הוא משלנו: יניב מימון נבחר לתפקיד מנהל מרחב דרום בקק"ל

7 0

יניב מימון מנתניה, שנבחר בעבר למנהל מצטיין בתפקידו הקודם בקק״ל, יוביל כעת את מרחב דרום בקק״ל

במכרז על תפקיד מנהל מרחב דרום בקק"ל זכה יניב מימון, שמחליף בתפקיד את דניאל גיגי.  במכרז התמודדו עשרות אנשים מכל רחבי הארץ.  מימון, בן 50, נשוי +3, מתגורר בנתניה והוא בעל תואר ראשון בלוגיסטיקה ותואר שני בביטחון לאומי באוניברסיטת חיפה. עד לפני 6 שנים שירת מימון 25 שנים כקצין לוגיסטיקה בצה״ל. 

בשנת 2017 החל מימון לעבוד כמנהל אגף לוגיסטיקה ורכש בקרן קימת לישראל ובשנה שעברה זכה בתואר מנהל מצטיין שניתן לו על ידי מנכ"ל הארגון. היתה זו הפעם הראשונה שמנהל זוכה בתואר זה, שכן עד כה היה שמור אך ורק לעובדים שאינם מנהלים.

בתפקידו כמנהל מרחב דרום יוביל מימון מספר תהליכים, שחלקם כבר החלו, כגון הקמת מינהלות משותפות לשמירה על היערות והפארקים בנגב יחד עם הרשויות המקומיות. מדובר בתהליך שהחל לפני שנתיים והראשונה לחתום על ההסכם החדש עם קק"ל הייתה עיריית ערד שהקימה מינהלת משותפת לשמירה על פארק ערד. נוסף על כך, מסייעת קק״ל לחקלאים בערבה להכשיר את הקרקע לטובת נטיעה ושתילה של יבול.

יניב מימון: "חיפשתי תפקיד שיקרב אותי יותר לשטח והתפקיד הזה, מנהל מרחב דרום, עונה בדיוק על ההגדרה. מרחב דרום,  שמכיל 54% מכלל שטחי קק"ל, הוא מאתגר ומעניין מהרבה בחינות. אין לי ספק שיחד עם העובדים המסורים שיש לקק"ל בדרום, נגיע להישגים משמעותיים, נצמח ונצמיח את האזור".

Related Post

אחוזת צפת

Posted by - 28 בנובמבר 2022 0
מחפשים חווית נופש יוקרתית עם אווירה קסומה ובלתי נשכחת לכל המשפחה? הכירו את אחוזת צפת – ווילה יוקרתית, בעיצוב מדהים…
כלי נגישות