האם ביטוח אונליין יותר משתלם? כל הפרטים

6 0

תוכן ממומן על ידי ישראכרט ביטוח

למה לחכות לשיחה מנציג, ואז לשאול את עצמכם אם עשיתם את העסקה המשתלמת ביותר? רכישת ביטוח רכב אונליין יכולה לחסוך הרבה כאב ראש, וחשוב מכך – לחסוך לכם גם המון כסף

פעם בשנה אנחנו נדרשים לחדש רישיון לרכב, להעביר אותו טסט שנתי – וכן, גם לחדש את הביטוח. אמנם האינסטינקט הוא לראות בביטוח נטל כלכלי, תשלום גדול יחסית שאינו נותן לנו תמורה בטווח הנאה לעין. עם זאת, מעבר להיותו מוצר חובה בישראל, ביטוח לרכב הוא רשת הביטחון המשמעותית ביותר שיש לנו מול תרחישים של תאונה, נזק לרכב, נזק לצד שלישי וגניבות.

טבעי שתמיד נרצה לדעת שאנחנו משיגים את הדיל הטוב ביותר שאפשר, וכך גם בביטוח הרכב. אם בעבר היינו רגילים להתמקח עם נציגי הביטוח, להתקשר לכל החברות זו אחר זו רק כדי להשוות הצעות מחיר ולייסר את עצמנו בשאלה האם באמת הגענו לעסקה המשתלמת ביותר – כעת, האינטרנט שינה את חוקי המשחק.

חיפוש, השוואה ורכישה של ביטוח רכב אונליין * עושה את כל התהליך פשוט בהרבה, וסולל עבורנו את הדרך הבטוחה לרכישת הביטוח המשתלם ביותר; במקום להתרוצץ בין אינסוף ספקים, לנסות להפחית מחירים, לנבור בפוליסות כדי להבין את היקף הכיסויים ולהתייאש – כיום, אפשר בכמה קליקים פשוטים להיחשף למלוא הפרטים, להשוות בשניות ספורות בין עשרות חברות ולרכוש ביטוח חובה, מקיף או צד ג' – וכל זה מבלי להחליף מילה אחת עם נציג.

השורה התחתונה: חיסכון

לפני שנפרט את שלל היתרונות של רכישת ביטוח רכב אונליין, נתחיל מהסוף: היכולת להיחשף למידע ללא תיווך של נציגי מכירות, להשוות בנחת בין ביטוחים ולנצל הנחות המוצעות רק באינטרנט – פשוט חוסכת לנו כסף, כך זה קורה.

מידע הוא הזהב החדש: באונליין המידע לצרכן שקוף, נגיש ומלא

כשאנו יושבים בנוחות במשרד או בבית, יש לנו זמן ומספיק תשומת לב כדי להתעמק בדברים. כך, במקום לנסות לדלות את המידע מנציג חברת הביטוח במהלך פגישה או שיחה טלפונית, ניתן לגשת ישירות לתיקי הפוליסה, מהסיבה הפשוטה שהמידע שקיים אונליין בימינו הוא מלא, שקוף וברור לכל קורא.

היחשפות למידע בלי תיווך של נציג או איש מכירות נותנת לנו את האפשרות לבחון אותו ולשקול את הכדאיות של ההצעה לביטוח ללא רעשי רקע ובלי לחץ. זאת ועוד, מומלץ גם לבחון את האותיות הקטנות, את הכיסויים הרלוונטיים ואת זמינות השירות מצד המבטח, לפני שלוקחים החלטה.

חליפה תפורה למידותינו: באונליין ניתן לבחור הביטוח והכיסויים שהכי מתאימים לנו

כהמשך ליתרון שבחשיפה למידע המלא באינטרנט, אנחנו יכולים להבין אילו כיסויים מוצעים לנו על ידי החברות. כך נוכל להבין אילו כיסויים ניתן להוסיף או לגרוע מהפוליסה, אילו כיסויים אפשר לחבר לפוליסה ללא עלות נוספת ואיך לטייב את הביטוח.

הכרת הכיסויים שמוצעים ועל אילו שניתן לוותר, יכולה לחסוך לנו כסף רב. לעתים ברכישת ביטוח עם נציג בטלפון אנחנו מקבלים בעלות על פוליסה שכוללת כיסויים שאינם רלוונטיים לנו, ואנחנו משלמים עליהם פרמיה יקרה יותר. להבדיל מכך, ברכישה באינטרנט ניתן להבין מיד על אילו חלקים מהביטוח ניתן לוותר, ובכך להגיע למחיר סופי זול יותר.

רק באינטרנט: ההנחות שמקבלים ברכישה באונליין

כמעט כל חברת ביטוח מציעה הנחות לרוכשים באמצעות אתר האינטרנט. למה? רכישה אינטרנטית חוסכת לחברה הוצאות של תשלום עבור עובדים, ניירת ושעות עבודה. לכן החברות פועלות על מנת לעודד את הלקוחות לבצע את הרכישה אונליין, ומתמרצות באמצעות הנחות של כמה אחוזים ממחיר הפוליסה.

מי הכי טוב? ההשוואה בין ההצעות השונות קלה יותר אונליין

אחד האלמנטים של רכישת ביטוח הוא השוואה. בעצם, לפני כמעט כל רכישה שאנחנו מבצעים אנחנו משווים. פעם עמדתם מול המדף בסופר כמה דקות רק כדי לראות שאתם לוקחים את הקפה הכי משתלם? ככה גם בביטוח.

השקיפות של המידע באינטרנט, היכולת לבצע סימולציות רכישה ומגוון החברות שמציעות את מרכולתן אונליין, הופכים יחד את השוואת הביטוחים אונליין לקלה מאוד. 

*הנכם מועברים לטיפולה של ישראכרט סוכנות לביטוח (2020) בע"מ, גוף מפוקח הנושא באחריות בקשר עם מוצר הביטוח הנמכר.

"ישראכרט סוכנות לביטוח (2020) בע"מ, היא סוכנות ביטוח מקבוצת ישראכרט, בעלת רישיון מאת הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון. יובהר כי האמור לעיל כולל מידע אינפורמטיבי כללי ואינו מהווה תחליף לתהליך התאמת פוליסת ביטוח לצרכים הפרטניים של מועמד לביטוח בידי בעל רישיון בתחום הביטוח. כמו כן אין לראות בו המלצה להצטרף לפוליסת ביטוח רכב מסוימת."

תמונה FREEPIK

Related Post

היכן כדאי להשקיע כשהריבית עולה?

Posted by - 13 באפריל 2023 0
כאשר האינפלציה בשנה האחרונה מגיעה במרבית המדינות המפותחות בעולם לשיאים חדשים –  היא לא מותירה ברירה לבנקים המרכזיים: לנקוט בפעולה…
כלי נגישות