הטבה חסרת תקדים לתושבי נתניה – נסיעה חינם (במהלך הקיץ) בתחבורה השיתופית החדשה בעיר Car 2 Go

7 0

פותחים את הקיץ בנתניה עם תחבורה שיתופית פתוחה לשימוש לתושבים. עיריית נתניה בשיתוף חברת CAR2GO מכריזה על ההשקה  הרשמית של שירות שיתוף הרכבים בעיר ויוצאת בהטבה חסרת תקדים. נסיעות במהלך חודשי הקיץ (יולי- אוגוסט)– ללא עלות. ההטבה תינתן ל-1,000 התושבים הנרשמים הראשונים. 

עיריית נתניה הכריזה היום על ההשקה הרשמית של שירות שיתוף הרכבים במודל "כיוון-אחד" בעיר נתניה וזאת לאחר סיום תקופת פיילוט של כחצי שנה. לרגל ההשקה יוצאת העירייה בשיתוף CAR2GO בהטבה חסרת תקדים לתושבי העיר –  נסיעה חופשית בשירות הרכב השיתופי בחודשי יולי-אוגוסט

הטבת הקיץ  מתייחסת ל"מודל הכחול" – נסיעה בכיוון אחד- מודל נסיעה בו ניתן לקחת את הרכב מכל חנייה ייעודית לשירות בעיר ולסיים את הנסיעה בכל חנייה ייעודית אחרת. השירות מפעיל כיום בנתניה 70 רכבים חשמליים מסוג רנו זואי, מיועד לנסיעות קצרות בעיר ומשלים את מערך התחבורה הציבורית הקיימת בעיר.

ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר: "אני שמחה על מיזם הרכב השיתופי החשמלי בנתניה המהווה צעד נוסף בפעילות העירונית בשמירה על איכות הסביבה וצמצום מספר כלי הרכב הפרטיים על הכביש לרווחת תושבי נתניה ושמירה על כדור הארץ".

גיל לייזר מנכ"לCAR2GO  ציין כי, "כעת, משנסתיימה תקופת הפיילוט, אנו שמחים להשיק באופן רשמי את המיזם השיתופי החשמלי בעיר להעניק לתושבי נתניה הטבה יוצאת דופן ומשמעותית במטרה להרחיב את מעגל המשתמשים ולאפשר לכמה שיותר תושבים להתנסות בשירות וביעילותו. השירות החדשני מהווה חלק מהמאמצים לקידום פתרונות תחבורה אלטרנטיביים בעיר, במטרה לצמצם את הפקקים, בעיות החנייה, זיהום האוויר וצמצום עלויות אחזקת הרכב הפרטי".

פרטי ההטבה:

 • תקופת ההטבה – 1.7-31.8.2019
 • ההטבה מיועדת לתושבי נתניה בלבד.
 • ההטבה תינתן ל-5,000 הנרשמים הראשונים!!! כל הקודם זוכה.
 • ההטבה מיועדת למנויים קיימים בכל המסלולים ולחדשים שיצטרפו לשירות במסלול DRIVE בלבד.
 • ההטבה כוללת את דמי המנוי החודשיים.
 • מימוש ההטבה מוגבל ל- עד 120 דקות שימוש ביום למנוי.
 • במסגרת ההטבה ניתן לנסוע ללא עלות עד חצי שעה רציפה ואז נדרשת הפסקה של חצי שעה לפחות עד לנסיעה הבאה.
 • נסיעה מעבר לחצי שעה רציפה או מעבר ל-120 דקות ביום תחויב בהתאם למחירון מסלול DRIVE – 1.2 ₪ לדקת נסיעה.
 • בתום חודשי ההטבה יועברו המנויים באופן אוטומטי למסלול DRIVE ויחויבו עפ"י תעריף המסלול. ניתן למצוא את המחירון המלא באתר CAR2GO.
 • לא ניתן להירשם לשירות הרכב השיתופי אם את/ה מתחת לגיל 21 ועם פחות משנתיים רישיון. תשלום עבור נהג צעיר (21-24) הינו 80 ₪ לחודש – אינו כלול בהטבה ויגבה בנפרד.

אופן קבלת ההטבה:

 • מנויים חדשים- לקבלת ההטבה יש להירשם לשירות דרך אתר המותג CAR2GO.co.il במסלול Drive.
 • מנויים קיימים – מקבלים את ההטבה באופן אוטומטי בתק' ההטבה!

לפרטים נוספים:  8255*

תמונה באדיבות https://www.car2go.co.il

Related Post

בשם התרומה לקהילה

Posted by - 27 בנובמבר 2019 0
לוריאל ישראל משלשת את שעות ההתנדבות המשולמות לעובדיה ויוזמת תכנית חברתית התנדבותית ארצית חדשה; בנתניה תסייע לוריאל בשבעה מיזמים מאת…

מתגלגלים על גלגלים

Posted by - 20 בדצמבר 2021 0
רכיבה על אופניים נדמת לכם כפעולה שכיחה ושגרתית?  לא עבור אנשים עם מוגבלות פיזית. לרגל חודש המודעות לאנשים עם מוגבלויות…

שפיץ‭ ‬מהיציע עם ‬אפי‭ ‬ישראל

Posted by - 17 ביוני 2020 0
שוב‭ ‬הפסד‭ ‬למכבי‭ ‬נתניה‭ ‬והפעם‭ ‬בבית‭ ‬3:1‭ ‬מול‭ ‬בני‭ ‬יהודה‬, ‬במחזור‭ ‬הבא‭ ‬רעננה‭ ‬בחוץ‭ ,‬שלושה‭ ‬מחזורים‭ ‬לסיום‭ ‬העונה‭ ‬ומכבי‭ ‬נתניה‭…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות