוגבלויות השונים להנות מאירועי תרבות. למקום אקוסטיקה ברמה הגבוהה ביותר, מערכת שמע עם אוזניות עבור מוגבלים בשמיעה ואזורי כניסה נוחים גם עבור המשתמשים בכיסאות גלגלים. כולם למעשה יכולים להנות מהצגות נפלאות בהיכל.

היכל התרבות על שם אריק איינשטיין

היכל התרבות על שם אריק איינשטיין הוא שלוחה של היכל התרבות העירוני. היכל זה נמצא בשכונת עיר ימים הנמצאת בדרום העיר ויש בו 322 מקומות. זהו אולם בסדר גודל בינוני וגם בו נערכים מופעים שונים, בניהם גם הצגות ילדים מגוונות. לעיתים מופעים שקיימים בהיכל התרבות העירוני, מופיעים פעם שניה גם באולם זה, עבור אנשים שמתגוררים בקרבתו.

התיאטרון העירוני נתניה

התיאטרון העירוני אף הוא שלוחה של היכל התרבות בנתניה. התיאטרון מארח באופן קבוע הצגות ילדים ומבוגרים לאורך השנה. התיאטרון נוח, מותאם כמו כל האולמות של היכל התרבות לנכים, האקוסטיקה בו מצוינת ויש בו טכנולוגיית שמע המתאימה עבור מבוגרים ואנשים בעלי מוגבלות בשמיעה. טכנולוגיה זו מאפיינת את כל האולמות המצוינים של היכל התרבות בנתניה.

הקונסרבטוריון העירוני נתניה

הקונסרבטוריון העירוני של נתניה משרת בעיקר את המופעים של הלומדים בו ומופעי מוסיקה וקונצרטים כאלו ואחרים והוא משמש גם כאולם מופעים. לא במפתיע, גם הוא שייך להיכל התרבות של נתניה ולכן גם בו קיימים כל הפיצ'רים המיוחדים והאיכותיים שיש בשאר האולמות. במידה והאולמות האחרים מלאים, אלום זה הוא בהחלט מקום שבו יתקיימו מופעים שונים, אך הוא לא הבחירה הראשונה.

לסיכום, אם אתם מחפשים להכניס קצת תרבות הביתה, זה הזמן להביא את ילדיכם לראות הצגה. תוכלו להתעדכן על ההצגות השונות באתר מבלים שמרכז במקום אחד את כל ההצגות באולמות השונים של העיר נתניה.

תמונה freepik

Related Post

נתניה אומרת לא לאמנים יקרים

Posted by - 29 בינואר 2020 0
נתניה הודיעה רשמית על הצטרפותה לרשימת הערים שהודיעו כי יגבילו תקציב האמנים באירועים המוניים – בדגש על יום העצמאות. האם…

מסעדות חשוכות

Posted by - 6 בדצמבר 2018 0
המסעדנים מגבירים את המאבק במדיניות האוצר. היום (ראשון) 9/12/18, נר שמיני של חנוכה, בשעה 19:45, יחשיכו מאות מסעדנים ברחבי הארץ את…

נפש יהודי

Posted by - 26 במרץ 2024 0
ברחבת בית יד לבנים בנתניה – הוצב פסל של הפסל סם פיליפ, שתוכנן לפני השבעה באוקטובר, אבל דומה שהוא מייצג…

מתחדשים באביב

Posted by - 24 במרץ 2021 0
איך יודעים שבא אביב? בתיה דור אומרת שמסתכלים מסביב. אם הבחנתם לאחרונה עבודות גינון ונטיעה רבות בכל רחבי העיר בהיקף…
כלי נגישות