הוראת קבע לחשבון הבנק – שיטת התשלום האוטומטית שלכם

7 0

התנהלות כלכלית בקרב האוכלוסייה הישראלית הופכת בשנים האחרונות יותר ויותר לעניין אוטומטי. עם התפתחותן של חברות תוכנה מתקדמות, אפליקציות ושירותים פיננסים באינטרנט, קל הרבה יותר לנהל את כל חשבונות הבנק והעברות הכספים בצורה ממוחשבת. אם האזרחים של מדינת ישראל יכולים להשתמש בתהליכים אוטומטיים, קל וחומר שחברות גדולות יכולות לנצל בצורה אופטימלית את כל שירותי האוטומציה שקיימים בתחום הפיננסי. על כן אין זה מפתיע לגלות, כי ישנן יותר ויותר חברות אשר בוחרות להטמיע הוראות קבע לחשבונות הבנק שלהן. כל מה שאתם צריכים לעשות על מנת להעביר כספים בצורה מבוקרת בעסק, הוא להגדיר בצורה ברורה את אפשרויות העברת הכספים, וכך להתחיל לבצע העברות חלקות.

למה לפתוח הוראת קבע לחשבון בנק עסקי?

הוראת קבע היא הרשאה אשר מספק כל בעל חשבון בנק, לביצוע משיכות או העברות כספין מחשבונו, ללא צורך באישורים בכל פעם מחדש. למשל, האפשרות לשלם את החשבונות כרטיס האשראי החוץ בנקאי שלכם ישירות לחברת האשראי, בכל חודש מחדש היא , אותה אתם מעבירים לך לחשבון הבנק שלכם ומאשרים לחברת האשראי לבצע את הפעולה.

מרבית הישראלים כיום, משתמשים באופן יומיומי בשירותי הוראות קבע שונים, קיצור תשלום מאורגנת שמאפשרת גבייה אוטומטית. בדיוק מסיבה זו, בעלי עסקים רבים רואים את היתרונות של שימוש בשיטת גבייה זו. ראשית, מדובר בשיטת גבייה אוטומטית לגמרי, בה אתם לא נדרשים לרדוף אחר על הכוחות שלכם בכל פעם שמגיעה תקופת התשלום. חברות גדולות במשק יכולות להיות בטוחות שהכספים יועברו אליהם ללא עיכובים וכך לאפשר את הפעילות הרציפה של בית העסק.

 כמו כן, מדובר במועדי גבייה קבועים, אותם אתם מגדירים מבעוד מועד, בעצה החתמה על מסמך הוראת קבע. ביום קבלת התשלום אתם תוכלו לראות זיכוי אוטומטי בחשבון שלכם וכך בעצם לנהל את תזרים המזומנים של העסק, במינימום משאבי כוח אדם בזמן. לצד זאת, אין צורך להשתמש בשיטות גבייה פיזיות כמו שיקים או מזומן, וזו היא התנהלות לוגיסטית הרבה יותר נגישה בעולם טכנולוגי.

ניהול אוטומטי של תשלומי העסק

אם אתם מנהלים בית עסק גדול במיוחד, ויש לכם לא מעט לקוחות אשר דורשים את תשומת הלב שלכם באופן קבוע, אתם יכולים להתקין מב"ס – מרכז סליקה בנקאי נקודה זו היא הדרך שלכם להטמיע אפשרות של הוראת קבע בעסק. את הצורך להפוך כל לקוח ללקוח משלם, אתם תוכלו למלא בצורה מושלמת, ללא כל צורך להתמודד עם עיכובים בתשלום או בעיות גביה שונות. כמו כן, מבחינת הלקוחות שלכם זו היא שיטת תשלום נוספת שיכולה לאפשר להם לקבל מגוון רחב של אפשרויות תשלום, וכך להפוך את ההתקשרות אתכם כבית עסק לנוחה הרבה יותר, יעילה הרבה יותר ומזמינה הרבה יותר.

למידע נוסף –

Related Post

נשים בראש

Posted by - 23 ביוני 2020 0
מסורת לא מפסיקים: על אף ולמרות הקורונה, אירחה מרים פיירברג-איכר, ראש העיר נתניה, את חברות הפורום ה – 14, פורום…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות