הלוואות בערבות מדינה אחד מפתרונות האשראי היותר מומלצים שיש

8 0

כל אדם או בעל עסק עשוי להזדקק מפעם לפעם למרווח נשימה כלכלי, אותו יוכלו לקבל דרך ההלוואות למיניהן. כיום מוצעים לא מעט סוגי הלוואות, אותן ניתן לקחת מגופים שונים. הלוואות בערבות המדינה, באמצעות חברת פתרונות מימון מומלצת, הן יכולות להיות הפתרון האידיאלי עבורכם.

מהן הלוואות בערבות מדינה?

הלוואות בערבות מדינה, כנובע משמן, הן הלוואות הניתנות על ידי קרנות ייעודיות שהקימה מדינת ישראל במטרה להקל על פתיחת, הרחבת ותפעול עסקים. הרציונל ברור, כאשר ידוע שעסקים הם אחד ממנועי הצמיחה העיקריים של המשק הישראלי והמדינה כולה.

אוכלוסיית היעד של הלוואות הניתנות בערבות המדינה כוללת בתוכה בעיקר בעלי עסקים, חברות, תעשיינים ויצואנים, מהם נדרשת עמידה בכמה תנאי סף מבחינת אופי הפעילות, היקף הפעילות ופרמטרים נוספים.

ברמה הכללית, יכולות ההלוואות בערבות המדינה להתאים לעסקים חדשים, עבורם היא מהווה ספתח מצוין להקמת העסק. בהמשך לכך עשויים לקבל אותה עסקים קיימים המעוניינים להתרחב, נקלעו למשבר כלכלי או סובלים מגירעון נקודתי. כל מקרה נבחן לגופו, אבל יש בהחלט סבירות גבוהה שהבקשה תאושר בסופו של יום.

הלוואות אטרקטיביות בכל קנה מידה

בכל מקרה נתון, מוחלט האם לאשר למגיש הבקשה את ההלוואה ותנאיה. כך או כך מדובר במענק חוץ בנקאי, שאינו משפיע על מסגרת האשראי בבנק. סכומי ההלוואה עשויים להגיע עד ל-500,000 ש"ח, במקרה של עסקים קטנים. עבור עסקים בינוניים או גדולים, הסכום המקסימלי הוא 8,000,000 ש"ח או 8% מהמחזור השנתי האחרון (אם היה כזה).

ההלוואה כוללת מטבע הדברים ריבית המשתנה בין התוכניות השונות, הנוטה להיות אטרקטיבית בהשוואה לרוב סוגי ההלוואות לעסקים במשק. המשמעות היא שייתכן מאוד שהכסף שתשלמו בפועל עבור ההלוואה יהיה מצומצם בהשוואה לפתרונות אשראי אחרים.

תנאי ההחזר האחרים של ההלוואה אף הם פשוטים, למשל בכל הנוגע לביטחונות הנמוכים הנדרשים לעומת סוגי הלוואות אחרים, לתנאי ההחזר או לאפשרות לגמישות בחלק מהסעיפים.

כל הסיבות לבחור בחברה אמינה שתספק לכם פתרונות מימון והלוואות

כשאנחנו מדברים על חברה אמינה אנחנו מתכוונים לחברה בעלת ניסיון רב שנים בעולם הפתרונות הפיננסיים, ומציעה מענה גם לכל המעוניינים להגיש בקשה להלוואה בערבות המדינה. החברה מסייעת לשכירים, לעצמאים ולעסקים בכל תחומי והיקף הפעילות.

חברה אמינה תוכל להעניק ללקוח ייעוץ בנקודת ההתחלה, במטרה לראות האם הלוואות בערבות מדינה הן אכן הפתרון הכלכלי האידיאלי עבורם. ייתכן שיוחלט להתאים לו הלוואה אחרת מתוך היצע הפתרונות של החברה, למשל הלוואה חוץ בנקאית, הלוואה לכל מטרה, הלוואה מיידית וכן הלאה.

אתכם לכל אורך הדרך

חברת מומלצת מלווה את לקוחותיה בהליך הגשת הבקשה, תוך איסוף המסמכים הרלוונטיים ומילוי הטפסים כפי שמחייב החוק. הסיוע של אנשיה עשוי לקצר ולייעל מאוד את ההליך הבירוקרטי ולמנוע טעויות שעלולות להאריך אותו, או אפילו לפגוע באחוזי ההצלחה שלו.

Related Post

הקונסרבטוריון מרתק את הקהל

Posted by - 21 ביוני 2021 0
השבוע ציין הקונסרבטוריון העירוני – בית הספר המקצועי למוסיקה הפועל במסגרת עמותת היכל התרבות העירוני, את קונצרט הקיץ המסורתי, אשר…

לראות את הטוב – פרשת שלח

Posted by - 18 ביוני 2019 0
השבוע אנו קוראים על פרשת המרגלים. משה שולח אנשים בעלי שיעור קומה (נשיאי השבטים), לתור את הארץ כהכנה לכניסת עם…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות