המשטרה חושפת: הקלה לקבלנים תמורת סגירת הסכמים קואליציוניים – זה החשד נגד ראש העיר חדרה

6 0

דילים פוליטיים לקראת מערכת הבחירות, ובתמורה – הקלות לקבלנים: זה החשד שנחקר בלהב 433 בימים אלה בנוגע לראש העיר חדרה צביקה גנדלמן שחשוד במתן שוחד ושלשום (יום ב') הוארך מעצרו בשבוע. העבירה החמורה המיוחסת לגנדלמן היא שוחד בחירות.

 

בשלב זה החקירה מתמקדת בשתי פרשיות: האחת – הקמת שני בתי אבות בשכונת גבעת אולגה. על פי המידע, שהועבר לחוקרי המשטרה מדובר בפרויקט הקשור לשני קבלנים, סמי לוי ואדם נוסף, שהעירייה אישרה להם לבנות שני בתי אבות סיעודיים במרחק של עשרות מטרים זה מזה בתוך שכונת מגורים.  התמורה שהמשטרה חושדת כעת: דילים פוליטיים לקראת הבחירות הקרובות שעתידות להיערך בעוד כ-4 חודשים. יצוין כי צביקה גנדלמן מתגורר בבית שקנה מאחד הקבלנים.

מהאופוזיציה בעיריית חדרה נמסר: "מעדיפים אינטרס של קבלנים על חשבון הציבור".

סנגורו של גנדלמן, עו"ד ליאור אפשטיין, מסר בתגובה: "שוחד בחירות, או כקבוע בחוק הטיית בחירות, הינה עבורה סבוכה וקשה להוכחה. הטיית בחירות, שעוד לא התקיימו, מחייבת קונסטרוקציה משפטית מאוד מורכבת. נמתין לפעולות החקירה, ונזכור שלעובדות שלעצמן אין שום ערך כשמדובר בעבירה שהיא כל כולה הגיון משפטי".

Related Post

כנס יזמים בהתחדשות עירונית

Posted by - 2 בפברואר 2022 0
עשרות יזמים המובילים פרויקטים של התחדשות עירונית במרכז העיר ובשכונותיה, השתתפו בכנס יזמים בהובלת מנהלת התחדשות עירונית בחברה הכלכלית |…

נוהגות לרחוק

Posted by - 12 באוגוסט 2021 0
במסגרת מיזם ייחודי המתקיים לראשונה בבית קרן בחדרה, בשיתוף עם אגף הרווחה, עמותת קרן לחיים וקרן 'שסטוביץ', נערות מהבית החם…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות