דירות למכירה בעיר ימים נתניה

9 0

עיר ימים היא שכונה בנתניה, הממוקמת על חוף פלג. השכונה נמצאת במרחק קצר מקניון עיר ימים. השכונה גובלת מצפונה עם שמורת האירוסים. טרם הושלמה בניית השכונה, היה צפי כי היא תוכל לאכלס אלפי משפחות ועשרות בניינים. בליבה של השכונה, אמור להיות פרק מכובד, כמה עשרות דונמים בגודלו.

סטיב ג'ובס ואפקט המפגש הספונטני שבפארק המקומי

וכפי שסטיב ג'ובס עליו השלום ביקש לעשות במסדרונות החברות אותן ניהל, הפארק יכול לאפשר מפגש של כל תושבי השכונה. במהותו של דבר, ג'ובס ביקש (לפי המדווח), לייצר אפקט של דינמיקה, יצירתיות, מפגשים ספונטניים – ייתכן שהאמין שהדבר יכול לייצר חיבורים מעניינים ומרגשים ועל פי כן המצאות חדשות ומעניינות. באופן דומה, הפארק יכול לאפשר לרבים מהאנשים לפגוש אחד את השני, ועל כן יכול להיות נקודה נעימה ומעניינת לביקור בשכונה.

גישה קלילה לחוף הים המקומי

יתרה מכך, ניתן לגשת לחוף הים, תוך הליכה רגלית – מהפארק עצמו. כך שזה בהחלט יכול לאפשר לשכונה להציע טיולים יומיים נהדרים למי שנהנה לפגוש אנשים, ולראות מראות נעימים בדרכו. כיום, ניתן לחלוטין לרכוש דירות בעיר ימים, שבנתניה– ואכן, דירות למכירה בעיר ימים נתניה אכן מוצעות למכירה. הדבר יכול להתאים לאנשים שמחפשים דברים דומים.

מתווכי נדל"ן יכולים לעזור

ישנם סוכני נדל"ן, או מתווכים שיכולים לעזור עם המציאה, וניתן להיעזר בשירותם כדי לאתר דירות מדויקות שיכולות להיות רלוונטיות במיוחד.  דירות למכירה בעיר ימים נתניה, יכולות כמובן להיות מקום נהדר לדיור ומגורים, ואולי גם להתאים למטרות השקעה שונות. על כן, אדם שרוצה להיכנס לשוק הדירות שבשכונה זו, בהחלט יכול להתחיל ולהגיע למקום, לראות מה מתרחש – כמו גם לקבל את שירותיו של אדם שמתמחה במכירה ורכישה של דירות באזור זה, כמו כץ דורון – מתווך בנתניה.

גישה מהירה לאזורים מעניינים

אנשים שמתגוררים בשכונה זו, יכולים ליהנות מגישה מהירה לחוף, לפארק כמו גם לקניון – בין אם הם נוסעים ברכב, הולכים ברגל או אפילו רוכבים על אופניים. בין השאר, ציינו את האפשרות לבקר בשמורת האירוסים, מאזורה הצפוני של השכונה. ובכן, השכונה המדוברת משתרעת על מאות דונמים, יש בה מראות טבעים שיש אנשים שיקראו להם יפהפיים, ואפשר בהחלט לעשות בה טיולים רגליים, פיקניקים ובאופן כללי לבלות שם זמן עם עצמנו, ועם אנשים שאוהבים.

הטבע עם הטכנולוגיה המודרנית

על כן, נדמה שבשכונת עיר ימים יש אפשרויות רבות ליהנות מהטבע המקומי, ומהחידושים הטכנולוגיים הזמינים. דירות למכירה בעיר ימים נתינה, יכולות לתת לאנשים את האפשרות לרכוש לעצמם פיסה של דיור, וליהנות מחיים באזור – אם כך רצונם. בהינתן רצון לבדוק את האזור, ניתן כמובן להגיע לביקור, כמו גם לדבר עם מתווכי נדלן שונים, כמו כץ דורון. אם כי, הבחירה כולה שלך, ויכול להיות נחמד פשוט לבקר ולהכיר את האזור. תודה על קריאתך.

Related Post

תפסיקי לקנות!

Posted by - 18 ביולי 2018 0
אנו חיים בתוך מערכת המעודדת צריכה של מוצרים ושירותים כערך מרכזי. המוטו הרווח הוא שצריך לקנות כל הזמן וכמה שיותר…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות