המלצות עבור שימוש בסרום לפנים

9 0

הרבה מקהל היעד אינו מכיר בעובדה, כי יצרני עולם הטיפוח משתמשים באינפורמציה מדעית, אשר קיימת בתוך מעבדה רפואית. סרום לפנים מרכזי בעשור האחרון מהווה ראיה עבור אלמנט שעבר מעולם של רפואה אל מול עשיית שימוש של קהל היעד מעולם הטיפוח. סרום מורכב מאלמנטים מזינים, כמו לדוגמה – חלבון, מינרל וגם סוכר, אשר חף בכדוריות אדומות וכן לבנות. בעולם של קוסמטיקה, סרום שהינו נוזלי עושים בו שימוש כצירוף של מוצר טיפוח מגוון באלמנטים אשר הינם אקטיביים בריכוז רב בפרט של תמצית אתרית, ויטמין, שומן צמחי, מינרל, אנזים וכיוצא בזאת. אפקטיבי בפרט מפאת הסיבה כי המרקם שלו והמולקות הזעירות ממנו הוא בנוי נותנות הכנסת של אלמנטים אקטיביים אשר מורכבים בו אף באופן יסודי עבור שכבת עור עליונה. בצורה זאת הוא משגשג בטיפול נקודתי ואפקטיבי בבעיה של עור, כמו למשל – פצעים של אקנה, יובש, כתמים אשר קיימים בעור, אדמומיות וכן הלאה. במציאות של היום, היצרנים של מוצרי קוסמטיקה מעניקים בידכם תכשיר של סרום במגוון של פורמולות, חלק מהם הולם הבהרה של כתמים, בעיות מסוימות של העור כגון סרום עבור עור אשר הינו יבש, הזדקנות של העור וכיוצא בזה. חרף היתרונות אשר קיימים בו, סרום זה אינו מהווה כתחליף עבור עשיית שימוש באלמנטים של קוסמטיקה אשר הינם סטנדרטיים מדי יום כקרם לחות או קרם לילה. הקרמים משלימים את עשיית הסרום, ובשל כך הנכם נדרשים לעשות שימוש בו במקביל ולא במקומם.

המלצות עבור שימוש בסרום לפנים –

  • תבצעו סינרגיה על ידי מייק אפ – הרבה בני אדם מוהלים סרום בתוספת של מייק אפ, סינרגיה זו אשר מוסיפה עבור כל אחד מבינהם, מאזנת זה את זה ועוזרת בהטמעה שלהם.
  • את הסרום עליכם להניח על גבי עור פנים נקי מדי בוקר וכן מדי ערב – כרובד התחלתי בטרם שאר המוצרי טיפוח. הסרום כדאי עבור עשיית השימוש לנשים בכל טווח של גיל, לרבות לנשים בגיל צעיר בשנות העשרים לחייהן.
  • הבו לאצבעות שלכם לשוטט במקומכם – בשל כך כי עסקינן במוצר מרוכז ביותר, כדאי להניח אותו על ידי האצבעות שלכם ולא כדאי לכם שימוש באמצעות ספוגית או כל פריט אחר כל שהוא.

Related Post

"סורגות לקהילה"

Posted by - 28 ביוני 2023 0
קבוצת "סורגות לקהילה" מסיימות שנה במסיבה מלאת אושר ותצוגת תוצרים … הכל כמובן ברוח הקבוצה מיועד לתרומה לקהילה… כי אין…

מתי נולדת ?

Posted by - 28 בספטמבר 2022 0
סקר שיזם ארגון בינה ונערך ע"י מכון גיאוקרטוגרפיה, לקראת ראש השנה וחגי תשרי, מצא כי כ-30% מתושבי השרון אינם יודעים…

מי מפחד מהרגלים?!

Posted by - 5 בספטמבר 2019 0
השנה נוצרה הזדמנות נהדרת בה יזכו התלמידים לחודש לימודים מלא, לפני גל חופשי חגי תשרי. זו גם הזדמנות של ההורים…

שחקן נשמה

Posted by - 18 בספטמבר 2019 0
איש הקולנוע, מפיק הסרטים והיזם לאון אדרי ז"ל, זכה לרחוב על שמו במתחם הסינמה סיטי, שהוא היה אחד ממקימיו מאת…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות