הלבנה וסיוד גגות עושים באיטום בקליק

7 0

בין אם אתם מחפשים אחר אנשי מקצוע המבצעים איטום גגות, סיוד גגות או הלבנת גגות, זכרו תמיד כי עליכם לאתר את נותני השירות המקצועיים ביותר, היות ועבודה לא מוצלחת של סיוד והלבנת גגות, תוביל לעליית הטמפרטורה בבית, להצפות פוטנציאליות בגג ועוד.

אז מדוע בעצם מבצעים הלבנת גגות ולמה כל כך חשוב להקפיד על איכות עבודה מקצועית? סיוד גגות הוא פעולה הנועדה לשימוש על גגות שנאטמו עם יריעות ביטומניות וגם על גגות עם זפת. גגות מזופתים מחייבים סיוד גגות, בדרך כלל בכל תחילת קיץ. זפת הוא חומר גלם שמשנה את מצב צבירתו כשהוא נחשף לטמפרטורות גבוהות ואף נעשה צמיגי ונוזלי. במקרים אלו, יש צורך ממשי לסייד את הגג. סיוד גגות נעשה באמצעות סיד, והפעולה של סיוד והלבנת גגות בעצם מקנה לגג המזופת את האפשרות לשמור על טמפרטורה נמוכה יותר. במקרים בהם הגג לא עבר סיוד או הלבנה, צפויות גם הצפות בגג, מפני שחלקי זפת ייטו להצטבר באזור המרזבים וימנעו ממי הגשמים להתנקז. חלקי הזפת יגיעו אל אזור המרזבים ויחסמו אותם, מפני שהשיפועים במבנה הגג (שנועדו לניקוז המים) יובילו אותם לשם באופן טבעי.

הלבנת גגות בקליק

ישנם לא מעט מקרים בהם אנשים בונים יחידות דיור על גג ביתם, אך אינם מקפידים על בידוד היחידה כיאות. הדוגמאות המושלמות למקרים אלו, הן הדירות התל אביביות שכולנו מכירים. דירות אלו לפעמים נבנות תוך מינימום התחשבות בחומרי גלם היוצרים בידוד, מה שמוביל לבנייה שמתלהטת בקיץ.  גובה הטמפרטורה עולה בבית, המזגן לא מצליח לקרר והעלויות החשמל נוסקות בזמן שאנחנו יושבים מיוזעים בדירה.

במקרים אלו של יחידות דיור שלא עברו הלבנת גגות, ניתן לזמן אנשי מקצוע לביצוע הלבנה וסיוד גגות דרך איטום בקליק באמצעות חומרים אקריליים שונים. חומרים אלו משווקים בעשר השנים האחרונות, ובדרך כלל הם מחזיקים מעמד על הגג זמן ממושך יותר מאשר סיד. איטום בקליק הוא פורטל המתמחה בהתאמת השירות המדויק ביותר ללקוח, בזמן הקצר ביותר ובמחיר האטרקטיבי ביותר.

איטום בקליק אנשי המקצוע הרלוונטיים ביותר 

מומלץ לוודא שגג ביתכם בטמפרטורות הנכונות, היות ואנחנו חיים במדינה חמה במיוחד. בתים מרובי נפשות הכוללים ילדים קטנים, בדרך כלל יעדיפו לבצע סיוד והלבנת גגות לפני שמתחיל הקיץ. בכל מקרה בו נזקק השירות של הלבנת גגות או סיוד גגות מקצועי, פורטל איטום בקליק יספק לכם הצעות מחיר מבעלי מקצוע שונים ובתוך מספר דקות.

פורטל איטום בקליק נוסד מתוך השאיפה לספק ללקוחות המלצות למחירים הוגנים של עבודות איטום גגות, סיוד והלבנה, וזאת בצמוד לכך שהלקוח מקבל מספר הצעות שונות באופן מידי. לאחר בחינה של מציעי השירות, הלקוח בוחר עם מי הוא מעוניין להתקדם. קבלו הצעת מחיר בעבור הלבנה וסיוד גגות דרך פורטל איטום בקליק.

Related Post

היוזמה שמשתפת פעולה עם נשות המילואימניקים והחיילים שפספסו את האולטרסאונד הראשון – ומשדרת אותו על מסך ענקי בבסיסים – בהפתעה!

Posted by - 26 בדצמבר 2023 0
"מאז אוקטובר נשים שמגיעות לבד לבדיקת האולטרסאונד זו המציאות הקבועה חדשה"." מי שמזילים דמעה עם החברים בבסיס על החברים הטובים…

הרימו את הכפפה

Posted by - 17 בינואר 2018 0
  השבוע יצאה לפעילות התנדבות מדהימה במועדון הנוער "סלע",  שרוכזה ע"י נועם אביטל פעיל נוער בשכונות, ואחראי על פרוייקט המנהיגות…

שומרים על החיים

Posted by - 11 בנובמבר 2020 0
פקחי העירייה ומשטרת נתניה פועלים מסביב לשעון בשבועות האחרונים למיגור תופעת אופנועים וטרקטורונים המשתוללים על הכביש, זאת, במסגרת מבצע אכיפה…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות