שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

8 0

מכבי נתניה החלה באימוניה לקראת עונת 2020/21, עידן דרפיץ וברדה תם אך לא נשלם, לאן יוביל המאמן החדש ריימונד אטוולד את הקבוצה?

יוצאים לדרך

מכבי נתניה החלה ביום ראשון את הכנותיה לעונה הקרובה, בניצוחו של המאמן ההולנדי ריימונד אטוולד. את העונה שחלפה סיימו השחקנים שפופים ובידיעה שנכשלו. מהפגרה הקצרה הם חזרו מאוששים ובמוראל גבוהה יותר ועם תקוות וציפיות לעונה טובה יותר. בשלב זה, מוקדם לדבר על תחזיות לעונה הבאה ובמכבי נתניה צריכים להתרכז בגיבוש סגל השחקנים ושיטת המשחק.

מה יהיה? ברור שמשבר הקורונה מכאן וכל סיפור התקציב המצומצם ואי הוודאות בנושא הבעלים מכאן, יתנו אותותיהם ולמכבי נתניה מצפה עונה לא פשוטה ולא קלה. לא אקח סיכון גדול אם אהמר שהקבוצה תאבק על מקום טוב באמצע ומטה. עם התקציב המצומצם, לא נראה לי שינחתו פה כוכבים ושחקני הכרעה שוברי שוויון.

לדעתי, יגיעו לפה שחקנים בינונים ולשאלה אם יממשו את הפוטנציאל או ישארו שחקנים בעלי פוטנציאל לא ממומש, תהיה הכרעה על דרכה של הקבוצה בעונה הבאה. במילים אחרות, אם השחקנים שיצורפו לא יספקו את הסחורה מכבי נתניה תאבק כנגד הירידה לליגה הלאומית.

צפוי שיגיעו שחקנים בעלי פוטנציאל שעוד לא פרצו קדימה, הדבר הכי גרוע מבחינתם יהיה אם בסוף העונה חלקם ישארו בעלי פוטנציאל לא ממומש. מאמן כדורגל ידוע אמר לי פעם: "הדבר הכי גרוע לשחקן זה שאומרים עליו שהוא בעל פוטנציאל כי זה סימן שעדיין הפוטנציאל לא התפרץ, בגיל 20 עד 22 הפוטנציאל צריך להתפוצץ על הדשא". מכבי נתניה יצאה לדרך חדשה. מי? מה? לאן? ימים יגידו.

סלובו וברדה תם ולא נשלם

מאמני מכבי נתניה סלובודאן דרפיץ ושי ברדה סיימו פה 4 שנים, 3 מהן מוצלחות ובאחרונה רשמו כישלון מקצועי. בסיימה של תקופה, בהחלט קדנציה מוצלחת, הם ראויים לכל המחמאות. הם הגיעו בימים הקשים והביאו את מכבי נתניה לצמרת הכדורגל הישראלי .את שעשו, גם בעונה אחת לא מוצלחת אי אפשר למחוק. ברחוב הספורטיבי שואלים שוב ושוב מה קרה עם סלובו וברדה? לשניים חוזה גם לעונה הבאה ובכל זאת הם לא במועדון ובמקומם מונה ריימונד אטוולד ההולנדי.

לדעתי, אמנם תם עידן דרפיץ וברדה אך לא נשלם. אייל סגל וניב גולדשטיין לבטח לקחו בחשבון שמינוי מאמן אחר כשהם תחת חוזה, עלול לגרום לדרישה מצד המאמנים לשלם את מלא שכרם, מה גם שכרגע כל קבוצות ליגת העל החתימו מאמנים והם תפוסות, כך שברור שברדה ודרפיץ ישבו בבית ויחכו להצעה ובמצב זה לא מן הנמנע שירשו את מלוא שכרם. יש לי טיפ להנהלת מכבי נתניה, לסכם עם המאמנים שכל עוד לא מצאו קבוצה, שכרם ישולם במלואו ויש לי הרגשה שמהר מאוד יפנו אליהם ואז יהיה קל יותר להגיע לפשרה. כבר לפני כחודש כתבתי שלדעתי הצדדים יפרדו והדרך המשותפת נגמרה להם.

אייל סגל וניב גולדשטיין שמו את המאמנים בצמרת מקבלי השכר בין המאמנים בארץ, דרפיץ וברדה שמו את מכבי נתניה בצמרת הכדורגל הישראלי. קרה מה שקרה אך זוהי שעת מבחן ולכן כולם חייבים! לרדת מהעץ ולסיים את הסיפור בצורה מכובדת כיאה לכל תקופתם המשותפת במועדון. אני בטוח שישנם מי ששופכים דלק ומבעירים את היחסים בין הצדדים. אך זה הזמן לבנות גשרים במקום חומות. האמנם?

Related Post

אין זה סוד, שרבים מחייבי ההוצאה לפועל בישראל נמצאים תחת עיקולים ומגבלות, בהן, צו עיכוב יציאה מהארץ! לפניכם כל הדרכים לביטול מגבלות אלה

Posted by - 16 באפריל 2019 0
רבים מחייבי ההוצאה לפועל בישראל נמצאים תחת עיקולים והגבלות קשות אשר אינן מאפשרות חיי יום יום תקינים, כחלק מאותן פעולות…

שפיץ מהיציע / אפי ישראל

Posted by - 31 במאי 2018 0
עונה מוצלחת לירין חסן בהפועל פ"ת ירין חסן יוצא מכבי נתניה סיים עונה מוצלחת בקבוצתו הפועל פתח תקווה. חסן ששימש…

שפיץ מהיציע / אפי ישראל

Posted by - 10 בינואר 2018 0
מכבי נתניה עלתה לשלב הבא בגביע ומי זוכר שנעזרה באלילת המזל * חדרה הסתפקה בסימפטיה, נתניה עם התוצאה * כמו…

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 24 באוקטובר 2019 0
קבוצה במשבר מכבי נתניה בצרות, הקבוצה נראית רע, לא מחוברת ולא מחוייבת. הלחץ נותן אותותיו על הדשא וביציעים. ערב המשחק…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות