הסוד של מנהלות משאבי האנוש בהייטק נחשף – איך מרימים אירוע חברה שלא יפסיקו לדבר עליו!

7 0

חברות הייטק עורכות מעת לעת אירועי חברה, הן עבור העובדים והעובדות שלהן, והן עבור גורמים חיצוניים לחברה (לקוחות, ספקים וגורמים אחרים). בין אם האירוע מיועד למי שעובד בחברה ובין אם לאו, מעבר למטרה המקורית שלשמו מארגנים אותו, הרי שהחברה רוצה גם לייצר דרכו תהודה משמעותית לה ולפעולות שלה. כלומר, להשיג חשיפה ויחסי ציבור חיוביים.

לשם כך, הצוות בחברה שאחראי על ארגון אירועים יעשה כל מה שנדרש על מנת להרים אירוע בלתי נשכח, אירוע שכל הנוכחים בו, בין אם הם עובדים בחברה ובין אם לאו, יזכרו אותו ולא יפסיקו לדבר עליו, וכמובן גם ינסו להשיג עבורו חשיפה בתקשורת, על מנת שגם במקומות אחרים ידעו וידברו עליו.

כיצד עורכים אירוע ברמה גבוהה בענף ההייטק?

הדבר הראשון שצריך להתייחס אליו, הוא המקום בו עורכים את האירוע. זה חייב להיות מיקום מרשים, יוקרתי ומיוחד. המקום צריך להיות מסוגל להכיל כמות גדולה של אורחים וכן את כל הציוד הנדרש לצורך ארגון האירוע. כאשר בוחרים מקום, יש לוודא שדרכי הגישה אליו נוחות ונגישות.

הדבר השני שחשוב להתייחס אליו בארגון של אירוע חברה הוא שירות הקייטרינג. אחד הפתרונות המקובלים הוא להציג לאורחים מגשי אירוח מסוגים שונים. מגשים עם מגוון מאכלים טעימים ומיוחדים. אלה יכולים לכלול מאפים, סלטים, מאכלים טבעוניים, גבינות מיוחדות, קינוחים ועוד.

חשוב להקפיד ולשים לב עם איזו חברה עובדים וכן באילו מגשי אירוח בוחרים. כמו בכל אירוע אחר, המזון אשר מוגש לאורחים באירוע משפיע מאוד על האופן בו הם מתייחסים ונהנים ממנו. אחת האופציות האידיאליות עבור חברות הייטק וחברות באופן כללי, היא להזמין מגשי אירוח ושירות מקייטרינג Munier. מונייר הוא קייטרינג מגשי אירוח חלבי עם ניסיון רב בתחום, מגוון רחב של מאכלים מיוחדים וצוות מקצועי ומנוסה שיודע לספק ללקוחות את כל מה שהם צריכים ומבקשים.

הדבר השלישי שיכול להפוך אירוע הייטק לאירוע מיוחד ויוצא דופן הוא הזמנת אמנים מפורסמים שיופיעו בפני האורחים, אטרקציות שונות שהאורחים יכולים ליטול בהן חלק או כאלה שהם יכולים ליהנות מהן כצופים (למשל זיקוקים, פירוטכניקה ועוד). כמובן שהבחירה באטרקציה כזו או אחרת, כולל הזמנת אמן, תלויה בתקציב שעומד לרשות החברה וכן בשאלה היכן בוחרים לערוך אותו.

על מנת שהאירוע ייערך בהצלחה, חשוב לבחור מועד מתאים עבורו, הן מבחינת מזג אוויר והן מבחינת תנאים אחרים שיכולים להשפיע על הצלחתו. יש לוודא שכל האורחים שאמורים להיות מוזמנים לאירוע אכן קיבלו הזמנות ואישרו את הגעתם, וכמו בכל אירוע, חשוב שהכל יהיה ערוך ומתוכנן מראש, על מנת שהאירוע יתחיל בזמן, ייערך על פי לוח זמנים מסודר ויסתיים בהצלחה.

תמונה ראשית באדיבות pexels

Related Post

מחוברים לשורשים

Posted by - 22 בינואר 2019 0
לרגל חג האילנות שצוין השבוע, חניכי מרכז הנוער 'מקום בלב'  של ou ישראל בנתניה יצאו למבצע 'מתחברים לשורשים' במהלכו החניכים…

איכות הסביבה

Posted by - 20 בספטמבר 2022 0
אושרה תוכנית העבודה לשנה הקרובה בוועדה העירונית לאיכות הסביבה מאת בניה גואטה הוועדה העירונית לאיכות הסביבה. ראש הוועדה: הוא סגן…

מיצג נובה 06:29

Posted by - 21 בינואר 2024 0
שר החוץ ישראל כ"ץ במיצג הנובה 06:29: "אני מזמין את נציגי דרום אפריקה לבוא כאן לסיור ולראות מיצגים שמזכירים את…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות