הומור נשי

1 0

לרגל שבוע האישה הבינלאומי התקיים במוצאי שבת במסגרת פעילות העמותה לחינוך בלתי פורמלי במרכז קהילה, ספורט ופנאי "שיכון המזרחי" שבצפון העיר מופע  מלא הומור נשי מיוחד במינו.

"מעבדות לחרות הנפש" הוא מופע המתנהל בדיאלוג מלא כיף וצחוק עם הקהל ומציג את ההתמודדויות שנשים בכלל ואימהות בפרט מתמודדות איתם בשגרת היומיום מנקודת מבט מצחיקה וחיובית.

'מהבמה לבימת החיים' – מי שמובילה את ההרצאה מעוררת ההשראה היא השחקנית אור ניסני  אשר משתמשת מניסיונה ומהתמודדויות שחוותה על הבמה וממחישה בצורה הומוריסטית איך להסתכל על המציאות בצורה חיובית ומעניקה לקהל טיפים ודרכים לשינוי דפוסי חשיבה איך להתמודד עם היומיום ואיך להעצים את הנשיות תוך שהיא משתפת את הקהל לכל אורך המופע.

לכל אורך המופע נשמעו קולות צחוק מחלונות המרכז והנשים אשר הגיעו אל הערב יצאו ממנו עם חיוך רחב על הפנים ומלאות שמחה והשראה.

"לאור ההצלחה המסחררת עלתה בקשה  מיד אחרי המופע מהנשים שהשתתפו  להפוך את ההרצאה של אור לסדנאות של כמה מפגשים" סיפרה ברכה נאור מנהלת מרכזי קהילה ספורט ופנאי בצפון העיר  'כוכב הצפון' ושיכון מזרחי" שיזמה את האירוע.

עוד אמרה ברכה נאור: אנחנו  שמחים על ההצלחה לתת לקהל מענה תרבותי וחברתי איכותי אשר מחזיר אותו אל הפעילויות שאנו יוזמים בכל פעם מחדש".

 

Related Post

אוכפים רכיבה בטוחה

Posted by - אוגוסט 15, 2018 0
למען הבטיחות בדרכים ושלום הציבור אוכף מינהל האכיפה בעירייה עבירות תעבורה לרבות ברכיבה על אופניים חשמליים וקורקינט חשמלי שומרים על…

באמבט של קליאופטרה

Posted by - מאי 20, 2020 0
לכבוד החג הכי לבן בשנה, ורגע לפני שאתם מסתערים על איזו עוגת גבינה ושולחים תודה לפרות ולעזים, קבלו את כל…

גאווה

Posted by - יוני 7, 2022 0
חודש הגאווה בעיר, נתניה אף זכתה במקום שמיני במדד הגאווה ברשויות המקומיות. חודש הגאווה נחגג במגוון רחב של אירועים, שיתקיימו…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות