הזמר וכוכב הרשת דקל וקנין, נבחר להוביל את קמפיין הטלוויזיה לעונת הקיץ 2020 של חברת הגלידות המוכרת והאהובה "הגלידות של פלדמן"

9 0

דקל וקנין, הזמר וילד הפלא שהוחתם לפני כחודש בחברה של אייל גולן "ליאם הפקות" והפך בתקופה האחרונה לאחד מהשמות המדוברים ביותר בתעשייה, הצטלם הבוקר לקמפיין הקיץ 2020 של חברת "הגלידות של פלדמן".

הצילומים התקיימו בחנות המפעל של פלדמן בתל אביב והתחילו בשעות הצהריים, מיד לאחר שדקל סיים את לימודיו בבית הספר והגיע לתל אביב מטבריה הרחוקה.

וקנין הגיע מחויך ומרוגש לחנות המפעל של פלדמן בתל אביב, שם ישב על כיסא של מלך עשוי כולו ממקלות של ארטיקים כשהוא לבוש במעיל פרווה ליד מקרר הגלידות.

הקמפיין צולם בצורה הומוריסטית ביותר לטובת קידום 90 חנויות המפעל של גלידות פלדמן אשר ממוקמות בעיקר השכונות, קרובות לבית, ומציעות מגוון רחב מאוד של מוצרי גלידה במחירים אטרקטיביים ביותר.

צילום יחצ

Related Post

קבלו את הפרזנטורים החדשים של רשת "גלי",פסטיבל קאן הבינלאומי נערך עם נציגים ישראלים, מרוץ חופים 2019 איקאה נתניה וגם-חצי גמר גביע המדינה,באצטדיון היהלום!

Posted by - 10 באפריל 2019 0
רשת גלי בוחרת את הפרזנטורים החדשים ואתם בטח מכירים אותם: דידי הררי, ג'ובאני רוסו, רוסלנה רודינה, ענת הראל, בן זיני,…

רשת ADIKA והשחקנית נאיה פדרמן למען המאבק למניעת אלימות נגד נשים, מה עשה עופר חיון כוכב "שעת נעילה" בנתניה וגם – מלכת הביוטי ואשת העסקים מור ממן, כובשת עוד פסגה חלומית

Posted by - 12 בנובמבר 2020 0
Adika נרתמים למאבק הבינלאומי למניעת אלימות נגד נשים: לרגל יום המאבק הבינלאומי למניעת אלימות נגד נשים, במסגרתו עיצבו חולצה במהדורה מיוחדת…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות