הוכשרו מד"צים חדשים

9 0

בארגון המד"צים בחדרה לא ויתרו על הכשרת מדריכים צעירים, וקיימו סמינר להכשרת מדריכים חדשים תוך הקפדה על הנחיות משרד הבריאות

בשבועות האחרונים התקיימו בחדרה קורסי ההדרכה של ארגון המד"צים (מדריכים צעירים) העירוני, הפועל במסגרת מחלקת הנוער של אגף נוצ"ץ ועמותת פנאי העיר. בסמינרים הוכשרו 30 מדריכים צעירים, בוגרי שכבת ט' ממרכזי הפנאי בית הראשונים, רעים וקלור, וכבר בעוד מספר שבועות יחלו להדריך את החניכים הצעירים במרכזי הפנאי במסגרת ארגון המד"צים.

את הסמינרים הובילו הצוות הבוגר של מד"צים חדרה, חגית בלטה, תמיר אחרק ואלון צרויה, יחד עם המדריכים הבוגרים בכל מרכז, יעקב זרח, רוני ונונו, שירלי ברי ונועה אלמיו, בניהולה של רכזת המד"צים העירונית גל סעדה.

על אף האתגרים הרבים שקדמו לקיום הסמינרים, הם התקיימו תוך הקפדה מחמירה על הנחיות משרד הבריאות ותוך שמירה על רמת מקצועיות בהדרכה. במהלך הסמינר למדו החניכים והחניכות תכנים בנושא הדרכה, עמידה מול קהל, אתיקה ודמות המדריך, והיו צריכים לעבור בהצלחה מבחן מעבר הבודק את רמת ההדרכה שלהם.

אף על פי שהסמינרים לא התקיימו במתכונת הרגילה, שולבו בהם תכנים של כיף וגיבוש, טיול בנחל השופט, לילה לבן, חדר בריחה, הרצאה של האמן שלומי קוריאט, פעילות מנהיגות ODT  וסדנת סושיאל מדיה עם כוכבת רשת מוכרת.

לדברי רכזת המד"צים העירונית גל סעדה, "תענוג שעל אף הקורונה הצלחנו גם השנה, כבכל שנה, להכשיר שכבה חדשה של מדריכים צעירים ונפלאים בעיר חדרה ומנהיגים להווה ולעתיד. זה לא היה פשוט, אבל המטרה שעמדה לנגד עינינו הייתה לא לתת לחניכים שלנו, שעברו שנתיים של הכשרה אינטנסיבית כמד"צים, להרגיש שהם פספסו משהו בגלל הקורונה. התגובות של החניכים מדברות בעד עצמן!".

Related Post

לפתוח את הלב ואת הכיס

Posted by - 11 בנובמבר 2019 0
ראש העיר והמשנה לראש העיר העניקו את ברכת הדרך ליום ההתרמה השנתי המשותף לארגון "ניצן", ארגוני החרשים בישראל , ארגון…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות