הטרנד החדש לחגיגות בר מצווה – צפת

6 0


במהלך השנים האחרונות יותר ויותר אירועי בר מצווה עוברים מאולמות האירועים לסמטאות העתיקות, בתי הכנסת והסיורים הקסומים, גם הקורונה הובילה להתחזקות המגמה. אם בעבר היה מקובל לעלות לירושלים ולקיים את טקס הבר מצווה בכותל, העיר צפת מתגלה כאטרקציה לא פחות גדולה וככוכב העולה בתחום הבר מצוות! 

מאת בניה גואטה 


"בכל שבוע אנחנו פוגשים משפחות רבות מהגליל בפרט ומכל רחבי הארץ בכלל, משפחות שבאות לחגוג את בר המצווה לילדם היקר בקסם של צפת עם הצוות המקצועי שלנו" מספר אייל זוכמן המרכז את תחום ארועי הבר מצווה במרכז התיירות אסנט בצפת. במרכז התיירות המוביל בצפון- אסנט, בונים את פעילות בר המצווה בהתאם לצרכים ולרצונות המשפחה, כאשר זה גם העוגן של הפעילות: "המטרה להתחבר למשפחה, לתת לה לחגוג על פי העוגנים שלה, בפרטיות מלאה. תבין בשום מקום בארץ אתה לא מקבל בית כנסת היסטורי עתיק עם סיפורים שורשיים כמו בית הכנסת אבוהב, הארי וכו' כאן בצפת לאירוע פרטי של המשפחה, כאן זה אחרת- אנחנו מאפשרים את זה באהבה גדולה" מסביר דן מרנץ מאסנט. 

כאמור, את הטקס בבית הכנסת עוטף תוכן רב בהתאם לצרכי המשפחה: ארוחת בוקר, סיור מנגן קסום בסמטאות העיר העתיקה, תהלוכת בר מצווה, ארוחת צהרים, סדנאות, הרצאות והיריעה ארוכה באורך הדימיון, "האווירה של הביחד, ההתאמה למשפחה והפרטיות המלאה הם העוגנים שהופכים את פעילות בר המצווה שלנו לאטרקציה מובילה ומשמעותית" מוסיף זוכמן שיסייע לכם גם לבנות את התוכן מסביב, ימליץ על נותני שירות המתאימים לצרכים שלכם מבחינת כשרות, סגנון, מספר אנשים, מיקום וכדומה. אלינור שחגגה לבנה בר מצווה בצפת סיפרה: "מהרגע הראשון הבנתי שבחרתי נכון, העיר צפת מביאה קסם מדהים, בתי כנסת מרהיבים, סמטאות קסומות ואווירה ייחודית. אנחנו משפחה שבחציה דתית ובחצייה לא, האפשרות לקיים את האירוע בפרטיות מלאה בהתאם לרצונות שלנו יצרה התאמה לכלל המשתתפים באירוע. זו בהחלט חוויה שתלך איתנו לכל החיים".


משפחות רבות  מחליטות להפוך את החוויה לטיול ארוך עם לינה. ואז יש כמה אופציות קרובות-במרכז התיירות אסנט תוכלו למצא את מלון הבית בצפת-, ברמת 3 כוכבים כאשר הקונספט הינו חופשה עם ערך מוסף וחוויה.
-מלון הבוטיק וילה גליליי, מתחמי צימרים ומלונות נוספים. 

צילום: מרכז תיירות אסנט

Related Post

פתיחת עונת הרחצה – סגנון 2020

Posted by - 19 במאי 2020 0
בצל מגיפת הקורונה ובהתאם לאישור משרד הבריאות והתו הסגול ומשרד הפנים פותחת עיריית נתניה ביום רביעי השבוע בהדרגה את עונת…
כלי נגישות