החצר שלהם, הרווח של כולנו

8 0

תושבים רבים הגיעו בשישי האחרון למכירת חצר מיוחדת בבית רם בהובלת מחלקת הנוער, בעקבות ההצלחה האירוע ייערך שוב בקרוב

ביום שישי האחרון נפתחה חצר בית רם – הבית של הנוער בחדרה – למכירת חצר בפעם הראשונה. את המכירה הובילה מחלקת הנוער שבאגף נוצ"ץ.

במהלך המכירה, בני נוער מרחבי העיר פתחו דוכנים בהם מכרו תוצרים שלהם/ן – בין היתר נמכרו מאפים, בגדים יד שנייה, תכשיטים עבודת יד, יצירות פיסול ציור ועוד.

למכירה הגיעו תושבים רבים שזכו להכיר את בית רם ואת בני הנוער המוכשרים שמכרו את תוצריהם.

שרית מרום ממחלקת הנוער מספרת: "מכירת חצר בבית רם היא חלום שהתגשם! הבית המיוחד הממוקם בקצה הגבעה שבמרכז העיר הוא בית שני עבור בני נוער רבים בעיר. באמצעות המכירה זכינו לפתוח את הבית ואת הלב ולהכיר לתושבים רבים את המקום ואת בני הנוער המוכשרים והמוכשרות שיש לנו בעיר. המפגשים המיוחדים וההרתמות של בני הנוער להצלחת האירוע הם מה שהפכו אותו לכל כך מיוחד".

בעקבות ההצלחה ולבקשת התושבים, חצר בית רם תיפתח פעמים נוספות במהלך השנה למכירות חצר ותהיה הזדמנות לבני נוער נוספים להגיע וליהנות.

Related Post

לזכרו של מוטי

Posted by - 10 ביוני 2021 0
במלאת 20 שנים למותו של מוטי כהן ז"ל, עיריית חדרה שיקמה את 'גן מוטי' בשכונת בית אליעזר הישנה לרווחתם והנאתם…

מיזם משותף לאיתור נעדרים

Posted by - 19 בינואר 2020 0
שיתוף פעולה בין עיריית חדרה למיזם חברתי-טכנולוגי המבוסס על טכנולוגיית זיהוי פנים ונועד לאתר נעדרים עם דגש לילדים, קשישים ואנשים…

לא נשכחים לעת זקנה

Posted by - 11 במרץ 2018 0
בשיתוף עיריית חדרה, עמותת "פנאי העיר" ועשרות תלמידים מתנדבים, קיימה הקרן לידידות שורה של פעילויות שנועדו להפיג את בדידותם של…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות