העיר מארחת

5 0

נקבע סדר המשחקים לטורניר אליפות אירופה 17U בכדורגל נתניה תארח את גמר אליפות אירופה וכן שלבים מכריעים נוספים בטורניר

מאת יקיר ישראל

בחודש מאי תחל בישראל אליפות אירופה לנבחרות עד גיל 17 בכדורגל. 16 הנבחרות הטובות באירופה יגיעו לטורניר כדורגל שישוחק בחמישה אצטדיונים ברחבי הארץ, בין היתר בנתניה. נבחרת ישראל תארח את הטורניר היוקרתי וכמארחת העפילה באופן אוטומטי לשלב הבתים. הנבחרת תשחק בבית A עם נבחרות גרמניה ולוקסנבורג ומשחקה הראשון צפוי להתקיים ב16 במאי באצטדיון הכדורגל בראשון לציון.

אצטדיון נתניה יארח את רבעי הגמר של הטורניר ב 25 ו-26 במאי, את שני חצאי הגמר ב29 במאי וכן את הגמר הגדול ב-1 ביוני בשעה 21:00.

זו הפעם השלישית בעשר השנים האחרונות שההתאחדות לכדורגל בישראל זוכה לארח טורניר אירופי חשוב ויוקרתי, לאחר אירוח אליפות אירופה לנבחרות גברים 21U בשנת 2013 וכן אליפות אירופה לנבחרות נשים 19U בשנת 2015. ההתאחדות פועלת בשיתוף פעולה פורה וחיובי עם אופ"א, התאחדות הכדורגל האירופית, ומארגנת טורניר בסטנדרטים גבוהים, על מנת לספק לנבחרות את התנאים הטובים ביותר, ולאוהדים חווית כדורגל מצויינת במחירי כניסה זולים למשחקים- 10 ₪ בלבד לכרטיס.

כ- 345 שחקנים יגיעו לישראל עם נבחרתם לקראת הטורניר ל-31 משחקים רשמיים סה"כ שאותם ישפטו 30 שופטים בינלאומיים.

המסר המלווה את הטורניר הוא "השחקנים האלו עוד יגיעו.. קרוב" והציבור מוזמן להנות מחוויית כדורגל נעימה וספורטיבית לכל המשפחה. הכוכבים הבאים של אירופה צפויים להגיע לישראל וכפי שבתחילת שנות ה-90 לואיס פיגו פרץ לתודעה האירופית כששיחק בנבחרת הנערים של פורטוגל ואייל ברקוביץ בנבחרת הנערים של ישראל, אנו צפויים לראות במאי הקרוב כאן בישראל את הכוכבים הבאים של אירופה.

Related Post

הסמוראים מנתניה

Posted by - 24 בינואר 2018 0
הישג אדיר וכבוד עצום למועדון המיוחד הזה, כל הדרך מנתניה לפודיום של אליפות ישראל לקבוצות שנערכה באילת . תחרות ענקית,קשה,…

אלופי החתירה

Posted by - 21 ביוני 2021 0
ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר, אירחה השבוע בלשכתה את השחיינים דניאל נמיר ומיכאל לייטרובסקי שייצגו את מדינת ישראל והעיר נתניה…
כלי נגישות