דירה להשכיר

6 0

הכותרות מדברות בעד עצמן – על רקע עלייה חדה במחירי הדירות, חל שיעור חד בשיעור משקי הבית שעבר לדירה שכורה. מספר הישראלים שגרים בשכירות הגיע ל2 מליון. מספר גבוה במיוחד. עבור אלו שגרים בדירות שכורות ועדין רוצים להשקיע בדירה שאינה בבעלותם הכנו מספר המלצות זהב. הרי דירה שכורה היא בית לכל דבר וההתייחסות שלה היא לא כ"מקום על הדרך". לדברי מעצבת הפנים קרן גנס "ההמלצה הראשונה היא להשקיע במה שנותן את מירב האימפקט העיצובי בהשקעה סבירה בהתאם לזמן השכירות הצפוי".

גנס עיצבה לזוג פלוס 4 ילדים דירה ששכרו ל-10 שנים ברעננה. "הם גרו  בדירה שכורה  ולאחר כמה שנים רצו לעבור לבית מרווח עם גינה. לאחר חיפושים, מצאו וילה שהוצעה להשכרה לטווח ארוך באותה שכונה. העובדה שמדובר בבית שכור וכן לטווח ארוך, השפיעה על אופי השיפוץ, שכן המטרה היתה ליצור סביבת מחיה מהנה ובסטנדרטים גבוהים".

עיצוב אוה סמואלוב, צלם אלעד גונן, באדיבות שאנל מור וילונות

המתווך רון לנדסמן מרימקס SUPREME     מסביר "יש האומרים שדווקא שכירות לטווח ארוך היא השקעה טובה. כאיש נדל"ן החלטתי לגור בשכירות בדירת יוקרה במגדלים בפתח תקווה, ובו זמנית רכשתי שתי דירות קטנות בפריפריה שמכסות את גובה השכירות של הדירה הנוכחית בפתח תקווה.  כמובן ההשקעה בדירה שכורה היא פונקציה של זמן השכירות. במקרה שלי הגעתי להסכמה עם בעל הנכס כך שעשיתי שיפוץ משמעותי, קיבלתי הטבה בשכירות ובו זמנית אני חי ברמת חיים שמתאימה לי".

לדברי יערה אשכול מבעלי מותג העיצוב COLLECTIE     "ההשקעה המשמעותית רלוונטית באלמנטים שאפשר לקחת לדירה הבאה, כמו ספסלים, כורסאות,  מדפים, שולחנות, ועוד. רצוי שהעיצובים יהיו כאלו שמתאימים לכל חלל ולא עיצובים CUSTOM MADE  המותאמים לגומחה או לנישה ספציפית, בחרו בעיצובים בעלי גוון עדין כמו עץ, שסביר להניח שיתאימו לדירה הבאה. לאלו שאוהבים עיצובים בסגנונות מסויימים, הרי גם בדירה הבאה אותם עיצובים יתאימו לאופי השוכרים".

אתר העיצוב COLLECTIE , צלמת גילי הנן בלק

".

אדריכל בועז שניר מסביר "תתפלאו אבל דווקא בדירות יוקרה, עם שכירות מאוד גבוהה, הלקוח מוכן להשקיע והרבה מאוד. כבר שיפצתי משמעותית מספר דירות ובתי יוקרה בשכירות לטווח ארוך, כאשר השיפוץ היה משמעותי – החלפת מטבח, חדרי רחצה חדשים, פרקט, בחירת ריהוט ועוד".

עוד מסבירה גנס, הכי חשוב לחיות במקום שמרגיש כמו בבית. גם שנתיים-שלוש הם פרק זמן משמעותי. אל תשברו קירות – אבל בהחלט צבע וטפטים יעשו את העבודה. בחרו אקססוריז שיצרו מראה מעוצב כמו גופי תאורה, טקסטיל וכו. שיפוץ בחדר הרחצה ובמטבח שהם החללים החשובים ביותר, אפשר גם להדביק אריחים חדשים, או מדבקות בדמוי אריחים, למקם מראה גדולה שתספק אשליה של גודל וכמובן מגבות נעימות ומפנקות"

שאנל מור, בעלת בוטיק לוילונות מסבירה "הווילונות הינן פריט שמכניס הרבה מאוד חמימות לחלל. זאת ועוד, הווילונות גבוהים ורחבים הם תופסים הרבה נפח בחלל וקל ופשוט להחליפם".

תמונה ראשית: אתר העיצוב COLLECTIE, צלמת גילי הנן בלק

Related Post

הנצחה 

Posted by - 28 במרץ 2023 0
הצעה להנציח את גדולי מאמני הכדורגל של מועדון מכבי נתניה בקריאה שערי הכניסה ליציע באצטדיון על שמם. סגן ראש העיר, עו"ד…

כביש 561 יוצא לדרך

Posted by - 31 באוקטובר 2022 0
המטרה לחבר את תושבי נתניה לכביש 4 ויישובי השרון לכביש החוף. הכביש יחבר את כביש 4 צומת הדסים קדימה, דרך…

מה בכפר יונה: שבתרבות

Posted by - 19 ביולי 2022 0
אירוע שבתרבות מלא מפה לפה נערך באולם חטיבת הביניים "עתיד" בכפר יונה. הפעם התארחו ח"כ אלכס קושניר (ישראל ביתנו), יו"ר…
כלי נגישות