הכול על השקעות נדלן בניו יורק

8 0

אחד מהמקומות הכי מדהימים ומיוחדים שיש בעולם זה ניו יורק, ולכן ברור מדוע בכל פעם כשאתם מבקרים שם אתם חולמים על נכס במקום המיוחד הזה. תוהים האם זה אפשרי והאם גם ישראלים יכולים להשקיע בנדל"ן בניו יורק? כדאי שתדעו: התשובה היא בהחלט כן, וזה גם כדאי. אם בכל פעם כשיוצא לכם לחשוב על השקעות של נדלן בניו יורק אתם יורדים מהרעיון מהחשש שתצטרכו הון עצמי מאוד גדול, חשוב לדעת שזה לא תמיד כך. יש אפשרות, לדוגמה, לקחת חלק בקבוצת השקעה משותפת, מה שאומר שאפילו עם הון עצמי יחסית קטן, תוכלו לקנות לכם נכס. מצד שני, אתם תראו שיש גם לא מעט השקעות נדלן בניו יורק שלא דורשות הון עצמי מאוד גבוה וניתן לבצע אותן לבד. לכן הגיע הזמן שתתחילו לבדוק את האופציה הזאת ברצינות, כי למה שלא תגשימו את החלום הנושן שלכם ותיקנו דירה בניו יורק?

השקעות נדלן בניו יורק דורשת מאתנו להכיר את השטח

מה שכן חשוב לקחת בחשבון כשחושבים על השקעות של נדלן בניו יורק, זה שצריך לדעת איפה בדיוק משקיעים. כלומר, איך מזהים נכס שיהיה שווה את ההשקעה שלכם? וכמה מיסים תצטרכו לשלם בתור משקיעים שמגיעים מבחוץ ואינם אזרחי ארצות הברית? האם השקעות נדלן בניו יורק דורשות כמובן גם לחפש בכל פעם מחדש את השוכרים שיגורו בנכס שלכם, מה שאומר שזו התעסקות מסביב לשעון. הרבה פעמים אפילו השפה עצמה מהווה משכול משמעותי , כי זה שאנחנו יודעים להזמין אוכל במסעדה זה טוב ויפה, אך חוזה רכישה זה משהו אחר לגמרי. דרושה כאן אנגלית מאוד מקצועית וספציפית, כך שברור מדוע לא תוכלו להתמודד עם כל האתגר הזה לבד. האם זה אומר שבגלל כל הקשיים האלה אתם צריכים לוותר על השקעת הנדלן שלכם בניו יורק? התשובה היא כמובן לא. במקום לוותר תוכלו לפנות אל המומחים בתחום, ויפה שעה אחת קודם.

מה תעשה למענכם סוכנות הנדל"ן הישראלית?

אולי לא לגמרי הייתם מודעים לעניין הזה, אך היום יש סוכנויות נדל"ן ישראליות שיכולות לעזור לכם לבצע השקעות נדלן בניו יורק או בכל מקום אחר שתבחרו. אותן סוכנויות מסייעות ללקוחות כבר בשלב שבו הם מחפשים את הנכס הנכון והן מלוות את הלקוחות לכל אורך הדרך. זה אומר שלא תצטרכו להתמודד לבד עם הבירוקרטיה במקום שבו אתם משקיעים והאמת היא, שאפילו את ניהול הנכס לא תצטרכו לעשות בכוחות בעצמכם. לנהל נכס שנמצא בניו יורק כשאתם בעצמכם גרים בבאר שבע זה לא פשוט. איך מחפשים ככה דיירים ומה עושים אם משהו לא צפוי פתאום קורה? לשם כך קיימות חברות תיווך נדל"ן ישראליות שזמינות עבורכם, אז למה שלא תפנו אל חברה כזאת כבר עכשיו ותיעזרו בשירותיה?

Related Post

המירוץ המסורתי "רצים לזכרם"

Posted by - 26 באפריל 2022 0
במרוץ לזכר חללי מערכות ישראל "רצים לזכרם"  אין נקודת זינוק, מדידת זמנים או פודיום. זהו מרוץ שמתקיים למשך שעה אחת…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות