האם יש בית הארחה מיוחד בישראל?

6 0

צמד המילים הזה, בית הארחה, נשמע כמו משהו מהספרים. היום אנחנו כולנו נוסעים לצימרים, או למלון, ואפילו המילה אכסניה כבר נשמעת ארכאית למדי. ועדיין, בתי הארחה הם פשוט שם נרדף שכולל תחתיו את כל אותם פתרונות הלינה שאנו מכירים כשאנחנו יוצאים לטיול או לנופש, בכל צורותיהם, כל הגוונים, וגם כל המחירים.

בעולם תחרותי כפי שאנו חיים בו כיום, הרי שגם בתחום האירוח ישנה לא מעט תחרות על ליבו וכיסו של הצרכן, מה שאומר שאנחנו יכולים לבחור ממגוון רחב יותר, ולמצוא, כל אחד ואחת מאיתנו, את בית ההארחה המתאים לנו ביותר, במיקום הנכון לנו, ובמחיר הרצוי לנו.

בית הארחה בסטנדרטים ישראלים מחמירים

הישראלים הם עם תובעני, והאמת היא שבצדק. עברנו יותר מדי, וההיסטוריה שלנו גורמת לנו לדעת את חשיבות החיים. בין אם באופן מודע, והן אם דרך תת המודע, אנחנו רוצים לקבל תמורה עבור הכסף שלנו, ועל אחת כמה וכמה כאשר אנו נופשים. בית הארחה ישראלי ומוצלח חייב, אם כך, לעמוד בסטנדרטיים מחמירים, עד כדי זועפים, סטנדרטים שיגרמו לו להיות הטוב ביותר, תמיד.

עיצוב, רמת המתקנים, ניקיון, סדר, תכנים, שירות, מחיר, כל אלו ועוד עומדים במסדר למבחן יום-יומי של לקוחות ישראלים קפדנים ותובעניים, שרוצים לקבל את התמורה המגיעה להם. מצב זה מוביל את בתי הארחה להשקיע עוד ועוד בשירותים שלהם, כי אחרת, פשוט לא יהיו להם לקוחות.

כאשר בית ההארחה לא משקיע מספיק, אנחנו רואים זאת מיד, וניגשים מיד למלאכת התיקון, בדרכנו אנו. אנו מתלוננים, מביעים את דעתנו הנחרצת, והצודקת אגב, כי שירות טוב צריך להיראות כך או אחרת. אם מדובר במקום שמכבד את עצמו, הם הרי יעשו כמיטב יכולתם לתקן את העוול, ובכך לשמור על השם הטוב שלהם, ולהמשיך לשרת את קהל הלקוחות, שאף ילך ויגדל, שכן כמה שאנחנו תובעניים, כך אנחנו גם מפרגנים, וכאשר ישראלים מגיעים לבית הארחה כלשהו, או בכלל לכל מקום, ומגלים כי טוב – הם מספרים לכולם, שיבואו גם הם!

בתי הארחה מתמחים

כחלק מתהליך השיפור המתמיד והבידול הנדרש בתחום תחרותי כל כך כתחום האירוח, הרבה ממקומות האירוח מחפשים כיצד להיות שונים, ייחודיים, טובים יותר. חלק גדול מהאנרגיה הזו מושקע בדברים הסטנדרטיים והברורים מאליהם, שיפורים כגון חדרים מרווחים יותר, אוכל מגוון וטעים יותר, ריהוט איכותי יותר, נגישות טכנולוגית עם אתר אינטרנט מושקע ואפשרות ההזמנה מקוונות, ועוד כהנא וכהנא.

אבל זה לא מסתיים שם, כי הרי עולם השדרוגים ובניית המותג יכול להתפרש לכיוונים רבים, כיד הדמיון הטובה. כיום תוכלו למצוא בית הארחה מתמחה, המציע, לדוגמא, נופש לדתיים. קחו את כל הסטנדרטים הגבוהים שדיברנו עליהם קודם, ואז הוסיפו על גבם את המטבח הכשר, את השבת ואת החג, וכמובן, את התכנים הייחודיים שמתאימים לקהל הדתי, והרי לכם פיתרון ייחודי לחופשה.

Related Post

אכילה רגשית

Posted by - 30 באוגוסט 2020 0
אכילה רגשית אינה מפחיתה רגשות שליליים, ואם היא מתרחשת לעתים קרובות מדי היא עלולה גם להוסיף קילוגרמים עודפים. בתקופה האחרונה…
כלי נגישות