הושק מתחם סינמה סיטי החדש בחדרה

9 0

הבמאי אבי נשר, השחקן יהודה ברקן, כוכב הרשת קווין רובין, השחקנית יובל וין, כדורסלני העבר מיקי ברקוביץ, אולסי פרי ומוטי ארווסטי הגיעו לאירוע השקת מתחם הסינמה סיטי החדש בחדרה.

באירוע משה אדרי, מבעלי מתחמי הסינמה סיטי ואבי אדרי, מנכ״ל מתחמי הסינמה סיטי אירחו אנשי עסקים ותרבות מובילים באירוע השקת מתחם סינמה סיטי חדרה. האירוע נערך במעמד ראש עיריית חדרה, מר צביקה גנדלמן.

אבי ואיריס נשר, לירון אדרי

סינמה סיטי ממשיכה להתרחב עם מתחם בתי הקולנוע ה- 7 שהיא פותחת. מתחם סינמה סיטי חדרה- מתחם הבידור, הבילוי והפנאי הגדול והמתקדם באזור הוקם בהשקעה של כ-  50מיליון ש”ח,  הממוקם במרכז MIXX חדרה – מתחם קניות ובילוי המשרת את כל תושבי האזור. המתחם יפתח לקהל הרחב ביום חמישי הקרוב, 27/02/20.

יהודה ברקן

מתחם הסינמה סיטי החדש בחדרה כולל מעל 1600 מושבים, 11 אולמות קולנוע מפוארים, המצוידים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ואולם VIP מפנק במיוחד.

מוטי ארואסטי, אולסי פרי, שוקי שוורץ, צביקה גיור, מיקי ברקוביץ. צילום- רועי בר

האירוע משך אליו אנשי עסקים בכירים לצד אושיות תרבות רבות ואנשי ציבור מקומיים, כגון :השר לשעבר יעקב אדרי, ראש עיריית אור עקיבא, גבי ואתי רוטר, מבעלי קבוצת האופנה קסטרו, פנינה אדרי, יעקב כהן, מבעלי הסינמה סיטי, מבעלי קבוצת NMC יונייטד, סולנג׳ אדרי, אלמנתו של לאון אדרי ז״ל, צביקה גיור, מנכ״ל ובעלים ניופאן, איש העסקים אילן גרינבוים ורעייתו ורד, מנכ״לית עמותת ידידי המרכז הרפואי שיבא, שוקי שוורץ, מנכ״ל טולמנ׳ס, איש העסקים אפי רוזנהויז, איל אדרי, סמנכ״ל מתחמי סינמה סיטי, לירון אדרי, מנהלת מערך ההפצה של סרטיי יונייטד קינג, רם מרש, האדריכל שתכנן את מתחמי הסינמה סיטי בחדרה וב״ש, קובי ולימור בלדב, ניר שוחט, מנכ״ל פוליגון נדל״ן, עו״ד עדי מאירי והבמאי המוערך אבי נשר ורעייתו איריס.

קובי ולימור בלדב.

האירוע כלל ארוחת ערב, דברי ברכה מפי ראש עיריית חדרה, מר צביקה גנדלמן, משה אדרי, מבעלי מתחמי הסינמה סיטי ואבי אדרי, מנכ״ל מתחמי הסינמה סיטי וצפייה בסרט לבחירת האורחים מבין שלושה סרטים שהוצגו באולמות שונים: ״שלוש שניות״, ״אפשר לגלות לך סוד?״ ו-״בחורים רעים לתמיד״.

ראש עיריית חדרה מר צביקה גנדלמן ציין: "זהו יום חג לתושבי חדרה והסביבה, שבמשך 17 שנים, מאז שנסגר בית הקולנוע האחרון שפעל בעיר, נאלצו לנדוד לצפות בסרטים בערים אחרות. מהיום, יוכלו  תושבי העיר ליהנות מבילוי ברמה הכי גבוהה, הכי קרוב לבית, כראוי לעיר מרכזית בישראל".

משה אדרי, מבעלי הסינמה סיטי וחברת NMC יונייטד והאיש המזוהה עם התעשייה המתחדשת של הקולנוע בישראלהוסיף: "אני נרגש לחנוך יחד עם משפחתי ושותפיי, את מתחם הבידור והבילוי החדש, כאן בחדרה עם מיטב החידושים והטכנולוגיה המתקדמת ביותר. הקמת מתחם בידור, בילוי ופנאי בחדרה היה גם הוא ביוזמתו של לאון אחי ז"ל ולצערנו הוא לא זכה להגיע לפתיחתו.

סינמה סיטי חדרה מצטרף למשפחת הסינמה סיטי ולאחיו בבאר שבע, גלילות, ראשל"צ, ירושלים,,נתניה וכפר סבא אשר הפכו את חווית הקולנוע בישראל לחוויה תרבותית רב-גונית עם מיליוני צופים, אשר מצביעים ברגליהם מדי שנה.  כמשקיעים הגדולים בתעשיית הקולנוע הישראלית, המפיקים למעלה מ 50% -מהסרטים הישראלים וכמפיצים עיקריים, אני גאה על כך ששמנו חותם והפכנו למודל לחיקוי בארץ ובעולם".

אבי אדריבנו של לאון אדרי ז"ל ומנכ"ל הסינמה סיטי ציין : "זהו יום שמח בשבילנו, אנחנו עמלים על מנת להגדיל את היצע בתי הקולנוע לכל תושבי ישראל ובמקביל לחדש ולעדכן את המתחמים הקיימים. אני בטוח שמתחם זה ישמש את כל תושבי חדרה והאזור ויהווה מקור גאווה ומקום בילוי מוביל. אנחנו נפעל יחד עם העיר ותושביה על מנת להרחיב את היצע התוכן והפעילות במתחם, הצגות, הרצאות , פעילות לימודים וכמובן מיטב הסרטים הטובים.  כמובן אציין כי ניתן יהיה לערוך במקום גם כנסים, אירועים וימי הולדת במתחם".

קרדיט צילום: צילום- רועי בר

Related Post

סביבון בון בון

Posted by - 22 בדצמבר 2019 0
עשרות גמלאים מעולי צרפת נהנו מחגיגת חנוכה שהתקיימה במועדון גיל הזהב בהובלת היחידה לעולי צרפת באגף הרווחה העירוני מאת ברק…

התקיים כנס חדרה לאנרגיה

Posted by - 13 ביוני 2018 0
בכירי המשק בתחום האנרגיה השתתפו בכנס האנרגיה ה-3 המתקיים בהובלת עיריית חדרה, להצגת חידושים בארץ ובעולם בתחומי אנרגיה נפט וגז…

טאבלטים לשורדי שואה

Posted by - 26 בנובמבר 2020 0
שיתוף פעולה בין עיריית חדרה למשרד הרווחה הניב חלוקת טאבלטים לכ-100 ניצולי שואה מקבלי הבטחת הכנסה. מטרת המיזם לסייע בהפגת…

חושפים את הטבע העירוני

Posted by - 16 בפברואר 2020 0
בהובלת העירייה, ובשיתוף המשרד להגנת הסביבה, בוצע בחדרה סקר טבע עירוני לאיתור, אפיון, סיווג ומיפוי של אתרים ותשתיות טבע בעיר…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות