היחשפו לטרנד החדש – מכשיר סימולטור לאימון השרירים וחיטוב

11 0

כל בני האדם יראים מהעובדה שהם לא עוסקים בספורט באופן קבוע, בעיקר כאשר מתבגרים וידוע לכל שאם לא מחזקים את שרירי הגוף נחשפים לבעיות בריאותיות כאלו ואחרות. קצרה היריעה מלהכיל מדוע אימון בעזרת מכשיר סימולטור לאימון השרירים וחיטוב כה חשוב ורלוונטי, מכיוון שהוא מסייע להתמודדות היום יומית שיש לשמר, בפעולות כמו למשל – הליכה, הרמה של חפצים, מסייע בהיבט הפיסיולוגי, וכן מסייע להרגיש מצליחים ולשפר את יכולת ההתמדה.

כשאומרים – מכשיר סימולטור לאימון השרירים וחיטוב – למה מתכוונים?

בואו נודה על האמת, מרבית בני האדם מודעים לעובדה כי מאוד חשוב לשמור על כושר באופן קבוע, אבל יש הרבה מהמורות בדרך שמפריעות להם לעשות זאת, כמו לדוגמה – חוסר משיכה לספורט, חוסר זמן, חוסר ניידות, חוסר סבלנות, וכיוצא בזאת. ולכל מי מבינכם אשר מזהה את עצמו בין שורות אלו, אנו שמחים להגיד כי אתם מוזמנים להיחשף לטרנד החדש – מכשיר סימולטור לאימון השרירים וחיטוב – שדורש להתאמן עשרים דקות עד חצי שעה, ולהשיג את אותו אפקט כמו אימון גופני של כמה שעות. בנוסף לכך, באימוני כושר הנכם נדרשים לבנות תכנית מקיפה, להתאמץ ולהשקיע, לעומת אימון זה אשר על פיו ייווצרו לכם כיווצים בכל שרירי הגוף, ללא כל בחירה שלכם להפעיל או לאמץ אותם. אבל עלייה וקוץ בה, קהל הספקנים לאימונים אלו טוען כי אין תחליף אמתי לאימוני כושר הסטנדרטיים, וכי רק ביזע ובדמעות ניתן להצליח לחטב את הגוף ולרזות, ובטח שלא באימון בן כחצי שעה. ניתן אף לסבר את אוזניכם ולהוסיף כי מי שבאמת מעוניין להשיל הרבה קילוגרמים מגופו צריך להקפיד על אורח חיים בריא, לרבות תזונה נכונה, בסינרגיה עם אימונים אלו. מכשיר סימולטור לאימון השרירים וחיטוב נודע ביעילות מקסימלית של אימון, כאשר ניתן לגייס המון יחידות מוטוריות במקביל, והאימון מתאפיין בעוצמה אדירה. לא צריך להתאושש יותר מדי זמן בין אימון אחד למשנהו.

מדוע אימון באמצעות מכשיר סימולטור לאימון השרירים וחיטוב ישים בעת הקורונה?

כולכם בשנה האחרונה הוטרדתם בוודאי מנגיף הקורונה ומהסגר שהוטל חדשות לבקרים, אבל אסור להיכנע למצב הזה, וחייבים לנסות למצוא חיים גם מעבר. ידועה העובדה כי אימון באמצעות מכשיר סימולטור לאימון השרירים וחיטוב בעל סגולות רבות, כגון – חיזוק רצפת האגן שמטרתו למנוע בריחה של שתן, או לחלופין שיקום או מניעה של כל מיני פציעות, וכיוצא בזה. על מנת שתוכלו למצות את כל הטוב הזה עד תום, באפשרותכם אף בתקופת הקורונה למצוא מכון כושר שיש בו את המכשיר הזה, אשר בו מקפידים על מרחק אחד מהשני ועל כל ההוראות של משרד הבריאות. אחד מן הדברים שעליכם לבחון בחדר הכושר כי תקבלו חליפה מותאמת באופן אישי, בעלת חיבור לאלקטרודות חשמליות, שאותה תוכלו לקחת אתכם בתום האימון, וכן לא יתקיים כל מגע פיסי בינכם לבין מכשיר הסימולטור.

אימון של מכשיר סימולטור לאימון השרירים וחיטוב מסייע בשיקום –

למי מבינכם אשר נפצע חלילה וצריך לעבור תקופת התאוששות, אין אימון יותר מומלץ מאשר אימון של מכשיר סימולטור לאימון השרירים וחיטוב, במידה ונפגעתם באזור הכתף ואינכם יכולים להניע אותה, השרירים שלכם לא יופעלו כשורה הרבה זמן, דבר אשר עשוי לנוון אתכם, אימון זה מפעיל פולסים חשמליים, אשר מניעים את השרירים לכדי התכווצות, כאשר המפרקים לא ינועו כאמור, וכתוצאה מכך השרירים מתחזקים במשך כל זמן הפציעה. זאת ועוד, מי שנפגע במוחו או עבר שבץ, ובשל כך אינו מסוגל בעצמו להפעיל את שריריו, מכשיר סימולטור לאימון השרירים וחיטוב עשוי מאוד לעזור לו מכיוון שהשרירים שלו יתכווצו באמצעות אלקטרודות, מה שאומר שניוון השרירים יואט באופן דרמטי, תוך כדי  למידת המוח להפעיל שוב את שרירי הגוף.

תמונה: FREEPIK

Related Post

לא מסמסים בנהיגה

Posted by - 20 בדצמבר 2021 0
89% מתושבי השרון חושבים שלקרוא ולכתוב הודעות בטלפון הנייד במהלך נהיגה זו פעולה מסוכנת במידה רבה או רבה מאוד, ולמרות זאת 38% מהנהגים…

חד או רב פעמי

Posted by - 1 בנובמבר 2021 0
החל מהשבוע מס קניה על כלים חד פעמיים מפלסטיק המשמעות – אנחנו נשלם יותר המטרה – הפחתת הצריכה של המוצרים המזהמים מאת בניה גואטה …

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות