המרכז הזה בשבילכם: מרכז חדש לאומנויות באלדד

6 0

האם אתם יודעים לעבוד עם מדפסת תלת מימד? האם בניתם מוצר? האם כתבתן יצירה משלכן? האם למדתם או למדתן מוזיקה בהקשר תרבותי חוויתי? אם כן מקומכן ומקומכם במרכז למצוינות באמנות שיפתח באשכול הפיס אלדד במהלך חודש נובמבר.

המרכז יפתח על ידי האגף לחינוך העל יסודי במנהל החינוך העירוני, בשיתוף האגף למחוננים  ולמצטיינים במשרד החינוך.

בשלב ראשון יוביל המרכז ארבעה קורסים המיועדים לתלמידים מצטיינים מחטיבות הביניים ז' – ט': מצוינות במייקרים, קיימות ואקולוגיה, מוזיקה וכתיבה יוצרת.

תלמידים מוזמנים להירשם לראיון קבלה לאחד מארבעת הקורסים הנ"ל, כאשר כל קורס יפעל אחת לשבוע, בימי רביעי,  למשך שעתיים אקדמיות, בעלות של 640 שקל לשנה בלבד.

מטרת המרכז לתת מענה לתלמידים מצטיינים בתחומים ייחודיים ולפתח את כישוריהם בתחומים אלה מעבר לשעות הלימוד.

אתי דהן, ראש מינהל חינוך וחברה: "מצויינות לימודית מתקיימת לא רק בתחומי המדעים  לא גם בתחומי האמנויות וההומניסטיקה. כעיר אנו מציעים  קורסים רבים בתחומי המדעים  וכעת אנו מרחיבים לתחומים אלה, כדי להעניק לתלמידים אפשרות לממש את הפוטנציאל שלהם ולהיענות לסקרנותם.  חשוב לציין שהמרכז נפתח דווקא באשכול הפיס אלדד מאחר וכמו שראש העיר, מרים פיירברג-איכר הצהירה, אלדד יהווה בית ספר המשך לקמפוס דורה לאמנויות. בבית הספר כבר נפתחו שתי מגמות מרשימות, אחת של אמנות פלסטית ושנייה של תאטרון."

תלמידים המעוניינים להירשם לאחד מהקורסים המוצעים מוזמנים לפנות ל:

[email protected]

Related Post

השתלות שיער במפרצים

Posted by - 4 באפריל 2023 0
השתלות שיער במפרצים מתבצעת כיום בטכניקות מתקדמות באופן מיקרו כירורגי ומהווה את הפתרון המוצלח והיעיל ביותר לבעיית התקרחות בקרב גברים…

מגבירה את האור

Posted by - 27 בפברואר 2020 0
הזמרת שירה גולן מגייסת את המוזיקה ככלי לאיחוד בין עמים ואנשים. בראיון מיוחד לעיתון השבוע בנתניה, היא מספרת על שיתוף…

הפרזנטורים האהובים של קסטרו

Posted by - 24 ביולי 2018 0
רותם סלע, אביב אלוש ועומר דרור הצטלמו לקולקציית סתיו 2018 החדשה של קסטרו בסטודיו של צלם האופנה דודי חסון בתל אביב. התוצאות…
כלי נגישות