הלך הרכב? פונים לקונה מכוניות לפירוק

8 0

הרכב שלכם נכנס למצב טוטאל לוס? יש לכם רכב ישן שסיים את תפקידו בעולם? זה הזמן למכור את הרכב שלכם לפירוק.

הרכב שלכם טוטאל לוס? לפירוק

ראשית נציין שבמידה ועברתם תאונה קשה עם הרכב, אנחנו מאחלים ומייחלים לכך שאין נפגעים בנפש ושהצרה היחידה שלכם תהיה איך מוכרים את הרכב לפירוק.

אז במידה והרכב שלכם נכנס למצב טוטאל לוס כתוצאה מתאונה, זה הזמן להציל את המעט שנשאר ממנו ולמכור אותו לפירוק. מכיוון שהרכב טוטאל לוס, אנחנו מניחים שרוב החלקים החיצוניים, כמו מראות ושמשות, כבר לא נמצאים במצב של שימוש.

במצב כזה, הצוות שיפרק לכם את הרכב יצטרך להתמקד בחלקי החילוף הפנימיים שלו, אלה שלא ספגו מכה קשה ויכולים לשמש כרבים אחרים שיצטרכו אותם. ברוב המקרים מדובר בחלקים פנימיים כמו מצבר, אלטרנטור, רצועת טיימינג ועוד.

מוכרים את הרכב הישן לפירוק

גם במידה ויש לכם רכב ישן שכבר עשה את תפקידו בחיים האלה ושבק חיים, תוכלו בהחלט להציע אותו למכירה. במצב כזה, יש לכם אינטרס גדול אפילו להציע אותו למכירה, אחרת אתם רק עלולים להפסיד עליו כסף.

אם תעמידו את הרכב שלכם במשך חודשים ארוכים אתם עלולים לספוג קנס כבד מטעם העירייה. העמדת רכב לצד הדרך מהווה מפגע תברואתי ואתם פשוט עוברים על החוק.

בנוסף, אתם עדיין תצטרכו לשלם אגרת רישוי על הרכב שלכם, מכיוון שהוא נחשב לרכב פעיל לגמרי במשרד הרישוי. לכן, מוטב שתורידו את הרכב כמה שיותר מהר מהכביש ותמכרו אותו לפירוק, על מנת להימנע מהוצאות מיותרות.

מה יוצא לכם ממכירת הרכב?

נתחיל בזה שאתם הולכים להרוויח כמה פרוטות על הרכב שלכם, כלומר על חלקי החילוף שלו. אתם אמנם לא הולכים לזכות בלוטו, אבל בהחלט תרוויחו כמה שקלים שסביר להניח שלא הייתם מרוויחים. אגב, עבור חלקי החילוף של הרכב שלכם תקבלו הצעת מחיר ואת הכסף תקבלו במזומן ובמקום.

בנוסף, חשוב לציין שבמידה ותמכרו את הרכב לפירוק, יש לכם יד בתרומה לאיכות הסביבה. חלקי החילוף הלא שמישים יועברו למגרש ייעודי למחזור על מנת שאלה לא יזיקו לאיכות הסביבה. ברוב המקרים מדובר ברכיבים שעשויים מחומרים רעילים כמו פלסטיק וזכוכית.

אז איפה מתחילים?

כפי שציינו, לפני שאתם מציעים את הרכב שלכם לפירוק, אתם חייבים לגשת למשרד הרישוי הקרוב ולהוריד אותו מהכביש, על מנת שלא ייחשב כפעיל. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להגיע עם תעודת הזהות שלכם למשרד הרישוי הקרוב וכמובן להוכיח שאתם הבעלים של הרכב.

לאחר מכן, עליכם למלא טופס הורדת רכב מהכביש. כעת, לא תצטרכו לשלם עליו אגרת רישוי ואף תוכלו למלא טופס החזר על התשלומים שעוד נותנו לכם לשלם על האגרה הזו.

זהו, כעת תוכלו ליצור קשר עם קונה מכוניות לפירוק. קונה המכוניות ישלח אליכם גרר על חשבונו על מנת להעביר את הרכב למגרש הפירוק, שם יתבצע כל התהליך.

אנו מבינים שקשה לכם מאד למכור את הרכב לפירוק, אחרי הכל, סביר להניח שמדובר בבייבי שכל כך רציתם להמשיך ולטפח אותו. אך חשוב לציין, בהשוואה לכל החלופות שלכם, זו האופציה הטובה ביותר עבורכם.

צילום:freepik

Related Post

המדריך לשופינג לקראת החגים

Posted by - 12 בספטמבר 2019 0
חנויות האופנה ערוכות לקראת מבול השופינג לחגי תשרי; הסטייליסטית ורד דנוס במדריך מיוחד איך לקנות חכם ולהתחדש לקראת החג מאת…

חוגגים אופנה אביבית

Posted by - 30 באפריל 2019 0
אוברולים או ג'ינס מחומצן, צבעי אדמה או צבעוניות עליזה; הסטייליסטית, עדי דואק, עושה סדר ומציגה את כל הטרנדים המובילים לעונת…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות