הכי טובים בחינוך

7 0

בית הספר חמ"ד ריגלר לאומנויות, בהנהלתו של אורי כהן – התבשר בימים אלה כי הוא הזוכה השנה בפרס חינוך ארצי, אחד מתוך 10 בתי ספר בכל הארץ!

ראש העיר, מרים פיירברג – איכר ברכה על ההישג שמצטרף להישגו של בית הספר היסודי מורשת זבולון, בהנהלתה של ברכה דבול, שזכה אף הוא השנה בפרס חינוך ארצי.

פיירברג: "העיר משקיעה משאבים רבים בטיפוח החינוך בעיר, תוך שימת לב להטרוגניות הרבה של אוכלוסיית התלמידים בנתניה ומתן מענים מגוונים וממוקדים לטיפוח כלל המגזרים. תודה מיוחדת לראשי החץ, העושים מלאכת קודש בחינוך: למנהלים, צוותי המורים ותלמידי העיר היקרים שלנו על הישגיהם."

בית הספר "ריגלר", השייך לחמ"ד הוא בית ספר מקיף שש-שנתי לבנים ולבנות. בית הספר קולט תלמידים מכל רחבי העיר, בעיקר תלמידי השכונות הדרומיות של נתניה, כאשר בשנה האחרונה חנכו בבית הספר את פתיחתו של מסלול "אורות" לבנות מהמגזר התורני בחמ"ד. המסלול מונה כ-70 בנות בחט"ב שמבקשות להתחנך במסלול תורני אולפני. בסה"כ מונה בית הספר כ – 800 תלמידים.

בית הספר נמצא בצמיחה משמעותית, והישגי התלמידים בבחינות הבגרות נמצאים במגמת עלייה מטאורית, כאשר הנתון האחרון מצביע על הצלחה של כ-99.3% אחוזים בבגרות. כמו כן זכה בית הספר שלוש שנים ברציפות בתגמול דיפרנציאלי. 

לדברי אורי כהן, בית הספר "ריגלר" נותן מענה ייחודי לכל תלמיד ותלמידה כדי להביאם להצלחה וזאת באמצעות צוות חינוכי, מקצועי ומסור. "בית הספר מהווה קהילה חינוכית המחברת בין הורים, מורים ותלמידים. במהלך השנים האחרונות, נוצרה קהילה ייחודית בבית הספר. קהילה זו יצרה שפה משותפת המעודדת את התלמיד לשאוף קדימה וגבוה. התלמיד מבין שאם רק ירצה, יוכל להגיע גבוה וזאת בעזרת מעטפת רגשית, לימודית וערכית. באמצעות נוסחת ההצלחה– מורים, הורים ותלמידים, התלמיד מטפס בשלבי הסולם לעבר ההצלחה וההגשמה העצמית. בית הספר מעניק מגוון רחב של אפשרויות לביטוי אישי ולהעצמת התלמיד. התלמיד נחשף למגוון תוכניות ייחודיות בהן יכול להצטיין ולגלות את נקודות החוזקה שלו ולקדמן."

בהמשך הוסיף: "הצוות החינוכי-מקצועי הוא צוות מסור שמכיל ומוביל את תלמידיו להעצמה בכל המישורים. עליי לציין כי תרבות העבודה בבית הספר במהלך השנים האחרונות, יחד עם תהליכי חניכה והעצמה ושיטות הוראה ייחודיות הובילו לעלייה משמעותית בהישגי התלמידים, במעורבות החברתית ובאחוז התלמידים והתלמידות המתגייסים לשירות משמעותי בצה"ל או לשירות לאומי." 

אתי דהן, ראש מינהל חינוך וחברה: " אני מודה לאורי כהן, מנכ"ל בית הספר ולצוות שאיתו. בית הספר הוא בית חם לתלמידים. האהבה, ההכלה והדאגה הם הערכים המובילים בבית הספר. כל תלמידה ותלמיד הבאים בשער בית הספר, זוכים לתשומת לב מיוחדת ולתוכנית אישית שמובילה אותם קדימה להצלחה. בריגלר, לא מוותרים על אף אחד.

צוות בית הספר בנה עולם עשיר ביותר של תכנים ותוכניות בעבור התלמידים וכולם מטפסים יחד בסולם ההצלחה האישי והקבוצתי.

יישר כוחכם תמיד !"

צילום עצמי

Related Post

בעשירייה הפותחת

Posted by - 27 בינואר 2021 0
במסגרת תחרות ארצית של משרד האנרגיה – המועצה לבנייה ירוקה, משרד החינוך ומשרד להגנת הסביבה בנושא "מבני חינוך מאופס אנרגיה"…

נערכים בחינוך

Posted by - 8 באוגוסט 2023 0
פארס טוויל סמנכ"ל ומנהל מינהל הפיתוח במשרד החינוך  הגיע השבוע לנתניה יחד עם צוותו. הוא נפגש עם הנהלת העירייה ועם…

הכי טובים בחינוך

Posted by - 1 ביוני 2023 0
הישג למערכת החינוך של נתניה: ביום שלישי השבוע הוכרזה נתניה כזוכת פרס החינוך הארצי לשנת הלימודים תשפ"ג!מדובר בפרס החינוך היוקרתי…

טיפים לכניסה לגן בחיוך!

Posted by - 26 בספטמבר 2021 0
חודש ספטמבר קרב ובא, שנת הלימודים בפתח ותינוקות רבים יכנסו אוטוטו לגנים. מסגרת חדשה פירושה שינוי, הן לתינוקות והן לנו…
כלי נגישות