הגדלת חזה – כל מה שצריך לדעת

8 0

לא לכל אחת. לא כל אחת זקוקה לניתוח ולא כל מי שרוצה ניתוח סמוכה במאה האחוזים ושלמה עם עצמה עד הסוף עם ביצוע ניתוח הגדלת חזה. למרות הפופולאריות שלו, ניתוח הגדלת חזה הוא ניתוח מורכב ועדין ומהווה משוואה עם משתנים רבים, לכן לרופא או הרופאה המנתחים יש תפקיד אינטגראלי ומשמעותי בהצלחה הניתוח וגם זמן ההחלמה.

לעניין ההחלמה חשוב לציין שניתוחי הגדלת חזה שנעשים תוך שימוש בהשתלת שומן עצמי תהליכי השיקום וההחלמה קצרים יותר משום שלא מדובר בגוף זר אלא חלק של המערכת עצמה. מרפאת ד"ר אבישי וינברגר מספקת את מכלול הפתרונות להגדלת חזה מושלמת, החל מהתאמה גודל השד, דרך בחירה משותפת בטכניקת הניתוח המתאימה ביותר ועד לליווי לאורך כל תהליך השיקום וההסתגלות.

מה צריך לדעת?

ניתוח הגדלת חזה הוא ניתוח מורכב עם גישות שונות, כאשר הגישה הנכונה היא תמיד תלוית מקרה ומצב המטופלת, ולכן גם גודל וצורת השתל וגם טכניקת הניתוח עצמה יותאמו תמיד באופן אינדיבידואלי.

באופן כללי ולמרות שמדובר בניתוח נפוץ שמסב אושר לאין ספור נשים בארץ ובעולם, חשוב לזכור שבבחירה שלנו בניתוחים פלסטיים אנחנו מושפעים ממצב הדימוי העצמי שמושפע מאד מהלך רוח ספציפי, ולכן ההמלצה תמיד תהיה שהחלטה כזו, על הגדלת חזה, תהיה החלטה שנלקחה בכובד ראש. בין אם בליווי של איש מקצוע ובין אם זו החלטה גמורה ומבוססת- חשוב להגיע אליה בלב שלם.

הגדלת חזה מקובל לעשות לא רק כדי להגדיל בלבד את גודל החזה, אלא הרבה פעמים כתוצאה של תיקוני א- סימטריה שונים בין אם זה כתוצאה מאנטומיה ראשונית של הגוף ובין אם זה כתוצאה מהריונות, הנקות ושינויים קיצוניים במשקל.

בקליניקה של ד"ר אבישי וינברגר תקבלי הדרכה מעמיקה אודות כל האפשרויות העומדות בפנייך, החל מההמלצה האסתטית הרשמית, דרך סגנונות הניתוח ועד לסוג וגודל השתל תוך שמירה על מבנה השד, הפטמה והתאמה של הפרופורציות החדשות של החזה ביחס לגוף והמבנה שלו.

ממה מורכב התהליך?

ניתוח הגדלת חזה הוא פרוצדורה קצובה בזמן שנעשית תחת הרדמה מלאה בחדר ניתוח, יחד עם זאת, התהליך עצמו מורכב וארוך יותר משום שהוא כולל גם את שלב ההכנה, הבחירות וקבלת ההחלטות, כמו גם את שלב ההחלמה והשיקום.

במסגרת הטיפול בקליניקה של ד"ר אבישי וינברגר תתחילי את התהליך בשיחת ייעוץ שתסיע לך למקד את הרצונות והצרכים שלך במידת הצורך, ומשם במידה ותהיה החלטה שלמה ומלאה אפשר יהיה להתקדם לעבר הבחירות. אחת הבחירות הנפוצות יותר כיום היא לבצע ניתוח להגדלת חזה באמצעות הזרקות שומן עצמי לשד. כלומר לעשות שימוש ברקמת השומן הקיימת בגוף ולהשתיל אותה ממקום מושבה הרגיל אל השד, מבלי לעשות שימוש בגורמים זרים שיצריכו תהליכי הסתגלות נוספים מהמערכת.

תמונה באדיבות: pixabay

Related Post

למה כדאי לקנות חרוזי גיהוץ?

Posted by - 27 באפריל 2021 0
בתור הורים לילדים אתם בוודאי יודעים לומר שאחת מהמשימות הכי מורכבות שיש היא למצוא פעילויות לזמן הפנוי עם הילדים. אומנם…

שוהים בלתי חוקיים בעיר

Posted by - 12 באוגוסט 2020 0
בשבוע האחרון בוצע מבצע נרחב לתפיסת ומניעת הגעת שוהים בלתי חוקיים לעיר. מספר ימים שראש העיר הגב' מרים פיירברג-איכר, מתרה…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות