הנחות ענק בחובות ארנונה וחובות ישנים –איך מקבלים עד 90% הנחה?

8 0

400,000 ₪ נמחקו כנגד 50 אלף ₪

500,000 ₪ חובות נמחקו כנגד 48,000 ₪ 

תושב העיר כבן 50+ אשר הלך לעולמו והותיר אחריו נכס מקרקעין וחוב ארנונה בסך 400,000 ₪ הצליח למחוק את החוב באמצעות עוה"ד אייל קורסיה והחוב נמחק קליל בכפוף לתשלום סך של 50 אלף ₪ בלבד.

תושב העיר פתח תקווה צבר חובות לבנק בסך של 500,000 ₪ כאשר ברשותו דירת מגורים ללא משכנתא בשווי של מעל 2 מיליון שקלים ועל אף האמור הצלחנו לסגור את חובו בכפוף לתשלום זעום בסך כמה עשרות אלפים.

אתם שואלים איך מקבלים את ההנחה?

היה ולכם חובות גבוהים אשר מצויים בהוצאה לפועל משך שנים ארוכות ועתה ברצונכם לחזור לחיים נורמטיביים נקיים מחובות מעיקולים והגבלות הרי שהדרך כיום מהירה תמיד, כמו כן חובות ארנונה ישנים לרשויות מקומיות ניתן לקזז ולקבל הנחות של עד 90%.

במרבית המקרים מדובר על תיקי הוצאה לפועל ישנים, בין אם מדובר על חוב רגיל ובין אם מדובר על חוב ארנונה לרשות מקומית, באופן כללי היום יותר מתמיד קיימים הכלים לעורכי הדין להשיג עבורך הנחת ענק תוך פרק זמן קצר ומקוצרר.

לאחר תשלום החוב בהנחה שתקבלו אתם בעצם נולדים מחדש וחוזרים למעגל התנהלות תקין מבחינה בנקאית, כך תוכלו לצורך העניין לקבל רישיון נהיגה בחזרה, לבטל עיקולי בנק ומשכורת וכמובן תוכלו לצאת מהארץ ולנפוש עם בני המשפחה בעולם.

ההליך הינו הליך מהיר של ניהול מו"מ מקצועי בין עורכי הדין תוך מספר פגישות והצגת מסמכים ואסמכתאות ותוך כתיבת בקשות וכתבי טענות מתאימות על מנת להשיג הנחה כמה שיותר שמנה.

חשוב להבהיר כי לאלו מכם שאין נכסים סבורני כי החשש הינו קטן יותר מאשר חייבים אחרים שלזכותם קיימים נכסים בני פירעון כדוגמה דירת מגורים שאז קיים חשש ממשי במכירת הדירה בהליך כינוס נכסים לצורך כיסוי החובות.

מה קורה אם יש לי חוב ויש לי גם בית שיש עליו עיקול או כונס נכסים?

גם במצבים אלו כדוגמת 2 המקרים שהבאנו בפתיח לכתבה זו [שם ל-2 הלקוחות היו דירות בבעלותם] ניתן יהיה להשיג הנחות משמעותיות ולייצר מנגנון הגנה לנכס הקיים שאחרת אף אדם או חייב אינו מעוניין להיזרק לרחוב ללא קורת גג, על כן במרבית המקרים ניתן יהיה לקבל הנחות ענק גם במצב דברים בו לחייב קיימת דירת מגורים, כמובן הכל בהתאם לנסיבות העניין.

כל שעליכם לדעת הוא כי יש צורך בעזרת בני משפחה על מנת לגייס סכום ראשוני לפשרה.

כך או כך חשוב שתטפלו בחובות, במיוחד בתקופה זו שלאחר הקורונה ניתן לגלות הבנה בהנחות מאת הבנקים וכן הבנה של כלל הרשויות המקומיות אשר נכונות לסייע לאזרח הקטן.

מהרו לקבוע פגישה עם כל עורך דין הוצאה לפועל מקצועי ואמין וצאו עוד היום לחיים חדשים.

אייל קורסיה ושות'-עורכי דין

טלפון- 050-6351208

אתר: https://adv-dk.co.il/

Related Post

תעודת הצטיינות ללניאדו

Posted by - 19 במרץ 2019 0
תעודת מרצה מצטיין הוענקה ביום שלישי לשלושה רופאים בכירים בלניאדו מטעם הפקולטה לרפואה בטכניון. בית החולים לניאדו, המסונף לפקולטה לרפואה…

קרבה מסוכנת

Posted by - 28 בפברואר 2018 0
מפעל פלנטקס בנתניה עומד אומנם בפני סגירה ומעבר למזרח-הרחוק, אך הדבר לא מנע מן המשרד להגנת הסביבה להורות על סגירת…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות