המועצה לישראל יפה קבעה: נתניה העיר היפה בישראל

10 0

עיריית נתניה זכתה בפרס " דגל היופי" בתחרות "קריה יפה ומקיימת בישראל יפה" אשר בחנה את העיר בפרמטרים כמו ניקיון וטיפוח, איכות סביבה, חדשנות, התנדבות והתייעלות אנרגטית –נתניה קיבלה את הציון הגבוה ביותר. 

ראש מנהל התפעול ליזי אורון ומנהלת אגף איכות הסביבה עירית אנגלקו, צילום-אגף דוברות והדברה עיריית נתניה

(בתמונה: ראש מנהל התפעול ליזי אורון ומנהלת אגף איכות הסביבה עירית אנגלקו, צילום-אגף דוברות והדברה עיריית נתניה)

נתניה – זוכת "דגל היופי לשנת 2018" מטעם "קריה יפה ומקיימת בישראל יפה" בתחרות שמקיימת המועצה לישראל יפה. בטקס מכובד שהתקיים במועצה לישראל יפה בת"א קיבלו ראש מינהל התפעול בעירייה, ליזי אורון ומנהלת אגף איכות הסביבה עירית אנגלקו את תעודות ההוקרה.

פרס "דגל היופי" הינו התואר הגבוה ביותר במסגרת התחרות, כאשר בשלב הגמר בתחרות התמודדו בקטגוריית הערים הגדולות חולון, חיפה ונתניה, וכאמור נתניה זכתה.

26 נובמבר 2017 4-2

במסגרת התחרות נבחנה העיר והעירייה בפרמטרים רבים ביניהם פיתוח, ניקיון וטיפוח, שטחים ירוקים, איכות סביבה וחינוך סביבתי, מעורבות קהילתית, חדשנות, התנדבות והתייעלות אנרגטית. בכל הפרמטרים שנבחנו זכתה העירייה בניקוד הגבוה ביותר. צוותי שופטים, שביקרו בעיר פעמיים התרשמו והתפעלו וקבעו שנתניה היא העיר היפה בישראל.

מבט על טיילות לילה (2) כיכר לילה

אחת משופטות התחרות ציינה בסיום הסיור: "נתניה היא עיר עם חזון, עיר יפה ונקיה, ניכר שיש השקעה רבה, שהעיר מושקעת ומטופחת לאורך שנים, אני מברכת את כל העוסקים במלאכה על עבודתם".
במסגרת תחרות "קריה יפה" נערכה השנה תחרות נוספת בנושא "התייעלות אנרגטית" בהשתתפות משרד האנרגיה אשר שמה דגש על פעולות לצמצום צריכת האנרגיה ושמירה על הסביבה. גם בתחרות זו  זכתה עיריית נתניה לניקוד המירבי וזכתה על כך בתעודה.

Related Post

כל הסיבות לשלב אי במטבח

Posted by - 11 ביולי 2019 0
אחרי לא מעט שנים שבהן רק הבטתם תמיד במטבח שלכם ולא באמת אהבתם את מה שאתם רואים החלטתם לעשות משהו…

מה בכפר יונה: עדכוני תחבורה

Posted by - 26 באפריל 2022 0
עיריית כפר יונה סיימה את העבודות להסבת הכביש ברחוב האהבה, שבשכונת שרונה, לחד סטרי. במסגרת העבודות, נסללה פנייה ימינה לרחוב…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות