החשוד בביצוע עבירות מין נעצר

0 0

משטרת נתניה מאשרת, כי הוארך מעצר חשוד בביצוע עבירות מין ותקיפת שתי נשים מנתניה.

משטרת נתניה מאשרת, כי הורך מעצרו של גבר, החשוד בביצוע עבירות מין ותקיפתן של שתי נשים מנתניה. שתי הנשים דיווחו, עת הגישו תלונה, כי המקרים אירעו ברחוב.

במקרה הראשון, שארע לפני למעלה משבוע (6.1.19) התלוננה צעירה בת 20, כי אלמוני תקף אותה ברחוב אלחריזי בנתניה, נצמד אליה מאחור וביצע בה עבירת מין. לאחר מכן, כך סיפרה בתלונתה, תקף אותה, היכה בישבנה מספר פעמים ונמלט מהמקום. המקרה השני ארע יומיים לאחר מכן. בת 18 הגישה ביום 8.1 תלונה במשטרה בה סיפרה, כי אלמוני, בעל מאפיינים זהים למקרה שארע יומיים לפני כן, תקף אותה ברחוב בן יהודה בנתניה. הגבר, לדבריה, סתם את פיה בידו ואמר לה כי בכוונתו לאנוס אותה.

עם קבלת התלונה הראשונה במשטרת נתניה, החלה חקירה מאומצת לאיתור החשוד. הגבר, החשוד במקרה, אותר וזוהה בביתו. מעצרו, כך נמסר, הוארך מעת לעת וביום שלישי הובא להארכת מעצר נוספת בבית משפט שלום בפתח תקווה.

ממשטרת נתניה, כעת, עסוקים באיתור נשים נוספות שהותקפו באופן דומה וקוראים לנשים להגיע לתחנת המשטרה ולהגיש תלונה. על-פי הערכות גורמי מודיעין שונים, דפוס התנהגות זה, שעליו דיווחו שתי נשים בהפרש של יומיים, מצביע, ככל הנראה ולכאורה, על היתכנות למקרים נוספים שכנראה היו קלים יותר.

Related Post

לטייל עם הילדים וליהנות מכל רגע

Posted by - נובמבר 18, 2018 0
הדרך הכי טובה להגיע עם הילדים למקומות אקזוטיים מעבר לים היא באמצעות טיול מאורגן. מתכננים חופשה משפחתית מושלמת ולא יודעים…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות