הספרים שיעשו לכם את הקיץ

6 0

לפני השינה, על חוף הים או כמתנה ליום הולדת של הקרובים. הנה ספרי קריאה ומתנה חגיגיים שיגיעו בחודש אוגוסט למדפי הספרים.

ספרי ילדים ומתנה:

שיר וסיפור לכל עת\מוסיקה אורגנית
עורך ראשי, כתיבה ואיסוף חומרים: שאול גרוס

ב"שיר וסיפור לכל עת" יש 85 שירים, סיפורים ודקלומים לילדים. אוסף היצירות עשיר, מוגש בעיצוב מרהיב ומתאים לכל ימות השנה. השירים (המלווים באקורדים ותווים) והסיפורים מאורגנים בחמישה שערים המקיפים נושאים רבים ומגוונים בחייו של הילד: סדר היום, עונות השנה, חגים, שירי ערש ועוד. לצד היצירות החדשות, מוגשות באוסף קלאסיקות אהובות וכאלו שנשכחו, כמו השיר "הציפור" מאת לאה גולדברג או הסיפור "גשמיאל שר המטר", וכעת ניתן להיחשף אליהן מחדש. היצירות נבחרו ונוצרו על ידי חברי "מוסיקה אורגנית": מוסיקאים, אמנים ואנשי חינוך שאוהבים ילדים ומבינים ילדים.

 אין לי אבל יש לי
מאת יובל אברמוביץ'

"אין לי אבל יש לי" נולד בעקבות תרגיל חינוכי שקיים יובל אברמוביץ' בביתו בתקופה בה בנותיו פרצו שוב ושוב במריבות שעסקו ב-"זה שלי!" ו-"אל תגעי!". "יום אחד תליתי פתקי 'ממו' צהובים על כל החפצים ברחבי הבית, על הכל היה כתוב "שלי". אמרתי להן: "בתכלס, הבית הזה וכל מה שבו הוא שלי. אני משלם על זה. נעים לכן שאני מציין את זה? אין שלי, יש שלנו. ויש לנו הרבה."
"אין לי אבל יש לי" מבקש ללמד את ילדי עידן השפע של שנות האלפיים להעריך את העושר שיש בחייהם ולהבין שגם אם אין לנו את כל מה שאנחנו רוצים – טוב שיש דברים שאפשר לחלום עליהם. הספר כולל 45 עמודים צבעוניים, מתוכם שישה עמודים עמוסים בחפצים המיועדים למשחק "אין לי אבל יש לי" עם ילדיכם.

יובל אברמוביץ' הוא סופר ומרצה בינלאומי שבאמתחתו אחד עשר רבי מכר, שחקן ויזם.

 אין לי אבל יש לי_עטיפה הוצאת הרשימה

הניצוץ שבי
כתיבה: כנרת גל-און

מסע אישי לחיבור. ינון , בן 15, מצלם רגש מתחת למים כבר 8 שנים. החיבור של ינון לקול הפנימי שלו בגיל כל כך צעיר הוא סיפור מעורר השראה על הדרך שעבר מילד עם קשיים והתמודדויות לא פשוטות, לנער עם בטחון עצמי ויצירתיות עמוקה, המקבל הכרה ממוסדות אמנות בינלאומיים ומקומיים.
ינון אובחן בגיל צעיר עם הפרעת קשב ודיסלקציה, מאז עברו עליו שנים של התמודדויות בהיבטים לימודיים, חברתיים ורגשיים לצד תהליך הלמידה להתנתק מהרעשים שסביבו, להקשיב לעצמו, להתחבר לנקודות הכוח שלו ולמצוא את הקול האינדיבידואלי העוצמתי שלו.
"הניצוץ שבי" נולד מתוך מסע אישי ומיוחד של אם ובנה, כנרת וינון, למציאת הקול האישי של כל אחד מהם. באופן הרמוני התחברו המילים של כנרת אל צילומי המים המופלאים של ינון. "הניצוץ שבי" מזמין את הקורא לזמן של שקט וחיבור פנימי. ספר מתנה מלא השראה שכולו מים ורגש.

הניצוץ שבי_עטיפה הוצאה עצמית
ספרי פרוזה: 

דאייה
מאת מורי סמואל

דאייה, הרומן השני של מורי סמואל, הוא סאגה כובשת של משפחה יהודית ממרוקו המשתרעת על פני ארבעים שנה, ומתארת את נדודיהם לקזבלנקה, פריז, ניו יורק, ולריביירה הצרפתית.
הציר העלילתי מתפתח על פני זמן, מרחב ומערכות יחסים מפותלות ומסעירות שמונעות על ידי רגשות עזים. האהבה היא שמפעילה את הדמויות ובעיקר את האישה הדומיננטית והחזקה, על גלגוליה השונים, שמושכת בחוטים ומפעילה את כל הדמויות ברומן.
זהו רומן חובק עולם וחובק תקופה, המתמקד בנושאים על-זמניים כמו נאמנות ובגידה, מחויבות והגשמה עצמית, ומחירה של האהבה.

 

Related Post

נשים עושות ניסים

Posted by - 3 בדצמבר 2023 0
מעגל נשים נתניה לזכרן של הילה ומיכל פועל מעל עשור בהתנדבות מלאה למען הקהילה בנתניה והסביבה . חברות המעגל הן…

יריד אמנים ישראלים בנתניה

Posted by - 31 ביולי 2023 0
'יריד אמנים ישראלים' יערך לראשונה בפנינת הים התיכון הלא היא- נתניה,  במלון היוקרתי ISLAND LUXURIOUS HOTEL  במסגרתו יוצגו יצירות של אמנים…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות