הסכם ממון

7 0

בשנים האחרונות יותר ויותר זוגות מבינים כי הסכם ממון הינו הסכם לגיטימי בין בני זוג זאת בניגוד לדעה הרווחת בעבר כי הסכמי ממון ראוי שלא יצופו בפיו של צד אשר ברשותו נכסים, בעבר הייתה תחושה כי עתה משהזוג החליט להינשא ומתוך אהבה אין סופית, אין זה ראוי ונכון לערוך הסכם המדבר על מצב דברים של פירוד בין בני הזוג על כן זוגות רבים אינם מסוגלים או מעוניינים להתחיל את חייהם המשותפים בדיבור על יום הפרידה.

מאידך אדם אשר ברשותו נכסים רבים ראוי כי יבחר בדרך הישרה אשר מסדירה את יחסי הממון בין בני הזוג במצב של גירושין או פרידה. עריכת הסכם ממון עשויה לחסוך לבני הזוג כספים טרחה וזמן רב  בניהול הליכים משפטיים אשר עשויים להמשך מספר שנים.

אם כן, מהי הסיבה לכך כי זוגות רבים כיום אכן מבקשים לערוך הסכמי ממון? מה השתנה?

כידוע לכולנו שיעור הגירושין בישראל הוא מהגדול בעולם, על כל 3 זוגות ישנו זוג אחד שמתגרש.

סיבה נוספת היא נישואין בפעם השנייה. אדם אשר חוה והרגיש את דרך הגירושין, סביר כי ילמד מהטעיות הקודמות וינסה עתה בנישואיו השניים להסדיר את האופי הממוני בינו לבין בת זוגתו הנוכחית.

עוד סיבה היא נישואין בגיל מאוחר. אדם אשר מחליט לבנות בית כשהוא מצוי בגילו המופלג ואשר סביר כי לאורך השנים הצליח לצבור נכסים וכספים רבים.

אילו סוגי הסכמים קיימים?

הסכם ממון לפני נישואין, הסכם ממון לאחר נישואין, הסכם ממון לידועים בציבור.

למה כדאי לשכור עו"ד לעריכת הסכם ממון?

מניסיוננו רב השנים אנו למדים כי עריכת הסכם ממון כך שהוא ברור לכולי עלמא עשוי לחסוך לצדדים סכסוכים משפטיים עתידיים וזאת מבלי להזכיר את כל עניין עלויות שכ"ט עורכי הדין בניהול הליך מתיש בין בני הזוג.

משרדנו מלווה זוגות רבים בעריכת והסדרת יחסיהם הממוניים והכל על מנת למנוע חיכוכים מיותרים בעתיד, בתקווה כמובן שלא יגיעו.

את הסכם הממון יש לערוך מתוך רגישות והקשבה לרצון בני הזוג כך שיכבד את רצון 2 הצדדים וכן על מנת שצד אד לא ירגיש שקופח.

בן ממשיך וירושה של משק חקלאי

במשקים חקלאים עפ"י רוב נערכים הסכמי ממון, זאת כאמור מאחר ואחד מבני הזוג עתיד לרשת את אותו משק אשר שייך למשפחתו שעמלה על הקמתו זה שנים.

לסיסמא השבועית: "לא מזניחים חובות"

משרד עו"ד אייל קורסיה ושות"-

טלפון: 050-6351208

אתר: http://www.adv-dk.co.il/

 

 

Related Post

ממריאים גבוה

Posted by - 21 במרץ 2018 0
תלמידי מגמת הנדסת אלקטרוניקה ומחשבים בריגלר הפתיעו שוב כאשר זכו בתחרות ארצית לתכנות והטסת רחפנים שהתקיימה בחולון. בתחרות השתתפו 48…

תתחילו לדווש

Posted by - 9 במאי 2018 0
עיריית נתניה תחל בקרוב במיזם אופניים שיתופיים חדש אשר יאפשר השכרת אופניים מכל מקום באמצעות שימוש באפליקציה ייעודית אשר תאפשר…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות