הפסטיבל הכי מצחיק בישראל! פסטיבל נתניה הבינלאומי לליצנות 2018

9 0

 

 

פסטיבל הליצנות של ישראל חוזר בגדול לנתניה בפעם החמישית , לשלושה ימים מוטרפים בין התאריכים 14-16 באוגוסט עם עשרות מופעי חוצות מהארץ ומהעולם, הצגות ליצנות מקוריות בבכורה עולמית לילדים ולמבוגרים ואטרקציות ליצניות שלא יותירו איש אדיש וללא חיוך.

2M6A7523 2M6A0907

הוא חוזר מלהיב יותר, מצחיק יותר, עשיר יותר ומרגש הרבה יותר. פסטיבל נתניה הבינלאומי לליצנות חוזר לנתניה בפעם החמישית, לאור ההצלחה הגדולה שסחפה את הקהל בשנים קודמות ומשכה עשרות אלפי מבקרים. בתאריכים 14 עד 16 באוגוסט, בין השעות 19:30 עד 22:30, יוצגו 23 מופעים מהארץ ומהעולם בחוצות העיר שימחישו כי ליצנות היא תיאטרון ותיאטרון רחוב איכותי, מצחיק ומפתיע!

2M6A7839

פסטיבל הליצנות הבינלאומי בנתניה הפך בשנים האחרונות לאחד ממוקדי המשיכה של הקיץ בישראל. הפסטיבל חושף לקהל הרחב מבחר רחב של עולמות ליצניים ומוכיח שוב ושוב כי ליצן זה לא רק מסכה עם אף אדום, אלא תיאטרון ותיאטרון רחוב של ממש המתמקצע יותר ויותר עם השנים.

השנה יוצגו בו מופעים והצגות מקור שהופקו במיוחד לפסטיבל במהלכם ייהנו באי הפסטיבל מליצנים שיספרו סיפור דרך מעשי קונדס משעשעים שיצחיקו את הקטנים והגדולים, דרך קטעי משחק ותיאטרון חלקם עם מסר חשוב וחלקם דרך הבעת פנים בלבד. כיאה לליצנים, הלבוש, האיפור והתפאורה יהיו ססגוניים ומשעשעים. הפסטיבל מתאים לכל המשפחה ומספק חוויה ססגונית, מפתיעה, אינטראקטיבית ומלאת הומור. כל החוויה היא של קרנבל הומוריסטי ומפתיע במיוחד.

 

14-16/8 ימי שלישי-חמישי בין השעות 19:30-22:30 בכיכר העצמאות נתניה

הכניסה חופשית

לפרטים נוספים היכנסו לדף הפייסבוק של הפסטיבל

Related Post

למה התחפשה מרים פיירברג, היכן דניאל גרינברג, זוגתו של אייל גולן, תחגוג את ליל הסדר וגם – פורים בסימן בלבולידע והעיר נתניה צהלה ושמחה

Posted by - 26 במרץ 2019 0
פורים בסימן בלבולידע נערך השבוע בעיר נתניה, בתצוגה ותערוכה שלא הייתה מביישת גם לא את המצעד ביורודיסני, ליצנים, מתנפחים, אמנים,…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות