הדפסת פליירים בפורטל פרינטפיקס

9 0

תחום הדפוס הינו רחב ביותר, וישנם בתי דפוס רבים המספקים סוגי שירותים שונים לצרכי הדפסת פליירים, הדפסת כרטיסי ביקור וכדומה. לא פעם, עלויות רבות עשויות להיחסך אם מאתרים בית דפוס נכון, שמספק בדיוק את סוג השירות אותו אתם מחפשים. אז כיצד מאתרים בית דפוס רלוונטי לנו?

בעוד שכיום קיימות שיטות שיווק רבות וטכניקות פרסומיות דיגיטליות, רובנו עדיין משתמשים בסוגי הפרסום הוותיקים יותר, כמו למשל הדפסת פליירים לעסק. הדפסות של פליירים מתבצעות על ידי בתי דפוס המספקים בדיוק את סוג השירות הזה, בעוד שישנם בתי דפוס רבים המדפיסים פליירים באמצעות מכונות דפוס ישנות. פרינטפיקס היא פורטל בתי הדפוס הגדולה בארץ, והיא מאפשרת ללקוח למצוא את בית הדפוס הרלוונטי לו בתוך זמן קצר ביותר. כשמדברים על נושאי דפוס, ישנם מרכיבים שונים ורבים שיש לקחת בחשבון, מפני שלא כל בית דפוס מספק את אותם השירותים. פרינטפיקס חוסכת ללקוח את כל מה שקשור באיתור בית דפוס, וזאת באמצעות התאמת בתי דפוס וסוגי שירותים ללקוח המבקש לאתרם.

פרינטפיקס, עליכם רק לבחור בית דפוס

בין אם אתם תרים אחר השירות של הדפסת מדבקות, הדפסת פליירים או הדפסת כרטיסי ביקור לעסק, זכרו תמיד כי בתי דפוס שונים יספקו עבודות מוגמרות באיכויות שונות. פורטל פרינטפיקס מרכז בתי דפוס, בכדי לספק ללקוח מענה מדויק ככל הניתן ובזמן הקצר ביותר.   

לא פעם, אנשים פונים אל בתי דפוס בכדי לבצע הזמנת עבודה כזאת או אחרת, רק בכדי לגלות כי מדובר בבית דפוס שהדפיס להם תוצר מוגמר באיכות השונה לגמרי ממה שהם ציפו. בשלב זה, בדרך כלל, יהיה צורך לפנות לבית דפוס אחר בכדי לחזור על ביצוע ההזמנה. אין ספק כי מדובר במקרים העולים ללקוחות בזמן רז שמבוזבז, בכסף ובאנרגיה. פרינטפיקס נוסדה בכדי למנוע מצבים אלו, תוך התאמת בית דפוס אידיאלי ללקוח. כיצד זה מתבצע? אתם משאירים פרטים באתר פרינטפיקס עבור הדפסת פליירים מקצועית, ובזמן קצר ביותר חוזרים אליכם בתי דפוס עם הצעות מחיר. לכם רק נשאר לבחור עם מי אתם עובדים, על ידי כך שאתם משווים מחירים מבתי דפוס דיגיטליים מתקדמים.

בית דפוס דיגיטלי, חסכון ניכר בזמן

אתם מוזמנים לשכוח מכל מה שחשבתם שאתם יודעים על בתי דפוס. בית דפוס דיגיטלי מקצר לכם את תהליכי ההדפסה באופן משמעותי, תוך שאתם סך הכול נדרשים לשלוח את הקובץ אל בית הדפוס שבחרתם לעבוד אתו. ברוב המקרים, תוכלו אפילו לעשות את זה מהבית או מהמשרד, ובדרך כלל לא יהיה צורך בשלבים מקדימים שונים המאופיינים עם מכונות דפוס שאינן דיגיטליות.

פרינטפיקס ישמחו לדעת מה הן הדרישות שלכם ומה אתם צריכים להוציא לפועל. לאחר שתשאירו פרטים, נוכל לאתר עבורכם בית דפוס דיגיטלי במהירות הבזק ובאזור מגורכם. כמובן ותוכלו גם להשוות מחירים ולבחור בשירות המתאים לכם ביותר, בקרו בפרינטפיקס – https://www.printfix.co.il

Related Post

ירוק זה הצבע

Posted by - 31 במאי 2018 0
השבוע החליטה וועדת ההסמכה המשותפת של משרד החינוך ומשרד להגנת הסביבה, כי בית הספר רבין ראוי ומתאים להיות בית ספר…

מגי אזרזר עושה את פריז, ליאור רז בעקבות דניאל קרייג, ח"כ מירב בן ארי עושה רמי לוי וגם – חודש הספר העברי בעיר נתניה

Posted by - 28 ביוני 2022 0
השחקנית האגדית מגי אזרזר נחתה השבוע בפריז, לרגל ביקור במעבדות גרנייה. מגי שהיא במקור איך לא ??  מנתניה….  משמשת גם כשגרירת גרנייה בישראל זו השנה…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות