הושק מטה יש עתיד בנתניה

7 0

כשהוא מלווה בחברי הכנסת הנתנייתים, יואל רזובוזוב ועליזה לביא, חנך יו"ר מפלגת יש עתיד, יאיר לפיד, את מטה נתניה.

ביום שלישי השבוע הושק, לראשונה, מטה מפלגת "יש עתיד" בנתניה במעמד יו"ר התנועה, חה"כ יאיר לפיד. את לפיד ליוו חברי הכנסת יואל רזבוזוב ועליזה לביא, יו"ר הסניף המקומי סימון דוידסון, מנהל המטה החדש, איש העסקים והנדל"ן רון פרי וכן עשרות פעילים ופעילות שהגיעו לקחת חלק באירוע.

"אני גאה לחנוך את אחד מעשרות המטות האזוריים שלנו, הפרוסים בכל הארץ", אמר לפיד והוסיף: "המטה הזה בנתניה, מורכב מאנשים מדהימים אשר אוהבים את המדינה והצטרפו אלינו כדי לחזור לדאוג ולטפל בבעיות היומיומיות של האזרח. בחיים עצמם. יש עתיד היא המפלגה היחידה כיום, שיש לה ארגון ושטח ועשרות אלפי פעילים היכולים להוביל לניצחון. אני סומך עליכם וגאה בכם ומאמין שעוד ועוד נתנייתים יצטרפו אלינו למסע".

אל דבריו של לפיד הצטרף רון פרי, שאמר בהתרגשות כי "זהו יום שמח לנתניה, בו סניף יש עתיד נפתח כאן", ואילו סימון דוידסון, שהצטרף למפלגה עוד בשנת 2012, סיכם ואמר "יש לנו דרך, יש לנו חברי כנסת פעילים ומקצוענים, כל אחד בתחומו, ואני מאמין שיותר ויותר נתנייתים ונתנייתיות יצטרפו אלינו למסע לשינוי פני המדינה. יש עתיד, וזה עתיד טוב". בתום המפגש סייר לפיד בנתניה והזמין עוברים ושבים שניגשו אליו לכנס שצפוי להתקיים במלון פארק, בתחילת חודש הבא (06.02).

 

 

Related Post

מובילים בשירות ובחדשנות

Posted by - 23 במאי 2023 0
בכנס בנושא פיתוח וקידום השירות בשלטון המקומי קיבל מנהל אגף שירות וחדשנות בעיריית נתניה, אלון אופיר, תעודת יקיר השירות בשלטון…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות