הפכו ליועצי הבריאות של עצמכם: משתמשים בתוספי תזונה? כך תעשו זאת נכון

8 0

שמירה על מערכת חיסון חזקה היא חיונית לשמירה על בריאות טובה. אנשים רבים מבינים זאת כיום, ולוקחים אחריות ושליטה על התזונה שלהם עם מזון שאינו רק טעים, אלא גם מזין. הם גם מחפשים תוספים איכותיים שיעשירו את התזונה שלהם בחומרים מזינים חיוניים, ותחליפי ארוחה שיתמכו באורח החיים הבריא והפעיל שלהם. עם מוצרים רבים כל כך בשוק, ישנו מידע מבלבל רב הנוגע לבטיחותם ויעילותם של המוצרים.

ד"ר קריסטי אפלנס, מנהלת תחום בטיחות צרכנים בחברת הרבלייף מעניקה טיפים שיעזרו לכם להיות יועצי הבריאות הטובים ביותר של עצמכם:

  • מוניטין הוא דבר חשוב – השוק מוצף במוצרי מזון חדשים המבטיחים תוצאות. אבל לפני שתוסיפו מוצר חדש לתפריט שלכם, הקדישו זמן כדי לחקור את החברה ממנה אתם רוכשים את המוצר. כמה זמן החברה פועלת? האם יש לה צוות מכובד של יועצים, כמו למשל מועצת ייעוץ מגובה מדעית? האם החברה עצמה מייצרת את המוצר ועומדת בתקני שיטות ייצור טובות (GMP), או שהיא רק מתווכת? האם היא עומדת מאחורי המוצרים שלה ומציעה אחריות? אמנם לנסות מוצרים חדשים זה מצוין, אך עדיף לסמוך על מוצרים המגיעים מחברה עם היסטוריה ארוכה של תוצאות ומחויבות לתקני איכות.
  • סננו רעשי רקע – אם אתם סטודנטים למדעי התזונה או קוראים נלהבים של מאמרים בתחום הבריאות, אתם עשויים להבחין שמחקרים מסוימים נועדו להוכיח תיאוריה ולאשש השערה כי תוספי תזונה אינם יעילים או עלולים לגרום נזק בריאותי. אמנם טוב להיות ספקנים, אך כדאי לזכור שלעיתים החוקרים מוטים מראש, מה שעלול לפגוע במוניטין של המוצר ולהטעות את הצרכנים.
  • השקיעו בבריאות שלכם – שייק חלבון, חטיפי חלבון, תוספי תזונה ומשקאות מספקים לצרכנים אפשרויות מגוונות וטעימות לצרוך ויטמינים ומינרלים חיוניים בפורמט נוח. כאשר אתם בוחרים מתוך מגוון רחב של מוצרים, הקדישו זמן כדי לבדוק את רמת הבדיקות שמבצעת החברה במרכיבי המוצר, העמידה בתקני צד שלישי (דוגמת NSF ו-ISO), שקיפות הייצור והמחויבות למצוינות. מקור המרכיבים הוא קריטי כדי להבטיח שהתוספים, הוויטמינים והמוצרים התזונתיים האחרים בהם אתם משתמשים מיוצרים בזהירות מרבית.

   החנויות ואתרי האינטרנט מלאים במוצרים המיועדים לעזור לנו בניהול חיים בריאים ובתוספי מזון לשימוש נוח בבית ובדרכים. ריבוי האפשרויות יוצר גם בלבול רב. לכן, קחו את הזמן להכין שיעורי בית. קראו באתר החברה ולמדו כיצד היא מייצרת את מוצריה. בדקו האם לחברה יש מועצה מייעצת מכובדת ולבסוף, דעו שאפילו מחקרים מדעיים עלולים להיות מוטים. היו תומכי הבריאות של עצמכם וחיו את החיים הטובים והבריאים ביותר כשאתם מצוידים במידע אמין.

צילום יחצ הרבלייף

Related Post

נתניה חגגה סוכות

Posted by - 23 באוקטובר 2019 0
אלפים חגגו בנתניה את חג סוכות עם שלל פעילויות לכל המשפחה; למרות שביחס לשנים עברו החגיגות היו צנועות יותר מאת…

אז מה נשים באמת רוצות?

Posted by - 7 בפברואר 2020 0
לרגל יום האהבה ערכה רשת אימפרס סקר אם שאלה אחת: מהן המתנות המועדפות על גברים ועל נשים. בעוד הגברים העדיפו…

המדריך לבחירת פינת אוכל

Posted by - 3 באוקטובר 2019 0
חגי תשרי מעמידים את פינת האוכל הביתית במרכז. במיוחד עבור קוראי השבוע בנתניה ריכזנו שורה של טיפים לבחירת פינת האוכל;…
כלי נגישות