העולם זוכר

9 0

לציון יום השואה הבינלאומי נוצר מפגש זום מרגש שכלל את העיר נתניה מישראל, הערים דורטמונד וגיסן מגרמניה, הערים ניס וסרסל מצרפת ונובי סאנץ מפולין .

במפגש סיפרה ניצולת שואה, הגב' אביבה קומרוב, את סיפורה האישי, כמו כן, סיפרה מורה מבית הספר אלדד, בברלי אבולף על קשרי בית הספר עם בית הספר התאום בעיר גיסן שבגרמניה ועל הלמידה משותפת עם תלמידי בתי הספר.

נציגי הערים  הצהירו על עמדותיהם בתחום  הנצחת השואה ומלחמה באנטישמיות בעריהם.

נציגי  נובי סאנץ בפולין הציגו במפגש את דריוש פופיולה – אלוף אולימפי בחתירת סירת קנו, אשר סיפר מאתר האימונים שלו באפריקה על הפעילות שיזם בתחום שימור בתי קברות יהודיים באזור העיר נובי סאנץ וכוונותיו להרחיב פעילות זו ולהציב אנדרטה לזכר הקורבנות בקיץ הקרוב, בנובי סאנץ.

את נתניה ייצגו עדנה שפיצר והמשנה לראש העיר אפרים בולמש שסיפר ל״השבוע בנתניה״: "התרגשתי להשתתף במעמד המרגש, שמחתי על ההזדהות של הערים התאומות עם נתניה ביום הזכרון הבינלאומי לשואה. הנושא קרוב ללבי מכיוון שמאות ממשפחתי נרצחו בשואה".

Related Post

איך להפוך קושי ליתרון?

Posted by - 24 באוקטובר 2019 0
התמודדות עם קשיים מהווה מחסום להצלחה בתחומי החיים השונים: קריירה, זוגיות, בריאות, חברים, מצב כלכלי, מימוש עצמיֿ ועוד… אז איך…

עושים לכם סדר!!

Posted by - 22 בינואר 2024 0
האם מותר לתת לילדים פירות יבשים? מה הסכנה באגוזים ופיצוחים? איך צריכה להיראות צלחת החג לילדים? כל התשובות של מומחי…

זכויות רפואיות

Posted by - 24 באפריל 2022 0
זכויות רפואיות הן הזכויות של מטופל לקבל החלטות לגבי הטיפול הרפואי שלו. חשוב שהמטופלים יהיו מודעים מהן זכויותיהם וכיצד הם…
כלי נגישות