המסלול החדש והמהיר שמטריף את החייבים

9 0

בימים האחרונים פנו עשרות אלפי חייבים לעורכי הדין המייצגים בתחום על מנת לבדוק את האופציה ליציאה מחובות ללא הליך משפטי ארוך ויקר.

כמידי שנה משרדנו מגיע למתווה מוסכם מול הבנקים לפיו עתידים לקבל החייבים השונים הנחות לסגירת החובות של עד 90% ולעיתים עד 100% הכל בהתאם לנסיבות.

במסלול החדש תוכלו להגיע למשרדנו ולנתח את תיקי ההוצל"פ יחד וצמוד לעורך דין מלווה אשר יפצח עבורכם את הדרך המהירה ביותר ליציאה מחובות מהעיקולים וההגבלות.

כך לצורך העניין, לקוח אשר הגיע למשרדנו כאשר סחב חוב בסך של כ-250,000 ₪ בארנונה לעירייה, מצא את עצמו כעבור פחות מחודש מקבל סגירה לחוב כנגד תשלום של 40,000 ₪ בלבד.

ניתוח ופיצוח התיקים שלכם הוא חשוב לאין שיעור ולכן בטרם פניתם לטפל בתיקי ההוצל"פ מומלץ ורצוי לגשת לעורך דין מהתחום על מנת לבדוק ולבחון מסלול מהיר ליציאה מהחובות.

המוסדות רובם הבינו היום הלכה למעשה כי מדינת ישראל יצרה אופק לחייבים במדינה בדמות ניהול הליך חדלות פירעון אשר במסגרתו זכאים יהיו החייבים [ זאת במידה ועמדו בכל דרישות ההליך] לקבל הפטר לחובות כנגד תשלום בסכום נמוך יחסית לחוב המקורי, מהטעם הזה משרדנו עמל בחודשים האחרונים לבניית מסלול מהיר ליציאה מהחובות.

המסלול המהיר בעצם בא להחליף את ניהול ההליך המשפטי הארוך המסורבל והיקר לדעת חייבים רבים שכן תשלום שכר הטרחה למייצג לעיתים הוא הגורם העיקרי להזנחת החובות. כך פתחנו מסלול חדש לפיו צוות המשרד אשר לו ניסיון של מעל 20 שנים בתחום, בוחן את התיקים שלכם באופן מעמיק ומבצע תחשיב עתידי כמעט מדויק של הסכום אותו הייתם אמורים לשלם אילו הייתם ניגשים להליך משפטי של חדלות פירעון ובכך בעצם אנו חוסכים לכם ניהול הליך משפטי וזמן יקר של מעל שנתיים בהתנהלות משפטית.

כך יוצא כי חייבים רבים במשרדנו אשר הבינו את "השיטה" החליטו להגיע ולבחון את האפיק של המסלול המהיר ואכן מצאו את עצמם יוצאים מהחובות.

ההנחות עשויות לעיתים להגיע עד 90% הכל בהתאם לנסיבות התיק, סיבות פתיחתו וגורמים חשובים נוספים.

דוגמא נוספת היא לקוח אשר הגיע למשרדנו כשעל גבו חובות שסחב במשך שנים, החובות כמובן צברו ריביות והגיעו עד לסכום של מעל 47 מליון שקלים. בסופו של תהליך הלקוח שילם כ 90,000 ₪ בלבד ולא האמין כמה פשוט וקל הייתה הדרך לצאת מהחובות ומהחשש לדפיקה בדלת.

פנו אלינו עוד היום לטיפול בחובות:

אייל קורסיה ושות'

טלפון: 050-6351208

אתר: https://adv-dk.co.il/

Related Post

קורונה והוצאה לפועל

Posted by - 18 במאי 2020 0
כידוע, על מנת לפתוח תיק הוצאה לפועל כנגד חייב ישנה חובה לשלוח אזהרה בטרם נקיטת אי אלו הליכים. באזהרה אותה…

חגיגה פדגוגית

Posted by - 28 בפברואר 2018 0
  "הפרעות קשב וריכוז" (עם אברי גלעד) "שיימינג באינטרנט" (עם דרור גלוברמן) "הפסיכולוגיה של הספורט" (עם ירדן ג'רבי) "בתי ספר…

כוכבי הנדל"ן

Posted by - 7 במרץ 2018 0
זכייני וסוכני רי/מקס בנתניה כבשו את הבמה בליל הכוכבים של הרשת זכו בתעודות ואותות הוקרה ב'ליל הכוכבים' של הרשת, במהלכו…
כלי נגישות