הכיני עורך לקיץ: כיצד לעבור את הקיץ במינימום נזק לעור?

9 0

הקיץ כבר כאן, ואיתו השמש הנעימה, המשזפת וזאת שמשאירה לנו בעור מזכרת לא יפה בדמות כתמים, יובש עור, קמטוטים ושינויים במרקם העור. בקיץ נדרשת היערכות מיוחדת לטיפול בעור ומניעת נזקים. כיצד נטפח את העור בקיץ? ואיך נמזער את הנזקים?

בתמונה לירז צרכי פרזנטורית החברה, קרדיט יחצ

לדברי רונית שגב, מדענית, חוקרת עור ובעלת חברת הקוסמטיקה המדעית ביופור: "נזקי השמש נגרמים כתוצאה מחשיפה לקרני UV,  וכן מהתרבות הרדיקלים החופשיים שנגרמים בחשיפה ממושכת לשמש. בנוסף, השמש פוגעת במחסום הבריא של העור, וגורמת לירידה בלחות לכן מומלץ כמה שפחות להיחשף לשמש ולנקוט בכל האמצעים החיוניים לשמירה על העור והמנעות מנזקי השמש. זיכרו שקל יותר להמנע מאשר לתקן אחר כך" .

שגב מעניקה טיפים לשמירה על העור בעונה החמה:

  • הגנה – השתמשו במסנן קרינה בעל מקדם הגנה  30SPF לפחות בכל יציאה החוצה ( אל תסתמכו על מקדם ההגנה של מייק אפ. הוא בד"כ נע סביב 15), מרחו ביסודיות על האזורים החשופים כולל צואר, מחשוף, ידיים וכפות ידיים. בנוסף, הצטיידו במשקפי שמש להגה על העור הרגיש שסביב העיניים ואם אתם מבלים בים חדשו את מסנן הקרינה בכל יצאה מהמים. 
  • נוגדי חימצון– שימוש יומיומי בקרם המכיל נוגדי חמצון, יעזור לסתור את נזקי הרדיקלים החופשיים, שמתרבים בקיץ ובכך יגן על העור וישמור על יופיו ותפקודו הבריא.
בתמונה לירז צרכי פרזנטורית החברה, קרדיט יחצ

חדשו את העור– חשופים שעות ממושכות לשמש? השימוש בקרמים מחדשים עלול לגרות את העור. ישנם מחדשי עור עדינים יותר כגון פילינג קריסטלים לשימוש הביתי. פילינג כזה מסיר תאי עור מתים ומחליק את מרקם העור. אפילו האיפור נראה יפה יותר לאחר השימוש. פילינג כזה ניתן להשיג במכוני קוסמטיקה. הוא מותר לשימוש בעונת הקיץ, גם לאלה שנחשפים רבות לשמש.

  • המנעו מיצירת פיגמנטציה- בקיץ אנו עלולים לפתח כתמי שמש, בפרט המנומשים, אשר בקיץ הנמשים אצלם מתרבים וכמעט מתחברים. מומלץ להשתמש בתכשירים קוסמטים פעילים שמפחיתים יצור מלנין (הפיגמנט בעור הנותן לו את הצבע) על מנת להקטין את הסיכון לכתמי עור. תכשירים אלו ניתן להשיג במכוני קוסמטיקה והשימוש בהם מחייב אבחון מקדים.
  • התאמה אישית– המנעו משימוש במוצרים שאינם מתאימים לכם, אלו עלולים במקרה הטוב לא להועיל ובמקרה הרע לעשות נזק שקשה מאוד לתקן. כבר בתחילת העונה החמה מומלץ להיוועץ בקוסמטיקאית.

כיום לא חייבים להגיע עד לקוסמטיקאית, חברת ביופור יזמה שרות חינמי חדשני לאבחון עור על ידי קוסמטיקאית מוסמכת אונליין באמצעות וידאו צ'ט בווטס אפ, התאמת מוצרים אישית ושליחתם באמצעות שליח עד לבית. לאיתור קוסמטיקאית: www.getbeauty.co.il   

בתמונה הראשית: לירז צרכי פרזנטורית החברה, קרדיט יחצ

Related Post

הכיני עינייך לסתיו

Posted by - 16 באוקטובר 2018 0
המותג שיק תמרוקים מציג  בפניכם את סתיו 2018 בחגיגה של מרקמים, משחקי ניגודים בין בהיר לכהה, מבריק ומאט, עם הרבה…

פברואר יוצא מן הכלל

Posted by - 14 בפברואר 2023 0
חודש פברואר מכונה בחברה למתנסים "פברואר יוצא מן הכלל" ומוקדש כולו להשתלבותם של אנשים עם מוגבלות בחברה. בישראל חיים כיום…

אַחַרי המבול/ פרשת נח

Posted by - 31 באוקטובר 2019 0
באיזה שהוא שלב, התקיימה ישיבה סוערת בפמליה של מעלה. מלאכי החבלה ובראשם השטן האשימו את דרי העולם שהם שוב השחיתו.…

השבוע בכפר יונה: מעוף לעסקים

Posted by - 9 בינואר 2023 0
השבוע נפתח המחזור השני של קורס "יוזמים עסק", מטעם מעוף לעסקים והסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה, בשיתוף עיריית…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות