הכדורסל הנתנייתי על המפה

3 0

קבוצות הכדורסל העירוניות בנתניה עשו היסטוריה, עלו ליגה ושמו את נתניה על מפת הכדורסל הישראלי.
מועדון הכדורסל העירוני בהובלת אגף הספורט בעירייה הצליח להתמודד עם האתגר וביום שני 27/05/24 סגר בתוך פחות משבוע אחד עליית ליגה שניה עם קבוצת הנשים לליגה הלאומית, זאת לאחר שבשבוע שעבר קבוצת הגברים עלתה לליגת העל.


מועדון הכדורסל העירוני מרכז סביבו כ-1500 משתתפים מקצה לקצה הצלחות קבוצות הבוגרים והבוגרות הוא חלק מהפועל היוצא של עשיית הספורט בעיר והכדורסל בפרט.
קבוצת הבוגרים עשתה זאת ביום חמישי האחרון וניצחה את עירוני נהריה בסדרה על מקום בליגת העל. הקבוצה הצליחה לעשות זאת לאחר שבשנה שעברה הפסידה במשחק המכריע על עלייה לליגת העל, הגיע הקבוצה מוכנה ויחד עם שחקניה הצעירים והמוכשרים הצליחו לסגור עונה מוצלחת עם עליית ליגה תוך כדי שהיא מסיימת את העונה הסדירה במקום השני (בינתיים), ביום שישי יערך מול הפועל גלבוע/גליל בו תקבע זהות אלופת הליגה. העונה הקבוצה נפרדת מהאולם המיתולוגי שלה אולם "ישורון" ובשנה הבאה תשחק בארנה החדשה שתפתח הקיץ.


קבוצת הנשים ששיחקה בשנתיים האחרונות בליגה ארצית עשתה את המוטל עלייה ועלתה לליגה הלאומית (ליגה שנייה) לאחר סדרת משחקים מול הפועל לוד. הקבוצה המרגשת שמורכבת משחקניות מנוסות ושחקניות מח' הנערות של המועדון עשתה את זה כמו שצריך וגברה על הפועל לוד בתוצאה 64-46 וזאת לאחר שליטה מלאה בכל שלבי המשחק.

Related Post

בט'ו בשבט תעופו על עצמכם

Posted by - 24 בינואר 2018 0
  הנכם מתבקשים להדק את חגורות הבטיחות, אנחנו ממריאים!  אורח מיוחד נוחת בקניון עיר ימים – מטוס  אמתי! ובמהלך ינואר…

"מסע 70" בטכנודע חדרה

Posted by - 9 באפריל 2018 0
מאות משתתפי מכינות קדם צבאיות וגופים חברתיים מובילים בישראל הציפו את רחבת הטכנודע בחדרה במסגרת "מסע 70", וזכו לאירוח חם…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות