המותג JACK KUBA  ממשיך לתמוך בספורט הישראלי: בחר בשחיינית האומנותית אריאל נשיא שתייצג את ישראל באולימפיאדה פריז כשגרירת המותג לקיץ 2024 

3 0

  נשיא תמשיך את קודמתה- הנינג'ה תם שקד שהובילה את קמפיין הספורט של המותג בשנה שעברה

הקמפיין בכיכובה של אריאל נשיא יעלה בהשקעה של כ – 400 אלף ש"ח 

רשת JACK KUBA שתומכת בספורטאיות ישראליות מענפי ספורט שונים  תמשיך  גם השנה לתמוך בספורט הישראלי ובחרה בשחיינית האומנותית אריאל נשיא, המייצגת את ישראל באולימפיאדת פריז בחודש אוגוסט, כשגרירת המותג לקיץ 2024. במסגרת זו תוביל נשיא את קמפיין בגדי הים והספורט של רשת ההלבשה התחתונה היוקרתית  JACK KUBA.

נשיא תמשיך את קודמתה- הנינג'ה תם שקד, שהובילה את קמפיין הספורט של המותג בשנה שעברה.

הקמפיין של  JACK KUBA בכיכובה של נשיא יעלה בהשקעה של כ 400 אלף ₪ והוא יכלול פרסום בדיגיטל, בנקודות המכירה ובכל הנכסים הדיגיטלים של המותג.

הבחירה בנשיא הינה חלק מהאסטרטגיה השיווקית של מותג הפרימיום הבאה לידי ביטוי בשיתופי פעולה לתמיכה בספורטאיות ישראליות.

לדברי קארין דניאלי, מנהלת תחום מוצר  ברשת  JACK KUBA : "כרשת מובילה לנשים,  אנו רוצים לחבר את הצרכנית הישראלית לערכי המותג באמצעות החיבור לספורטאיות מובילות ובכך להחדיר מודעות לערכים כמו: מצוינות, העצמה, התמדה והשקעה".     

לדברי אריאל נשיא: "שחייה אומנותית היא הספורט הנשי ביותר, מהמקום הזה אני מתחברת למותג  JACK KUBA שהליבה שלו היא נשיות מטפחת ומעצימה כל אישה. לדבריה: "באופן אישי אני חובבת אופנה ידועה  ונשיות נמדדת בעייני גם באיך שאנו מתלבשות,  מדברות,  דואגות לעצמנו, לגוף ולבריאות שלנו. זהו מכלול שלם של ערכים."

הספורטאית אריאל נשיא (20) היא שחיינית אומנותית בנבחרת ישראל שנבחרה לייצג את ישראל יחד עם שלי בובריצקי באולימפיאדת פריז 2024  בחודש אוגוסט ( 9-10.8 ) בתרגילי הדואט בשחייה אמנותית. בחורף האחרון

קבעה נשיא קריטריון למשחקים האולימפיים באליפות העולם בקטאר לפני כחודש זכתה במקום הראשון בגביע העולם בשחייה אומנותית שנערך בסין, זהו הקמפיין הראשון שלה.

JACK KUBA  – הינה רשת בוטיקים יוקרתית להלבשה תחתונה המציגה קונספט חדשני בשיק צרפתי ועיצוב יוקרתי, עם דגש על Fit&Style – חווית מדידה והתאמה אישית . הרשת מונה 37 בוטיקים מעוצבים, כולל 5 בוטיקים בדיוטי פרי בנתב״ג ובאילת. בבוטיקים ובאתר ניתן למצוא את מיטב הקולקציות האיכותיות, הנוחות והנחשקות, בטרנדים המובילים בעולם בקטגוריות הלבשה תחתונה, מחטבים, פתרונות לחזה ומחשופים, תחתוני מחזור, גרביים וגרביונים, בגדי-ים ובגדי ים מחטבים, קולקציות משי, פיג'מות ,בגדי פנאי ואביזרי אופנה.

Related Post

דניאל פרץ במחווה לקהל הישראלי

Posted by - 26 בספטמבר 2023 0
בירה פאולנר הינה אחת מנותני החסות הרשמיים של מועדון הכדורגל בווארי באיירן מינכן בסרטון דניאל פונה לקהל הישראלי ומודה על…

חודש מרץ בסימן יום האישה: אחת מלוחמות הקראטה המוכרות בעולם הגיע לתיכון בנתניה, פאנל נשים סוחף, הפעילות המעניינת למען עמותת אחת מתשע וגם – פורים בפתח

Posted by - 7 במרץ 2024 0
אירועי חודש האישה מציינים את יום האישה עם פאנל נשים מנהיגות עם הופעת אמנית אורח קורין אלאל,  בנוסף לוסי האריש…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות