הטבע בראי נפשנו – טור אישי של נטלי שטיין

10 0

מאת נטלי שטיין – יזמית חברתית, יועצת נומרולוגית ומנהלת שיווק ויחסי ציבור.

הנשמה של כולנו מחפשת להגיע לשלמות רוחנית במסע הזה שנקרא חיים. לפעמים ושלא באשמתנו היא מוכתמת בלחצים היומיומיים של החיים הגשמיים ודווקא בכוחו של בילוי בטבע ניתן לחזק ולהעצים את התחושה של שלווה, איזון, התחדשות וחיבור למשהו גדול מאיתנו.

תסתכלו על התמונות. במקרה הזה על הפטריות שצצו אחרי הגשם. כמה יפות הן אה?! אבל אם אני אומר לכם שיש לאותן פטריות סגולות פלא, ממה יותר נתפעם? מהיופי החיצוני שלה או מהיופי הפנימי ומהערך שהיא מציעה?

כשמדברים על יופי, היופי הוא לא במובן שאנחנו מכירים, יופי גשמי ( וואו איזה אישה יפה או איזה גבר חתיך), הוא יותר עמוק. מדובר ביופי רוחני שכאשר הוא דולק באדם אז כולם רואים את ההילה היפה שלו בלי קשר לאיך שהוא נראה.

כשהאדם קורן משמחה פנימית או שאדם מקרין חכמה יתרה, ההילה שלו, במקרה הזה הקשת בענן של האישיות שבו מתפרצת החוצה והוא הופך להיות יפה בעיניי אלוהים ואדם.

מאחלת לכולנו שנמצא את הקשת הפנימית שלנו ושנזכה גם להקרין אותה ברבים. כי כל אדם בא לעולם עם קשת של צבעים שייחודית לו, וכמה זה יפה שאנחנו שונים אבל דומים. שנזכה להיטען כל יום מחדש באנרגיות חיוביות ולהעריך את היופי והאנרגיה של העולם הטבעי שסביבנו.

מאחלת ליום שכולנו נקדש את היופי הרוחני ונמשוך לעצמנו ימים טובים של צמיחה, פריחה והתחדשות. פעם אחת בבית האישי שלנו, ופעם אחת בבית הלאומי.

ט״ו בשבט שמח ❤

Related Post

הדגל הכחול שייך לנתניה

Posted by - 21 במאי 2024 0
גם השנה זכתה עיריית נתניה בתו "הדגל הכחול" לחופי הרחצה בעיר מה זה אומר הדגל הכחול? עמידה בקריטריונים בינלאומיים של…
כלי נגישות